Şöyle bir kadın olsa mutfakta erkekler yine de aldatır mı sizce?

Şahsen ben erkek olsam şöyle at gibi hatun eşim olsa kişiliği de iyiyse köpeği olurdum ya :D

Şöyle bir kadın olsa mutfakta erkekler yine de aldatır mı sizce??

0|3
23|76

En İyi Erkek Görüşü

• Nasil bir eş olursa olsun aldatilmayi hak etmez elbet ama aldatilmak guzellik ya da seksi olmakla alakali degil pek oyle olsa rihanna dayak yemez adriana aldatilmazdi dikkat et genelde cok guzel barni bebek gibi kadinlarda aldatiliyor hemde kendilerinden daha az guzel veya seksi kadinlarla demekki olay sadece fiziksel guzelllik degil 😉

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• aldatmak karakter meselesi karsındakıyle alakası bıle yok sen kotuysen aldatırsın bitti karsındakı ıyı guzel cırkın kotu farketmez cok sev az sev karakterın yoksa aldatırsın yani

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 75

• aldatma kadının fiziğiyle alakalı değil erkeğin karakteriyle alakalı.

3|0
    0|0
  • bu karakter meselsi.. o mutfağın içini kadınla doldursan aldatmak isteyen insan yine aldatır...

1|0
    0|0
  • Kocaman tencereyi ocağa koymuş, yumurta mı kırıyo o?

1|0
    0|0
    • 3ay

ahhaha ben de ilk onu farkettim :D

• aldatan her türlü aldatır

1|0
    0|0
  • Cristiano ronaldo irina shayki aldatti hatirlatirim... insanin içinde kanibozukluk varsa her turlu aldatir

1|0
    0|0
  • dediklerine göre Adriana Lima bile aldatılmış 😂😂 bu neymiş. işin gerçeği erkeğe bağlı herşey. Kadın nasıl olursa olsun erkeğin kanında varsa aldatmak durmaz o illa ki bir halt yapar. benim böyle bir kadınım olsa ben evden çıkmam bile 😊😊

1|0
    0|0
  • Cansu Taşkın fena kadındır. Boyu da uzun, seksi de. Göğüsleri de iyidir. Vallahi aldatılmaz. Her gün yapsan bıkılmaz yani. Yeni arayışlara girilmez hiç. Bu kadından daha iyi seks yapacak kadın bulmak zor. :D

0|0
    1|0
  • Eşeğe tecavüz edilen ülkede yaşıyoruz
    Bir daha düşün istersen

2|0
    0|0
  • Bunu daha fazla aldatırlar erkeklerin mantığı öyle çalışmıyor istediği kadar at olsun. gösteri atları işleri bitince ölüme terk ediliyor :D

0|0
    0|0
  • Aldatmanın güzellikle alakası yok. Doyumsuzlukla alakası var.

2|0
    0|0
  • sevince tavuk bile olsa at gibi oluyor.

1|0
    0|0
  • sadık eş ne olursa olsun kim olursa olsun aldatmaz

2|0
    0|0
  • aldatmam bize yakışmaz :P

0|0
    0|0
  • Bu zaten cepte. diğerleri de gelsin der

0|0
    0|0
  • Insanlari tipine gore ayirmak nasil bir acizliktir anlamiyorum sizi cirkin olan kadinin aldatilmasi mustehak yani oylemi?

Once beyin guzel olacak yoksa yama yapilmis asfalttan farkiniz yok.

1|0
    0|0
    • 3ay

kadının yüzü bile görünmüyor ben güzelliğinden bahsetmedim seksi bir kadın da aldatılır mı anlamında sordum. Seks için aldatıyorlar o yüzden. Senin kafan o sekilde çalıştığından anlamadın heralde.

• 3ay

peki.

• 3ay

Kalbini kirmak istemedim kusura bakma ozur dilerim patlama anima denk geldin ozur.

• İşte bu yuzden erkek kafasını hiç anlayamıcanız

0|1
    0|0
  • kız kızın köpeği oluyor vay arkadaş tamam böyle birini bulursam sende gel kıza yardım et 😅

0|0
    0|0
  • biz kimsenin köpeği olmayız, onurumuz şerefimiz gururumuz için yaşarız. aldatmak ise namussuzluktur. net. aldatacağına ayrıl lan kavat.

