Artık bıktım bunaldım bu hayattan ne yapacağımı bilmiyorum?

mutsuzum ve depresyondayim ilac kullaniyorum hatta.
yasamak gelmiyor artik icimden.
bunaldım yoruldum herseye aglar oldum.

inancli bir insanim ama artik öyle bir duruma geldim ki inancim kalmadi. hani 1 olur 2 olur anlarim ama insanin hiccccccccc miiiiiii duasi kabul olmaz?
5-6 yildir ugrasiyorum bir meslegim olsun olmuyor. engelleniyorum. her kapi yüzüme kapaniyor. tam oldu diyorum olmuyor.
herkes herseyi torpil ile sans ile hallediyor ama sira bana gelince hersey imkansiz.

bunu gectim
insanlar? güler yüz gösterip yardim sever davraniyorum ama ya bana kazik atarlar ya da sessiz sedasiz tanimiyormuscasina giderler.

belki yazdiklarimin bir anlami yok ama yillardir ayni tantana bıktım. herkese normal dogal ve basit olan seyler yani yasamak icin olan seyler bana hep imkansizdi.

büyü mü var üstümde lanetlenmismiyim. yataga bile abdest almadan girmiyorum bazen kafayi yiycem ya
hic bir isim rast gitmiyor

0|0
5|19

En İyi Erkek Görüşü

• Kardesim deme onu sakin nasil kabul olmaz Allah hic kabul etmeyecehi duayi sana ettiri mi be? Sakin sen yolundan ayrilma ama sunu bilki Allah vermiyorsa bir bildigi vardir bunlsrin hepsi inşallah Cennetteki dereceni arttiriyor günahlarina kefaret oluyor. Facebook Hayalhanem kesinlikle mutlu olacaksin. Allahtan ümidini kesme ! Allaha emanet ol. Daha fazla konusmak dert acmak istersen özelden ya da faceden yazabilirsin oğulcan uysal

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İnancınızı tekrar kazanmak için çabalayın. İçinizden hiç gelmese dahi kendinizi zorlayın biraz. Mesela açın Kur'an dinleyin. İlk seferinde 10 dk dinleyin ertesi gün 15 dk. Bu şekilde yavaş yavaş tutunun inancınıza. Eğer inancınıza yeniden kavuşursanız bu tarz sıkıntılardan kurtulacağınıza inanıyorum. Allah yardımcınız olsun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• sade dua yetmiyor sen tedbirini alcan sonra tevekkül edecen ! Büyü fal inancli insanin bunları kafasindan atmis olasi laxim bence

0|0
    0|0
    • 3ay

Babamin eski karisi büyü islerle ugrasirdi aklima takiliyor

• 3ay

takılmayın inanmayın bunlara buyuye fala ! mesleginiz ucinde demekki yeterince calismiyorsunuz torpil var olan biseyde gercekten basarali olanlar nasil oluyor !

• Aslın herkes de çok süper değil.

Sadece insanların anlık mutluluğunu yakalayıp, neden herkes bu kadar mutlu, şanslı diyorsun.

Mesele herkes senin kadar takmıyor.

0|0
    0|0
    • 3ay

Neden herkesin mutlu oldugunu bide söyle düsün ya Allah onlardan razı degil ve bu dünyada her türlu keyfi yasasinlar ben onlara ahirette çektirecem diyorda sana bana bize de ey kulum senin günahlarin var ben bunlari affetmek icin bahane ariyorum sen sabret seni Cennetime koyucam diyorda vermiyorsa? Sonsuz cennet icin surda 50 yıl sikinti cekmek cok mu?

• 3ay

@uysal07 Haklısın kardeşim.

• depresyona girdiysen kafanı dağıtacak bişeyler yap tatil yap sinemaya git alışveriş yap işi gücü bırak biraz kafa dağıt sonra biraz düşün nerede hata yapıyorum diye sor kendine ama en az 1 hafta kafa dağıtman lazım bu arada illa alkol alman gerekmiyor kafanı meşgül etmende yeterli başka şeylerle

0|0
    0|0
  • Sakin

0|0
    0|0
  • antidepresan?

0|0
    0|0
    • 3ay

Cipralex

• 3ay

Nedir?

