Son kullanma tarihi geçmiş kız ne demek?

Bugün kuzenimle sohbet ederken laf lafı açtı, kizlardan bahsederken biri icin son kullanma tarihi gecmis dedi. bende tepki verince tartistik cekti gitti. hayir yani biz neyiz gida miyiz veya esya miyiz ne kullanmasi ne tarihi. siz erkekler bizi ne olarak görüyorsunuz, siz kizlar bu duruma ne diyorsunuz.

0|0
7|13

En İyi Erkek Görüşü

• Kuzeninmiş ama düşüncem bu. Bu insanlar boş ve kalitesiz insanlar. Ne demek ya son kullanma tarihi geçmiş resmen et parçası muamelesi yapıyorlar.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Kuzenin kendini ulaşılmaz dağlarda kar sanıyor, bir gün mutlaka çamurlu su olarak ayaklar altına sızar haberi yok

1|0
    0|0
  • Ben karakteri bozulmuş olarak yorumladım ama o kesin bakire olmayan olarak nitelendirmiştir

1|0
    0|0
  • son kullanma tarihi geçmiş işte. baya kaşarlanmış demiş.

0|0
    1|0
  • Evet kullanıp atmak deyiminin acımasızı bu söylediğin. Kullandırmayın kendinizi bir zaman sonra hevesi kaçar oğlanların. Budur

0|0
    1|0
  • Ben kadınları cennet olarak görüyorum siz ne olarak görüyorsunz erkekleri?

1|0
    0|0
  • Ekşimiş bozuk yoğurt gibi bişi galiba

0|0
    1|0
  • Kullanılmış demek istemiş birileri kullanıp bırakmış

0|0
    1|0
  • Barkodu yenileriz 😀

0|0
    1|0
  • @melekkqiz mesaj at bana

0|0
    1|0
  • Kaşar demek gardaş

0|0
    1|0
  • Yani yaşlanmış demiz olabilir. Bu kaba bir tabir olsada sırf bu yüzden o kişi kadınalrı bir obje olarak görüyor çıkarımını yapamazsın. O an bunu söylemiş olabilir. Belki de başka bir zaman söylemez?

0|0
    1|0
  • Yaş 40 ları bulmuş demek

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Şimdi bende bu sözü kullanıyorum ama içi geçmiş insanlardan bahsederken. Boş ruhlu boş düşünceli insanlara yumuşatılmış hakaret olarak. Ama durup dururken de haksız yere demem.
    Erkekler bir kadının algısına göre konuşmuyorlar ki hayatım. Akıllarına ne gelirse süzmeden söylüyorlar

0|1
    0|0
  • Cahil ve yobaz mis senin o kuzenin.

1|0
    0|0
  • Kuzen mal

1|0
    0|0
  • İkinci el

0|0
    1|0
  • onlar hıyar olduklarından bizi jelatin sanıyorlar etiketi var sanıyorlar

1|0
    0|0
  • Kıza kaşar demiş artık o kullanılamayacak kadar eskidi demiş.

0|0
    1|0
    • 3ay

Ne kullanmasi yaa, yapma

• 3ay

Kuzenin kıza kullanılcak bir şey gözüyle bakmış. Erkek yorumlarına bak anlarsın.

Yükleniyor...