0|0
    0|0
  • kişilik meselesi, böyle olmasada aldatmam.

0|0
    0|0
  • Hmmm... İşe gitmek istemem. :)

1|0
    0|0
  • Ben hiçbir türlü sevgilimi/eşimi aldatmam. Adam olan aldatmaz

1|0
    0|0
  • böyle bir hatunun ne işi var zaten mutfakta :) elini sıcak sudan soğuk suya sokmam ben :D

0|0
    0|0
  • Köpek nedir arkadas?
    Kadin mi bitti memlekette mk.

0|0
    0|0
  • Herkes aldatılır :)

0|0
    0|0
  • bı ınsana alıstıktan sonra sıradan gelır boyle bırıne sahıp olsa ınsan evden cıkarmaz sahsen ben boyle bırını ıstemıyorum

0|0
    0|0
  • Aldatir

0|0
    0|0
  • en güzel kadın bile aldatılmış ya

0|0
    0|0
  • Ne çok lezbo varmış ya la

0|0
    0|0
    • 3ay

ne alaka bir kadın da kendi cinsinden birine hayran kalabilir bu lezboluk mu oluyo?

• böyle bir kadını degil hiç bir kadını aldatmam

0|0
    0|0
  • Aldatırım.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    45

Kızlar Ne Diyor 22

• Daha iyisi çıkınca aldatırlar. Veya sıkılınca..:/

1|1
    0|0
  • yine de aldatırlar sen hiç yorma kafanı o yaratıklar için

2|0
    0|0
  • Adriana Lima bile aldatıldı siz ne diyorsunuz 😂😂

0|0
    0|0
  • Adriana Lima bile aldatıldı. Doyumsuza dünyanın en güzel kadınını ver yine doymaz.

1|0
    0|0
  • Erkek olsam diyorsun da sen lezbo olmuşsun zate

0|1
    0|0
  • Aynen valla aldatirlar brezilya da bile aldatiliyorsa artikin

1|0
    0|0
  • Aldatır ama küçük kaçamaklara göz yummak lazım 😊

0|0
    1|0
  • Aldatirlar

0|0
    0|0
  • Adriana Lima'nın aldatıldığı bir dünyada yaşıyoruz, evet aldatırlar. Ama her erkek aldatmaz tabi ki ne kadar güzel veya çirkin olsada ama nadir.

1|0
    0|0
  • Aldatılan kadınlarin hepsi çirkin mi sanıyorsunuz?

0|1
    0|0
  • aldatmaz

0|0
    0|0
  • evet aldatma işinin hepsi çirkin kadınlar yüzünden değil

0|0
    0|0
  • Bunlar hep göstermelik ya. :)

0|0
    0|0
  • ben bile adatmam :D

0|0
    0|0
  • ben de erkek olsam aldatmam vlla gözümü ayırmam jkdfs :D

0|1
    0|0
  • Of ben de

0|0
    0|0
  • Aldatır

0|0
    0|0
  • Kisiliksiz biriyse neden aldatmasin

0|0
    0|0
  • ne olursa olsun. bal yiyen baldan usanırmış

0|0
    0|0
  • Kanka trans gibi duruyor

0|0
    0|0
  • Yinede aldatır cünki onu artık tanımıştır ve farklı şeyler arıyor olabilir

1|1
    0|0
  • popo ve memesi silikon, beli kaburgalarını aldırdığı için ince, burnu da estetik olan manken biriymiş. buna güzel diyenlere akıl fikir diliyorum.

0|0
    3|2
    • 3ay

kızı ben de biliyorum neler yaptırdığını da biliyorum senin gibi kıl tipler her soruda çıkıyor zaten. Ne yaptıysa yaptı sonuç olarak at gibi şuanda. Sadece resme bakıp gördüğün şeye yorum yapsan olmuyor dimi kıskançsınız yemin ederim..

• 3ay

gordugume yorum yaptım zaten evet bence mide bulandırıcı begenmek zorunda degilim

• 3ay

Soruyla senin görüşünün bir alakası yoksa bir sorun var demektir ki yok. Sana kızda estetik var mı sizce diye sormadım dimi? O zaman?

Yükleniyor...