Yaşımı küçültmem mümkün mü?

24 yaşındayım fakat hala bir baltaya sap olamadım. Hala lise mezunuyum ve ailemle yaşıyorum. Yaşımı mahkeme kararı ile 18 yapmak istiyorum. Böylece hayatımı 6 yıl geriye sarmış ve o 6 yılı daha iyi değerlendireceğim.

0|0
19|21

En İyi Erkek Görüşü

• kafans gore olmuyor oyle hanimefendi. dava aciyorsun. bude. hastanede dogduysan oda yemiyor artik. yasina gore. davranicaksin o kadar dert etme ya bir kocaya. gudersin hersey. duzelir sikinti yapma. yemek yapmayi. ogren temizlik yap. bide sekste iyi ol

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• hala geç kalmış sayılmazsın hiçbir işe sap olmadan hayatını geçirenler var ilk olarak bunun farkında olman bile senin için avantaj zararın neresinden dönersen kardır.. öncelikle açık öğretimde devam ettirebilirsin okul hayatını üstelik çalışırken. ya da direk iş hayatına atılıp gerekli kariyeri nasıl yapabilirim diye düşünebilirsin. hiçbir şey için geç değil sadece inan ve sabret yaşını düşünme hiçbirimizin garantisi yok bugün doğan bebek 1 saatte ölüyorken başka bir insan 100 yıl yaşayabiliyor yaş hayatta sadece bir rakamdan ibaret

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• düşüremezsin, yasal olarak mümkün değil. eğer zamanında geç yazılma gibi bir durum olduysa ve gerçek yaşına dönmek istiyorsan bile mahkeme kemik yaşı istiyor adli tıptan, ki gerçeği 24 iken, 18 yapman imkansız yanii, bu kadarını torpil de kurtarmaz ;) :D

0|0
    0|0
  • Bu düşünceyi baz alırsak, bir baltaya sap olamaman normal...

0|1
    1|0
  • Sanmıyorum olacağını

0|0
    0|0
  • Kafana göre değil kemik yaşına göre olması lazım

0|0
    0|0
    • 3ay

Bence benim kemik yaşımda küçük.

• mahkeme açarsın kemik yaşına bakarlar. kafana göre küçültemezsn. hem kimlikte küçültsen ne küçültmesen ne

0|0
    0|0
    • 3ay

En azından gerçekte olduğumdan daha küçük görünmüş olurum.

• 3ay

Bence benim kemik yaşım da küçük.

• 3ay

kemik yaşım küçük demekle olmuyo işte kemiğinn yaşına bakıyorlar tabi test sonra karar verilit

• 6 sene çok zor. Genelde 1-2 sene oluyor o işler.

0|0
    0|0
  • bravo sana bende yaşımı 22 yapayım

0|0
    0|0
  • İçinde bulunduğun zamanın tadını çıkar hayattan zevk almaya bak tebessüm et sebepsiz gül hayata karşı pozitif ol

0|0
    0|0
  • ulan aynı ben ya.5 dakıka once bunu dusunuydum. şimdi gördüm :D:D :d

0|0
    0|0
  • Boş işlerle uğraştığın için bir baltaya sap olamıyorsun

0|0
    1|0
  • he he küçültürsün ama rüyanda sadece

0|0
    0|0
  • güzel kafa nasıl edindin bunu

0|0
    0|0
  • Hahah yok öyle dünya

0|0
    0|0
  • Yaşını kucultme bakış açıni buyut.

0|1
    0|0
  • Cok farkli bir bakis acisi.

0|0
    0|0
  • Tipik depresyonik dusunce

0|0
    0|0
  • 3-4 yas dusurebilirsin

0|0
    0|0
  • Niye olmasn

0|0
    0|0
  • üç yaş falan düşürsen neyse 6 yaş nedir ablacım çok çakar o

0|0
    0|0
  • Küçültsen neye yaracak hacı? Sen içtin bana da söyle kafan hoş galiba

0|0
    0|0
    • 3ay

Küçültsem en azından gerçek yaşımdan daha küçük görünmüş olacağım. Millet beni aslında 18 sanacak.

• 3ay

En azından hayatta geç kalmış demezler.

• 3ay

Benim kafama yatmadi. Ayrica mahkeme ile ugrasman lazim

Kızlar Ne Diyor 18

• Anca kendini kandırırsın

0|0
    0|0
    • 3ay

Neden? Yeni tanıştığım insanlar beni 24 değil 18 bilecekler.

• 3ay

Hic göstermicen yasini yani? Beni su an görenler 18 demezler ılle olgunluk geliyo

• Küçült tabi ben de 10 yaşıma dönmek istiyorum

0|0
    0|0
  • saçmalama yaaa :) :) :) böyle gereksiz ve yalan avuntular yerine farklı uğraşlar edin. mesela git bir dersaneye kaydol ve sonra unı oku. ya da dışardan oku veya bir yerde çalış...
    bir ucundan tutmazsan böyle bunalırsın...

0|0
    0|0
  • Bonzai abi bonzai bunlar hep bonzai. Ya cok bilin kurgu izliyorsun ya da hayal dunyan fazla genis. Boyle bir sey mumkun degil

0|0
    0|0
  • 6 yil buyuk bir rakam. O kadar fazla kucultulmuyor diye biliyorum. Bir kac sene kucultebilirsin. Yaş kuculten cok insan var ayip birsey degil bu. Yinede bir arastir sayisini

0|0
    0|0
  • Resmi olarak yasini kucultmen 6 yil geriye gidecegin anlamina gelmiyo. yine ayni yasta oluyosun hedefler belirlerken onune boyle taslar koymamalisin benim tavsiyem

0|0
    0|0
  • Çok gereksiz bir sey seninkisi de şu an öye bir devirde yaşıyoruz ki ilk okul mezunlari evine ekmek paradi gotürmek için lisryi okuyup bititip birde yetmiyo ünüversite okuyup bitiriyolar bunu yapanlarda 40 yasinda 50 yasinda sen 24 yaşındasın ve yaşını küçültmeye çalışıyosun srn bu kafaylaa ohooo ooo böyle düşüneceyine az saksını çalıştırda dışardan oku babannemin bir lafı vardı aklın yoksa burnunun delindeki boka danış diye hah ! sen de öyle yap işte

0|0
    0|0
  • Küçültebilirsin

0|0
    0|0
  • yaşını küçültsen 6 yıl geri mi gelecek?

0|0
    0|0
  • Daha neler bence insanlarin ne dedigine takilma. Hicbir yas cabalamak icin gec degildir.

0|0
    0|0
  • Evlen yuva kur

0|0
    0|0
  • Yav he he

0|0
    0|0
  • Mümkün

0|0
    0|0
  • biyolojik olarak gecen yıllar nolcak bebişim :*

0|0
    0|0
  • İyi olur

0|0
    0|0
  • Biyolojik yaşın noolucak

0|0
    0|0
  • Ben de 23 üm ve ben de boş gezenin boş kalfasıyım. İnsanlar umrumda mı? Yoo. Ne yapıyorsun bu kadar elalemi ya

0|0
    0|0
  • Bence küçülmeye değil büyümeye çalış iş bul kendine kpss ler oluyo gir çalış yas küçültmekte ne

0|0
    0|0
Yükleniyor...