Aşka inanıyormusunuz gerçekten aşk diye birsey var mı?

Ben inanmıyorum hiç bir Allahın kulu da beni bu saatten sonra aşka ve onun beraberin de getirdiği hiç bir guzellige inandiramaz!

Güncellemeler:
3ay Görüşlerinizi bekliyorum

2|0
17|6

En İyi Kız Görüşü

• Aşk var ama bunu yanlış kişilere duyuyorsunuz. Aşk yapısı gereği mükemmele duyulan hissiyattır. İnsan aşık olunca karşısındaki kişiyi mükemmel biri gibi algılar. Ancak zaman geçince öyle olmadığını anlar ve aşk böylece bitmiş olur. İki arasında aşk sadece üzüntüdür. İnsanlar arasında olması gereken duygu sevgidir. Aşk ancak Allah'a karşı duyman gereken bir histir. Bunu anlayabilirsen eğer, artık insanlara karşı böyle bir beklentiye girmemiş olursun.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ben varlığına inanıyorum. Ve inanmaya da devam edeceğim. Ama gerçek aşk tanımını yapamayız çünkü gerçeklik görecelidir. İşin en tuhafı da aşkın içinde gerçeklik arayamamız

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Belki eskiden vardı. Ama Şu an askı ve seni seviyorumu basitlestirdiler. Ve bende Şu an gercekten ask yasayan degil sadece flort eden insanların oldugunu dusunuyorum. 😊

0|1
    0|0
  • Bizde yok mu sence? Kendinden biliyosun

0|1
    0|0
  • Var, mental koma = aşk

0|1
    0|1
    • 3ay

"Mental koma" çok güzel bir tanım. Çok beğendim kardeş, lakin pilatonikler için iyi bir tanım bulmuşsun. Bunu eşele bence.

• bence yok.

0|1
    0|0
  • varsa , bana uğramıyor.

0|1
    0|0
  • Yok arkadaş yok olsaydı bana uğrardı😀😏

1|1
    0|0
  • İnanmıyorm

0|1
    0|0
  • Yok öyle dünya

0|1
    0|0
  • yok tabi ki saf çocukları kandırmak için büyük annelerin uydurduğu saçmalıklar bütünü

0|1
    0|0
  • Asla inanmam

0|1
    0|0
  • Doğru kişiye olan aşk güzeldir. Diğerleri gereksiz

0|1
    0|0
  • Var maalesef

0|1
    0|0
  • Ay tabiki yok yaaa inanmayın böyle şeylere , hepsi amerikanın oyunu

0|1
    0|0
  • Aşk var ama tek taraflı

0|1
    0|0
  • Okyanus altina su aramak gibidir Mevla varken Leyla aramak

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 5

• Bak dinle şimdi beni , sil aklından endişeleri " Aşk yalan , yok öyle bir şey! " cümlelerini.
    Aşk var sevgili , gece uykundan uyanınca göğsüne bir ağacın kök saldığını hissedersin.
    Yolda yürürken dünyanın kaydığını , binaların eğildiğini , çocukların sustuklarını duyarsın.
    Arkadaşınla muhabbet ederken birden kalbin döner o mümkün olan başka dünyayı görürsün.

Aşk var sevgili...
    Sil aklından endişeleri...

0|0
    0|0
    • 3ay

Bu arada aklıma geldi diye attım sana değil -_-
      edit:Mal kafam keşke paylaşana baksaydım neyse çaktırma hehe :D

• Var ama hep acılı

0|0
    0|0
  • Aşk mı? O Titanikle birlikte battı.

0|1