Kıskanç insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ben kıskanç bir insan değilim, hiçbir zamanda olmadım. Mesela bir bayanın diğer bir bayanın güzelliğini kıskanması değil, aynı zamanda bir ilişkide bir tarafın diğer tarafı kıskanması da saçma geliyor bana. Özgüven eksikliği gibi geliyor. Peki siz kıskanç insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
29|5

En İyi Kız Görüşü

• Kıskançlık doğal ama fazlasi bence de güven sorunu olduğunu gösterir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Seven sahiplenen tabikide kıskanır sevdiğini bir başkasından bunun özgüvenle alakası vede saçma olan bir yanı yok

0|0
    0|0
  • aşırı kıskanç olmak guvensizliktir aksini idda eden sevmiyordur.

0|0
    0|0
  • Özgüven eksikliği kıskanç Kezbanlar 😂

1|0
    0|0
  • Hiç öyle kötü huylarım yok

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 28

• Onu bunu bilmem de peygamber efendimiz bile demis eşini kiskanmayan domuzdur.
    Domuzlar eşlerini kiskanmazmis senin özgüven eksikliği dediğin domuzluktur domuz olmayı kabul ediyorsan olabilin

0|0
    1|0
  • özgüvensiz ezik oldukları psikologlar tarafından kabul edilmiş durumda.

0|0
    0|0
  • Sevdiğin insani başkalarindan kiskanirsin bu normal birşey. Yeri gelir anneni babani da kiskanirsin baskalarindan. Ozguven eksikligiyle ilgisi yok. Ozguveni tavan insan bile sevdigi kisinin baskasiyla ilgilenmesine vs tahammul edemez bir sure sonra. Kiskanmak deger vermektir. Tabi bunu kimileri cok abartiyor tadinda birakmak lazim. Ayni zamanda kiskanmak eger karsi taraf seni umursamiyorsa bir iskenceye dönüsür buda bir gercek...

0|0
    0|0
  • Bir bayanın bir bayanı kıskanması, kardesler arkadaslar arası olan kıskançlıklar kesinlikle cok sacma ama bence bir insanın eşini, sevgilisini, sevdiğini kıskanması çok normal ama bunu karsındaki insandan süphelenir gibi yapmak doğru değil

0|0
    0|0
  • Ne alakası var? İnsan sevdiğini kıskanır paylaşmak istemez. Valla öyle kıskancım ki annemin bir çocuk sevmesine bile tahammül edemem bazen.

1|0
    0|0
  • seven sahiplenir benim olan benimdir kimse sevemez dokunamaz bakamaz kokusunu bile alamaz çünkü benim bu kadar net !

0|0
    0|0
  • Kıskançlık öğrenilen bişey. Zamanla öğrendim ve oldukça kıskancım. aşk dışında kıskançlığımı kontrol ederim

0|0
    0|0
  • Sevdigimi kiskanirim kiskancimdir ama ozenme tarzi bir kiskancligim yoktur abartmamak da lazim tabi

0|0
    0|0
  • Ben kiskanirim sahsen ve ozguven eksikligim var evet

0|0
    0|0
  • Sevdigin adamı kıskanırsın da beni kiz arkadaşımdan neden kıskanırsın saçmalık 😏😏😏

0|0
    0|0
  • başkalarının mutluluğunu istemeyen hep bana hep bana diyen bencil ötesi yaratık olduklarını düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Sevdiğimi kiskanirim ama başkasının güzelliği umrum dışı

0|0
    0|0
  • hasetlik anlamında diyorsan en sinir bozucu şeydir.
    sevgili kıskanması diyorsan e o olacak tabi ki

0|0
    0|0
  • Hep oyle insanlara denk geldim ya malesef

0|0
    0|0
  • Şu an bu haldeysek biraz da onlardan

0|0
    0|0
  • Kiskanmam ya daraltmam

0|0
    0|0
  • Sevdiğimi çok kiskaniyorum napcaksam ben.

0|0
    0|0
  • Özgüven eksikliğine bağlamıyorum ama bana da saçma geliyor.

0|0
    0|0
  • Nefes almamalari gerektigini dusunuyorum

0|0
    0|0
  • çatlasınlar fgdfg

0|0
    0|0
  • Erkeklerin yapması doğru ama kız arkadaşlarımdan bazıları kıskanma gibi hissediosa üzülüorum

0|0
    0|0
  • ben sdece sevgılımı kıskanırım hemcınısımı kıskanacak gbı ezk olmadm

0|0
    0|0
  • bence ilkel bir duygu özünde güvensizlik yatıyor

0|0
    0|0
  • Ben kıskanırım ama karşımdaki kıskanmasın

0|0
    0|0
  • Sevdiklerini kıskananlar normal geliyo

0|0
    0|0
  • Severim

0|0
    0|0
  • En iyisi ya kiskanmayan erkegin sigarasinida ben yakiyim bari manikuru bozulmadin😕😑

0|0
    0|0
  • Benim sevgilim elin pelini ile yanyana olacak bende kıskanmıcam. Ha kıskanınca özgüven eksikliği? Buda yeni dönem elitliğimi? Seven insan kıskanır paylaşayamaz ve sahiplenir. Özgüven eksikliği değildir bu..

0|0
    0|0
Yükleniyor...