Dogum günü süprizi yaptılarmı hiç size? 👑🎂🎁🎉🎊?

ben başkalarına yapmayı çok severim çk severim süprizleri ama bana yapan şuana ladar kimse olmadı yani imsan tvde falan gçeünce imreniyor aslında eve girdiginde bir sürü balonlar pastalar yemekler hediyeler en önemlisi ise kutlamak için gelen arkadaşların ve ailen keşke yapsalar diyorum ama geçen sogum günümde bile annem ve abim bile hatırlamadı arkadaşlarım ise hiç onlarda hatorlamadılar gün içinde ben söyledim onlara bugün benim dogum günüm hediye istememedim kutlasalar iyiydi sadece ben önemsiyorum böyle şeyleri bazıları sevmez istemez ama ben istiyorum keşke bir gün olsa size peki süpriz yapan oldumu ya da hep siz mi başkalarına yaptınız?

0|0
17|2

En İyi Erkek Görüşü

• hiç olmadı

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 16

• Bende. Ssdece dogum gunu degil tum ozel gunleri hatırlıyorum ve herkese supriz yapıyorum. Ama bana yapılmadı. Hep haberim oldu. 4 senedirde dogum gunumu araba otobuste geciriyorum zaten. Sinir 😒

0|0
    0|0
  • Kimse yapmadı maalesef. Ama ekimde doğum günüm ve bu sene farklı olucak inşallah yani ben öyle düşünüyorum. Sevgilim kadar duygusal ve romantik birini tanımadım. Kim bilir ne yapıcak canımın canı ya❤

0|0
    0|0
  • 3 senedir yapiyorlar

0|0
    0|0
  • Yapmadılar

0|0
    0|0
  • Yapılmadı. Ķeşke herşey düzgün gitse parti yapmasalar da olur.

0|0
    0|0
  • hep ben millete yaparım hiç biride çıkıp birde buna yapalım demezler bendensin kardeşim :)

0|0
    0|0
  • Sevmediğimi böyle şeyleri herkes bilir o yüzden yapmadılar yapmadım.

0|0
    0|0
  • Yaptilar ama hic sevinmedim cunku o gunden onceki gun telefonumj denize dusurmustum (bu dogum gunum)

0|0
    0|0
  • Yaptılar yaklaşık 1 saat önce. Yapmasalar daha iyiydi

0|0
    0|0
  • 1 kere yaptılar çk mutlu olmuştum sjjs

0|0
    0|0
  • Ya ben hemen anlarım isteselerde yapamazlar
    🙃

0|0
    0|0
  • Hayır doğum günümü unuturlar zaten :/

0|0
    0|0
  • yapan oldu ve bende başkalarına yaptım

0|0
    0|0
  • Bana da olmadi yaa ne bahtsiziz

0|0
    0|0
  • 18. yaş günümde sürpriz parti yapmışlardı

0|0
    0|0
  • Ben önemsemiyorum
    Iyiki dogdun diyip birinin bana sarilmasi yeterli.
    Bir keresinde yaptilar hic beklemedigim bir anda yemekli pastali oyunlu baya kisi gelmisti herkezin onunde hediyeleri acmaliydim konusma yapmaliydim.
    Guzeldi ama herkezin gozu kulagi bendeydi hic huyum deyildir sevindim bir daha istermiydim hayir

0|0
    0|0
Yükleniyor...