Kadın kadındır çiçek babandır?

bayan değil kadın tartışması hakkında görüşleriniz neler?

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Bos tartisma sanki bayan deyince cinsiyeti fizigi degisiyo

0|0
    2|0
  • cicek diyince kotu anliyo bizim kezbanlar erkek fatma gibi cogu erkek olmayi istiyosaniz gidin ameliyat olun test alin

0|0
    1|0
  • Saçma bir tartışma.

1|0
    0|0
  • bu tarz şeyleri gördükçe kadına en AĞIR hakaretlerle itham edesim geliyo

1|0
    1|0
    • 3ay

Hak veriyorum

• 3ay

ben narin olduğunu düşünüp kibar olsun diye sana bayan diyorum , neden bulup bunuyon , bişde yetmiyo G. T ün kalkıyo . kadın kadındır çiçek babandır .

illa karı mı diyim . hem kadınsın hem bayan kardeşim , neyin davasını güdüyon . size iyilik yaramıyo

sen çiçek değilsen , ben miyim L an erkek halimle çiçek :D neyse iyi geceler

• Katılıyorum. Kadın erkek işte bay bayan ne demek

1|0
    0|0
  • Kimlikte ne yazıyorsa o dur.

0|0
    0|0
  • Saçmaa bence

0|0
    0|0
  • heyt be ne saçmalıklar dönüyor ortada

0|0
    0|0
  • çiçek çiçektir baban anandır :D fdgdf

0|0
    0|0
  • çok güzel karısiiiz hanımefendi

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• Saçmalıktan ibaret buluyorum

0|0
    2|0
    • 3ay

okursan sevinirim.

• 3ay

Biri bayan diyince kadın olmuyor muyuz yani? Niye bana cinsiyetimle hitap etsinler ki? Bir saygı kelimesi olan hanımefendi yerine bayan kullanınca ne farkediyor? Biri bana bayan diyince bunu neden kötü algılamam gerekiyor? Hanımefendi biri değilsem adam bana niye hanımefendi diyerek yüceltsin? Buna layık mı tüm kadınlar? Daha çok soru sıralardım da bundan daha önemli konular olduğunu düşünüyorum, bayan kelimesinde bir sıkıntı görmüyorum. Tdk ya kalırsak müsait kelimesinin anlamına bak misal derim. İlla ortalığı karıştırmaya çalışan bir grup feminist -feminizmi farklı algılamış- kişilerin ortaya attığı ve yıllardır sürdürülen bir tartışma. Bu kadar uzatılmasını da gereksiz buluyorum dediğim gibi. Ben tatmin olmadım, belki siz haklisinizdır bunu bilemem ama şu an ki kafa yapım bunu idrak edemiyor belki de. Sizin fikrinize de saygı duyuyor iyi geceler diliyorum. Bir bayan, bir kadın, bir dişi, bir hanımefendi, bir doğmamış çocuklarının anası olarak yarın işim gücüm var zıbarmam lazım 😇😄

• bana göre bayan kelimesi çok içi boş bir kelime kadın bana daha anlamlı daha oturmuş geliyor

1|0
    0|0
  • bidefa biyere yazmıştım adamın sövmediği akrabam kalmadı.

0|0
    0|0
  • Sonuna kadar arkasındayım bu cümlenin. Bayan kadar itici bir kelime duymadım.

2|0
    0|0
Yükleniyor...