Ben mi haksızım?

arkadaşımın hoşlandığı çocuğun bir arkadaşı benim snapimde ekliydi. Bende hoşlandığı çocukla fotoğraf atınca ekran görüntüsü alıp kızlarla whatsap grubumuza attım. Kızın biriside atladı niye ekran görüntüsü alıyosun dedi bende ayşe için dedim. O da o kişiye bildirim gidicek ne diceksin dedi. Bende yanlışlıkla aldım kusura bakma derim tabiki dedim. O da yani yalan mı söyliceksin bize söylediğin gibi mi dedi bende size söylemedim ki yani sen niye atlıyosun bundan sanane dedim biraz tartıştık. Sonra aynı odada yediğimin içtiğimin ayrı gitmediği arkadaşımda biraz onun tarafında olur gibi oldu. Sonra bunlar üçü benden ayrı grup açmışlar öğrenince bir garip hissettim kendimi konuşmayı kestim mesafe aldım. Sonra o çok yakınım dediğimde benim sevgilimle konuşmuş. İşte bu kız erkeklerle geziyo şöyle kötü böyle kötü şu saatte check-in yapmış kesin erkeklerle falan demiş işte bize şuraya gidiyorum dedi ama bence o saatte oraya gidemez gibi şeyler ve bana bile sormadı insan bir sormaz mı böyle böyle bu doğru mu diye? Bende tüm ilişkimi kestim tamamen konuşmuyorum. Yüzlerine bile bakmıyorum o derece yani. Sonra odada bişeyi kaybolsa işte o hırsız o yapmıştır gibi şeyler söylemiş banada bunu sonradan odadan bir arkadaşım anlattı napıyım ben sizce haksız mıyım ya?

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Boşver. Sevgilinle yine aranızı bozmaya çalışırlarsa dibine kadar çirkefleş.

0|0
    0|0
  • Bos ver

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Gayet haklısın, ne biçim arkadaşmış bunlar be, arkadan kuyu kazan tipten.
    Sen sevgilinle aranın bozulmamasını dikkat et bunlar aranızı bozar yoksa en sonunda

1|0
    0|0
Yükleniyor...