Erkekler arkadaşlarının yanında Kız'la mesajlaşmayı istemezler mi? Lütfen okuyun hepsini?

Ya iki yıldır tanıdığım biri var. Sevgili olmadık hiç ama sevgili gibiyiz sadece bir adı yok.
Herneyse bu arkadaşlarına aşırı düşkün her gün en az 3 saat onlarla. E zaten geceleri çalışıyor hepi topu günde 1 saat konuşuyoruz oda aralıklı olarak yani.
Herneyse bu gece işte arkadaşlarının yanındaydı. Benimde annemler evde yok 1 hafta önce cenazemiz oldu baya etkilendim tek kalamıyorum.
İşte bunla orda mesajlaşırken arkadaşları kafa bulmuş erkek muhabbeti işte. Benle konuşuyor diye.
Geldi beni üzdün. Sana kaç kez onların yanında yazma dedim dedi.
Bende üzüldüm belki haksızdım ama böyle sert çıkması zoruma gitti. Ara ara oda yazıyordu çünkü.
Yaptıgı doğru birşey mi erkekler sizde diğer arkadaşlarınızın yanında kızla mesajlaşmak istemez misiniz?
Yaşım 22 bu arada 45 degil.

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ben arkadaşlarımla beraberken yazmam. aynı şekilde kız arkadaşımın yanında olsam arkadaşlarıma yazmam. bu herseyden öte yanındaki insana saygısızlık bence. Bana yapılırsa önce rahatsızlığımi dile getirir tekrarlanirsa kalkarim. kızma ama sen haksizsin. bahane her zaman vardır. önemli olan bahanenin uyduruk olması.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• anlıyorum

0|0
    1|0
  • Bu nasıl dünya ya hu? Sana değer veren biri bunu yapmaz. Sevgili olun veya olmayın. Sana zaman ayırnayan başkalarına ayırıyor o zamanı.

0|0
    0|0
    • 3ay

Arkadaşlarını hiç ihmal etmez bir kez bile benim için ekmedi

• 3ay

O sizin aranızda olan bir şey bir şey diyemem. Diyeceğimi dedim.

• konusuna bağlı ancak ben dükkanı doluysa boşaltırdım konuşcamdiye..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...