Balık burcundaki erkekler nasıl karakterde olurlar?

bilen varsa yazsın merak ediyorum

0|0
14|9

En İyi Erkek Görüşü

• Kırılgan ve küsen biriyim, kalbimi kıranı da affetme.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• sürekli üste çıkan aşırı kıskanç küçücük bişeyden kavga çıkaran gıcık gıcık gıcık... sonraaa dengesiz ne yapacağı belli olmayan hani bugün gelir der aşkım sseni çok seviyorum yarın der bence bu ilişkiyi gözden geçirelim öyleee bir daha yanaşmayacağım burç :\\\\

0|0
    0|0
    • 3ay

iyi olduklarını düşünüyordum hatta sevgilim bu burçtan olsun istiyordum bu kadar kötüler miydi

• 3ay

bana gelen öyleydi :P

Erkekler Ne Diyor 8

Kızlar Ne Diyor 13

• Daha çok karaktersiz oluyorlar.

0|0
    0|0
  • Dayımla aramda 3yas var ve balık. Ben böyle düşünceli bir erkek görmedim cidden ben leb diyorum dayım çorum diyor cok saygı duyulası, ama çabuk sinirlenebiliyor yani tahammülsüz

0|0
    0|0
  • Kısaca çocuk gibi olurlar. Asla büyümezler fazla yalan söylerler ve güzelliğe çok önem verirler. Birde biraz çapkın ve romantik olurlar. Sevdikleri zaman değer verirler ama 3 aydan fazla sürmez hemen başkasına kayar ilgileri. Birde zor kadınları severler. Balık erkekleri ile fazla tecrübem oldu 😊 hepsi böyle

0|0
    0|1
  • Balık burcuyum ama erkek olarak balık dusunemiyom

0|0
    0|0
  • Dengesizler.

0|0
    0|0
  • Karakter sadece güneş burcuna göre yorumlanamaz her insan da burcunun tüm özelliklerini taşımaz yaşadığı çevre ve insanların gözlemlediği davranışları etkiler daha çok

0|0
    0|0
  • Sormak isteyipte usendigim soru 😂

0|0
    0|0
    • 3ay

yorumları oku o zaman :)

• 3ay

tipe bakmıyordu aslında ama ben cesaret edemedim sonuçta hak etmediğim bana fazlaydı işte

• 3ay

Oyle dusunme.

• duygusaldir icten ice belli etmezler gorunurde sert olur yurekleri yufkadir. inatcilar ve yapilanlari soylenen sozleri unutmazlar toplayip toplayip birden soylerler. tabi herkeste bir olmuyor.

0|0
    0|0
  • Duygusal falan değiller eğlenceliler

0|0
    0|0
    • 3ay

bazıları duygusal oluyor ama sürekli ağlayan türde değiller

• 3ay

içinde duygusallar evet yansıtan görmedim

• ev erkeği evlenilcek adam romantik kıskanç sempatik merhemetli duygusal

0|0
    0|0
  • Duygusal olmali

0|0
    0|0
  • resmen karaktersiz oluyorlar. kaç tane balık burcu erkek tanıdıysam seref yoksunu cıktı

0|0
    0|1
  • Ben duygusal diye biliyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...