Sevilmediğimi düşünmek çok üzüyor?

Sevilmemek düşüncesi ya da az değer görmek beni çok üzüyor. Kendimi yalnız ve çaresiz hissediyorum. Toplumda kendimi hayalet gibi hissediyorum. Ne yapmam gerek ya da nasıl düşünmem gerek bilemiyorum. Lütfen bana yardım edin.

0|0
62

En İyi Erkek Görüşü

• mesaj at konuşalım dert ettiğin şeye bak

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İnsanların size verdiği değer ya da sizi sevmeleri sizi önemli biri yapmaz. Çevrenizdeki insanların birer ayna olduğunu düşünmeniz yanlış. O aynaya bakarak kendinizi önemli ya da önemsiz biri olarak görmeniz yanlış. Bakın okuduğum bir kitapta şöyle diyordu. Matematikte bir şeyin değerini sayı doğrusunda 0 a olan uzaklığı belirler. Biz insanlar ise yaratıldık. Yani yok iken var olduk. Yokluk ve varlık arasındaki fark ise sonsuzdur. Öyleyse nefes alan siz, yoktan var edilen siz aslında sonsuz değerlisiniz. Bunun farkında olun.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• tamam gel biz seni sever böğrümüze basarız.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• O dusuncede olma senin gozune itici gelen hareketler bu hale getiryo ama takma kendi basina mutlu olmayi dene

1|0
    0|0
    • Genel olarak kendi başıma mutluyum ama sadece bazen üzülüyorum işte bende bir sorun mu var da insanlar bu şekilde davranıyorlar diye

• Bende bu şekilde moralimi düzeltmeye çalışsam iyi olabilir

• Aynn deneyin

• İnsan bunu ilklerde çok dert ediyo. Ama kısa bir zaman sonra alıştığını göreceksin. Alıştığını görmek daha da acıtacak canını. Tek çıkış noktanın alışmak olduğunu görmek..

1|0
    0|0
  • En güzeli umursamaz olmak

1|0
    0|0
    • Kesinlikle ama bende pek mümkün değil :(

• Bende öyle olamıyodum sonra alıştım aslında kendi içimde yaşarım dışardan kimse anlayamaz

• Alışmak iyi bir şey değil ama başka seçenek yok gibi..

• Yalnızlıklar şarkısında ki sözler sizi anlatıyor o halde. Özellikle "yoksa ben görünmez miyim?" ...

0|0
    0|0
  • Senai Demirci -Üzülme dinle bunu sonra diğer şiirleri de dinleyebilirsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...