Sınav senesi ve sevgili?

5 yıldır cıktıgım bir sevgilim var sürekli konuşuyoruz konuşmasak tartışıyoruz ben derslere odaklanamıyorum ama ayrılamıyorumda o da vazgeçmem bırakmam dıyor yani bu işin içinden nasıl çıkarım yani nasıl ayrılabilirim :/ seviyorum ama o okumuyor beni de okutmuyor

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Üzgünüm ama gerçekçi olmalısın biraz. Aşk karın doyurmuyor kariyerin önemli. Böyle bir ikilemde kalman bile hata bence.

0|0
    0|0
    • 3ay

ayrılamıyorum hem bende sevdiğim , çin kıyamıyorum iletişimi kesmeye

• 3ay

Bundan 10 yıl sonra kocanın eline bakacak olmaktan, kendi mesleğini edinemeyecek ya da en azından kıytırık bir okul kazanacak olmayı göze alabiliyosan AYRILMA.

En İyi Kız Görüşü

• Hmm bende senin yerine olucam gibi ileride okullar açılacak derslere odaklanmak lazim netle isim olmuycak ama okumak herseyden onemli bence sonra o olmaz yaninda meslegin olur eger onun dedogini yaparsan ileride pisman olursun bence zor ya gerçekten

0|1
    0|0
    • 3ay

haklısın şu ayrılmayı başarabilirsem işim kolaylaşacak ama..

• 3ay

ben daha lise sona yeni geçtim

• 3ay

Ooo son senen bide daha da onemli senin icin bence ona guzel bir dilden anlatman lazim Allah kolaylık versin

Erkekler Ne Diyor 1

• hadi ordan etmesini bileceksin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• çok zor bir durumdasın ama bence okumayı seç aşkı değil

0|0
    0|0
    • 3ay

vazgeçsem olucak ama vazgeçemiyorum bir türlü

• 3ay

acaba şey mi yapsan bilerek bir arkadaşından istesen onları yanlış bir pozisyonda yakalasan sonra bu yüzden ayrılsan filan?

• 3ay

bak güzel fikir fakat ben yan yana göremekten bile kıskanırım :(:(

Yükleniyor...