Sülalede pek sevilmediginizi mesela baska kuzenlerinizin cok el ustunde tutulduğunu hissediyor musunuz?

Ben baba tarafimda sevilmem bu ailenin fesatligi, ihtirasli halleri soguk ve sefkatsiz tavirlari beni de sogutuyo onlara karsi sicaklik gelmiyo icimden. Anne tarafi desen ben onlari severim sevmesine ammaaa dedem ve anneannem sadece erkek cocuklarina deger verir. Erkek cocuklarindan olan torunun cinsiyeti farketmez ama. Yani kiz da olsa cok sevilir niyeyse. Kisaca her iki tarafta da sevilmiyorum hatta cok defa yerin dibine sokuluyorum. Kiyaslaniyorum. Aile buyuklerimden nefret etme asamasina geldim üvey torun muamelesinden biktim. Neden diyorum hep nedennnn :(

0|0
8|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bizde de öyle ama ben o durumda olan yegenleri daha çok tutuyorum onlarla oynayıp sofraya çağırıyorum elimden geldiğince onları mutlu ediyorum varsın babam onları çağırıp sevmesin

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bende baba tarafının şımarık küçük kızıyımdır sevilirim ama anne tarafında soğuk sessiz görülürüm hiç öyle olmadığım halde yanlarında rahat davranamıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

Kızlar Ne Diyor 7

• Kendimi bildim bileli. İlk başlarda çok üzülüyordum şimdi çok takmiyorum. Umrumda değiller.

0|0
    0|0
  • Ana tarafı sevmez beni pek 😄

0|0
    0|0
  • Hayır aksine ben çok seviliyorum

0|0
    0|0
  • hayır hepsi beni anacım diye sever

0|0
    0|0
  • Hayır bizim 2 taraf da çok iyi

0|0
    0|0
  • Keşke tek derdim bu olsa

0|0
    0|0
    • 3ay

Dertler derya sen rahat ol

• Ben annemle babam tarafından üvey evlat muamelesi görüyorum sülalem sevse kaç yazar?

0|1
    0|0
Yükleniyor...