Kapat

Yalnızlık iyi midir sizce?

Derdimi dinleyen 2 3 arkadaşım dışında ki " onlarda artık uzakta" yalnız olmak içimi kemirmeye başladı. İnternet ortamında sosyalim ama dışarı çıkmak istediğimde çağırabilecegim kimsem kalmadı. Akrabam ve yakın çevrem haricinde numarası olan kimse yok artık. İnsan büyükçe yalnızlaşıyor sanırım. Artık tek derdim yalnızlığım sanırım.

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• Bende o durumdayım yakın arkadaşlarım tarafından bile kırıldım çok sosyal bir insan değilim biraz da soğuk yapim var evet benim de dışarıya çağıracak kimsem kalmadı ve mesafeli soğuk olduğum içinde pek Fazla arkadaşım olmuyor ama bıktım bende artık bu durumdan

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ben Evden Çok Sık Çıkmıyorum Asosyelim Web Tasarımcıyım. Evet İyidir Güzeldir Fakat Bünye Alışık Değilse Bir Süre Sonra Kafayı Yersin!
    Sonuç (Çözüldü):
    Farklı Yerlere Git Gez Tek Tabanca
    Buda İşey Yaramaza
    Farklı Yerlerde Çalış>Sonra Ortam Yap
    Buda İşe Yaramazsa
    Basketbol, Voleybol, Futbol Gibi Şeyler Yap
    Buda İşey Yaramaza
    Gönüllü Etkinlikere Katıl!
    Eğer Ortam Yapamıyorsan;
    Listenin Başına Dön ve Bunlar İçin Napabilirsin Bak!

0|0
    0|0
    • bende programcıyım algoritma güzel ama bazı şeyler yapılamıyor denendi :)

• Garsonluk Benim bir arkadaş günde 50 tl alıyo

• yaptım akdenizdeyim heryer otel :)

Kızlar Ne Diyor 6

• Aynı durumdayız. .

0|0
    0|0
  • yalnızlıkta çözüm değildir bazen.. beyninin içindeki sesleri durduramadıktan sonra..

0|0
    0|0
  • eğer seni kötü etkileyecekse iyi değldir dışarı çıkmak için nedenler bul gez yeni birileriyle tanış sosyalleşmek lazım

0|0
    0|0
    • cıkıyorum ama sagdece sigara için gezecek yerim yok öğrenciyim ama arkadaşım 0 :(

• biliyorum kendim kapattım zaten bir süre önce neyse ben yatıyorum sana da iyi geceler :)

• iyi geceler :)

• aynı durumdayız

0|0
    0|0
    • Bizim gibi binlerce insan var bu durumda ve hala bir caresi yok

• umarım bulursun

• bu yakın bir zamanda olmayacak belliki

• İyidir ya. zaten şu zamandaki en iyi dost zannettiklerin en büyük düşmanın oluyor kısa sürede

0|0
    0|0
    • yok 2 3 tane dostum var ama onlar uzakta takılacak günü birlik sohpet edebilecegim kimse kalmadı artık.

• ben bir yere kaçmıyorum ömrümün yettiği kadar bekleyecegim.

• iyidir severim

0|0
    0|0
    • yalnızğımı seviyorsun , gerçi artık bende alıtığım için bir akraba düğününde bile sıkılıyorum artık güzel ama bazen cok can sıkıyor be

• saol :)

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...