İlk ne zaman yalnız olduğunuzu anladınız?

Gün bayram günü. Durumu çokta iyi olmayan bir ailenin kızı. Zar zor kocaman bir aileden 1tl - 5tl toparlayarak 50 tl ulaştım. Koşa koşa pastaneden 40 kişilik bir pasta yaptırıp, birsürü kekler kurabiyeler hazırladım. Gün doğum günü. Anne evden gitti. Kız her şeyi heyecanla hazırladı ve bekledi. Sadece bekledi. Bekledi ama, kimse gelmedi. Ve kız kimsenin gelmeyeceğini bile bile inatla bekledi. Ara ara gözleri doldu... Yine de bekledi. Ve yıllar sonra artık kimseye inanmayan ve ihtiyaç duymayan duygusuz, doğum günlerini kutlamayan bir kız oldu.

3|1
22|26

En İyi Erkek Görüşü

• aynı be kardeş bergen demiş ya 11bir Allahım var inanki birde sen!! oradaki sen dahi yalan. Ne ana, baba, bacı, kardeş hepsi yalan.
    Aynı günde hem annem hem en yakın arkadaşım mı sildim.
    annem beni çok üzdü ondan sonrada arkadaşım aradı, sana söyyleyeceklerim var gel. Gittim giderken bisikletle burnumdan ter akıyordu gelirken ise göz yaşı,
    gittim dedim senden başka sevdiğim dostum yok iyiki varsın. 7 senelik arkadaş demesinmi ''seninle mutlu olduğum bir anım dahi yok'', bundan sonra az görüşelim.
    afalladım ben cevap vericektim demesin mi '' bir kere benim senden daha akıllı olduğumu o kafana sok'' ben ağlıyorum falan , içini bir EGO almış dedim biz arkadaş mıyız düşman mı?
    ... ara sıra değil hiç görüşmeyelim dedim bastım geldim.

Demem o ki bir Allahım var gerisi yalan

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 25

• 2 haftalık ev hapsinin ardından büyük bir bulantiyla sabahın ilk ışıklarinda kendimi evden dışarı attım. biriyle konuşmam gerekliydi. apartmandaki market reklam kagitlarini alıp yolda gördüğüm insanlara dağıttiğimda anladım.

1|0
    0|0
  • Bunu okuyunca içimde bir burukluk oldu. Kötü oldum la :(

1|1
    0|0
    • 3ay

Soruya cevap vermek gerekirse Bir tek ailem var yalnızlığımı engelleyen

• Ağladıdğımda yanımda kimse yoktu hiçbiirrazaman olmasınıda istemedim yanımda gereksiz insanlarra ihtiyaacım yok

1|0
    0|0
  • Yanlızlık iyidir

2|0
    0|0
  • Ben ilk yalnız oldugumu yalnız kaldığımda anladım, büyük ye, ye bitmeyecek yiyecek var ne dert edicem (kimi davet ettin ki bekliyon)

1|0
    0|0
  • Ailem beni ilk yuzustu bıraktığında anlamistim

1|0
    0|0
  • Bilmem :D

1|0
    0|0
  • bu senmisin

1|0
    0|0
    • 3ay

evet

• 3ay

üzüldüm senin adına ama ne olursan ol insanlara kendini acındırma fırsatı verme hep güçlü ol mutlu bir yuva kur ve hayata yeniden başla

• yazık lan :/

bizde hiç kutlamayız ki öyle bir adetimiz olmadı hiç :/

1|0
    0|0
    • 3ay

Sadece bir seferliğine beni seven arkadaşlarımla olayım dedim. Onda da olamadım. Benimde öyle bir adetim yok artık

• 😕😕😕😔😔😔

1|0
    0|0
  • Bugün

1|0
    0|0
  • Sigaramı ağzıma aldığımda ateş bulamadığımda

1|0
    0|1
  • Her zaman

1|0
    0|0
  • Kendimi bildiğimden beri yalnızlığa alışığım.

1|0
    0|0
  • Her zaman

1|0
    0|0
  • Gurbette.