• 3ay

İstanbul çapa hastanesine vs onkoloji bölümüne ziyarete git haftaici birgün kalabaligi losemi tedavisi göreni yakinkarini yuzundeki üzüntüyü ve asansörün içinden surekli ayagini bacagini kesilen tumorlu hastalar bide hadtasonu git pazar günü sanki şey huzur evi gibi kimse yok sessiz caresizligine birakilmissin disarida araba kornalari hastanenin koridorlar i sessiz

• Biraz daha açıklar mısınız nerelere gittiniz merak ettiğiniz meslek var mı? Az da olsa yardımcı olmak isterim..

0|0
    0|0
  • Ailenle hareket et yardım almalısın ailen destek çıkmalı sana kazık yeme konusunda umursama iyi davran herkese akıllı zeki olmaya çalış

0|0
    0|0
    • 3ay

Ailem desteklemiyor anlamiyorlar beni

• 3ay

Aklını kullan seni çok sevecek bir eş adayı bu ve meslek için çabala

• 3ay

Evlenmek daha da inkansiz

• bazen iyilik çare olmuyor ama sen iyiliğinden yinede vazgeçme.

0|0
    0|0
  • Bazen öğrenmek, tecrübe etmek acı veriyor bırak dertten büyük dert vardır önemli olan bunları geçeceğini bilmek

0|0
    0|0
    • 3ay

Dayanamiyorum bunaldim

• 3ay

Ygs lys girmek zor bana istemiyorumda karisik durum

• 3ay

Yabancı dilin var ise yabancı dil sınavına girersin şansın daha yüksek olur

• Güzel günler göreceğiz çocuklar güneşli günler...

0|0
    0|0
  • Pes etme

0|0
    0|0
  • Hiç bir şey senden önemli değil bunu unutma 😉

0|0
    0|0
    • 3ay

Tabi ruh hastasi oldum

• 3ay

Gençsin daha bak hayatına yasamana seni üzmelerine izin verme.
      Kıymetini bil kendinin 😉

• bu kafaya uyku bile gelmez

0|0
    0|0
  • Cipralex 3x2

0|0
    0|0
    • 3ay

Yok günde 1

• 3ay

Bende ise yaramaz

• 3ay

sen bilirsin :)
      ama benden sana tavsiye negatif enerjini yok etmek senin elinde...
      iş görüşmelerinde ki seçilmeme sebebinde sensin...
      bunu değiştirmek sadece ve sadece senin elinde...
      yeterki inan!
      geçmiş olsun
      (tabi eğer hakikaten böyle bir durumun varsa xper kasmak değilse amacın)

• belki büyü vardır bir hocaya gitseydin bakarsın rahatlatabilir seni

0|0
    0|0
  • bir rukye dinle youtube den rahatla

0|0
    0|0
  • seks yplim

0|0
    0|0
  • imtihan isyan etme 'kun fe yekun 'u bilmiyonmu sen

0|0
    0|0
    • 3ay

Biliyorum ama Söz konusu Ben isem olmuyor

• 3ay

olur ol der olur bu kadar basit sadece imtihan ediyo. bende iş sahibi olamadım işsizim kpss ye bir daha grcem mesela ama sorun yok kısmet diilmiş bu sene

Kızlar Ne Diyor 4

• Sen çalış elinden geleni yap Allaha tevekkul et zira duaların kabul olmuyorsa her şerde vardır bir hayır diye düşünüyorum hayattanda bu kadar soğuma nasıl mutlu oluyorsan onları yap iyi şeyler dusun hep kotuye odaklanmışsın

0|1
    0|0
    • 3ay

Aklina hangi konu geliyorsa hep bir engel hep imkansizdi yillardir bu böyle 1-2 senelik birsey degil

• 3ay

Hmmm büyüye bağlamamak lazım belki şimdi oylesin ama ileride yuzun gulecek belki olmadığı daha iyidir

• 3ay

Pek bir ihtimal vermiyorum artik

• Sabret

0|0
    0|0
  • aboo sakin ol.

0|0
    0|0
  • ergenken bende böyle düşünürdüm ne malmışım :D

0|0
    0|0
    • 3ay