İsrail den neden nefret ediyorsunuz?

Ben bugüne kadar nefret ediyordum fakat tinderda konumu tel avive atınca herşey değişti ben evlenirim 5-6 çocuk yaparım lan bu tatlı kızlardan bunlara kiyilirmi yha birde Arabistana atiyom iğrenç :(

Not: neo naziyim

Güncellemeler:
3ay La basindakine dusmansiniz diye tüm bir halkına niye düşman oluyorsunuz ayıp. Özellikle umetci tayfa yazıklar olsun size hani masumlara kiymazdiniz
3ay Xd

0|0
1|10

En İyi Kız Görüşü

• israilden nefret edıoyrum anca zevkınıze bakarsınız psılıkler

0|1
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Yahudi seven neo-nazi de yeni gördük. Hitler görse seni direk köpeklere yedirirdi, bu mantıkla sabun da olmaz senden.

0|3
    0|0
    • 3ay

Ben White powerciyim bro heil 1488 White power

İsrailliler White olduğuna göre fuhrerim ile oturur konuşur uzlasiriz sıkıntı yok xD

• 3ay

Şaka bir yana onu dassagina yazdım :)

• 3ay

Farkettim de bende ordan sarayım dedim. ;) bol tinderlar kardeş sana...

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 9

• Kıçımın neo nazisi

1|0
    0|1
  • İsraili Severim =)

0|1
    2|0
  • Israilden nedenmi nefret ediyoruz ac biraz haber izle mk

1|0
    0|1
  • Aynen israil dost dur

0|1
    2|0
    • 3ay

israil mi dost o kadar muslumana kıyıyor

• 3ay

hesabını kapattı ta

• 3ay

@Nemesisseda. Hahah salak ben kapattim istesem söverim sana bana yine birsey olmaz salak

• sırf yahudi diye hiç kimseden nefret etmem. israil devletinden de nefret etmiyorum, sadece bazı politikalarını yanlı buluyorum.
    mantıklı bir insan hitleri sevmez!

0|0
    0|0
  • Ben İsrailden nefret etmiyorum. Yahudileri severim

0|0
    2|0
  • İsrail ile sorunum yok. Severim yani. Adamlar güçlü. Biz gibi ezik değil en azından.

0|0
    0|0
  • İsrailden nefret etmiyorum lakin filistine yaptıkları ortada. Görünen köyde kılavuz istemez.

0|1
    0|1
  • Sen hayatında kaç tane Arap kızı gördün ki? Onlar daha güzel. Kapalı giyiniyorlar diye çirkin demek değil.

1|1
    0|1
Yükleniyor...