1|0
    0|0
  • Anlamaya gerek yok , yalnızım hep öyleydim.

1|0
    0|0
  • Eve geldiğimde artık kapıyı açan birisi olmadığında..

1|0
    0|0
  • len valla duygusallaştım bir an ya. ben bile düşün artık

1|0
    0|0
  • doğum günün kutlu olsun... kendi elimle sana kek yapar kutlardım :(

1|0
    0|0
  • Ölenlerin yanında kimseyi götüremediğini görünce anladım. Yoksa yaşarken eğer antisosyal değilsen zaten illa ki birileri vardır hayatında...

0|0
    0|0
  • uzun zaman önce...

0|0
    0|0
  • doğduğum anda

0|0
    0|0
  • Ne zmn

0|0
    0|0
  • Yani sag elimle oldugumda beri ;(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21

• Yalnızlık iyidir ya bu kadar dert etme. Ben evdekiler gitsin diye bahaneler buluyorum. Küçükken de böyleydim.

1|0
    0|0
  • bende herşeyle tek başıma savaşmaya başladığımda ailemden kimse kalmadığında senin gibi artık doğum günlerini bayramları tek başıma geçirdiğimde anladım

1|0
    0|0
  • üzüldüm

1|0
    0|0
  • Güvenecek tek bir kişinin bile olmadığını anladığımda...

1|0
    0|0
  • Sende sevdiklerine doğum günlerinde hediyeler al ki onlarda senin gibi hissetmesin. Ben öyle yapıyorum

1|0
    0|0
  • aklıma melani martinezin pitty party şarkısı geldi :(

1|0
    0|0
  • Yazlikta sahildeydim baktim etrafimdakilerin hepsi voleybol falan oynuyor ben de semsiyenin altinda kitap okuyorum iste o zaman anladim yalniz oldugumu

1|0
    0|0
  • Yalnızlıktan kastımız sebgili babındaysa yalnız olmadığım bir zamanı hatırlamıyorum, ama bana kalırsa yalnız değilim ailem dostlarım var

0|0
    0|0
  • iki hafta önce

1|0
    0|0
  • En yakınımı annemi kaybettiğimde geçen sene iliklerime kadar hissettim ve hala hissediyorum..

1|1
    0|0
  • babam vefat ettigi zaman

1|1
    0|0
  • bu yil dogum günümde rahatsizlandim ve acilde gecirdim asla unutmicam o halimi

1|0
    0|0
  • kendi kendime konusamaya baslayinca

1|0
    0|0
  • doğumgünlerini önemsemememe rağmen beni gaza getirip sonra da ortada bırakıp tek başıma yemek yediren 'en yakın' iki arkadaşım olduğunu anladığımda

0|0
    0|0
  • hiç bir zaman yalnız olmadığım için anlayamıcam sfdfg

0|0
    0|0
  • Bunun benzerini az önce onediyo da okudum. Dogum gününü bayram günü yapmışsın😂

0|1
    0|0
    • 3ay

Bayram tatilinden sonra doğum günümdü. Ben de instagramdan bir benzerini görünce bunu yaşadım ben filan diye düşünüp efkarlandım. Daha sonra buraya yazmak istedim

• bugun facede dolandi buraya dusmezse olmazdi :D 13 yasinda ve o kdr sevilmiyorsa vardir bisey

0|0
    0|0
  • Kendine yeni bir hayat kur evlen mesela çocuk yap. ya da kendine arkadas bul

0|0
    0|0
  • Çocukluğumdan beri

1|0
    0|0
    • 3ay

Benimkini sadece vodafone kutlayıp bedava dakika yüklemişti düşün halimi yalnız değilsin tatlım😊

• 2ay

Babam söz vermiş ole işte 3 senedir babamı görmüyorum aslında ailemden olan herkesi yeni bir hat alıp kendime yeni bir hayat kurdum

• 2ay

Ozelimiz anlatirdin senin arkadaşın nie terk etti

• lise 1 2. dönem

1|0
    0|0
  • E o kiz da akilsiz nicin yapiyoki bisversin otursun evinde

0|0
    0|0
Yükleniyor...