Kiz kardesim nolacak?

Merhaba arkadaslar. 16 yasinda bir kiz kardesim var. Ben okul zamani sehir disinda universitede oldugum icin pek sik gorusemiyoruz ama yazin bol bol beraberiz. Benimle sorunlarini paylasan, gayet komik, zeki ve pozitif biri. Son zamanlarda iyice icine kapandi, yaptigi aktiviteler azaldi ve en ufak bir meseleye bile aglar oldu. Maalesef ki daha gencecik yasinda buldugu ilk firsatta alkol kullaniyor. Donemsel bir sey oldugunu dusunup fazla ustune varmamistim ama dun yine agliyordu, yanina gidip konustum. Annem cok yogun calisiyor. Arkadaslarinin annesinin onlarla ilgilenip vakit gecirdigini buna cok ozendigini soyledi. Cok uzuldum. Ayrica babamla hic anlasamiyorlar. Babam oldukca muhafazakar ve icine kapanik birisi, kiz kardesim ise yasinin da verdigi tezcanlilikla tam zitti. Uzun zamandir okul degistirmek istiyordu cunku hem idareyle hem sosyal cevresiyle sorunlari varmis cunku. Ne yapsam bilemedim. Dun nazar degmis olabilecegini dusunup okudum onu. Etrafinda cok imreniliyor cunku. Bugun hala bir sey degismedi. Ha bir de anneme ilgi bekledigini soylesem de orali olmadi. Kardesimi boyle gormeye dayanamiyorum, bir akil verin lutfen

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Sevgisizlik ilgisizlik baskılar çocuğu böyle eder. Bide kötğ arkadaşlara düştüyse çok yazık.
    Ablası olarak daha detaylı derine inmen gerek sebebi sen bulmalısın. Allah beterinden korusun her eğilime düşme Çağları bu yaşlar.
    Ona sevgini güvenini hissettir. Açılmasını sağla

0|0
    0|0
  • annenle konuşmalısın dicektim de sonunu okuyunca yıkıldım . kardeşine kötü yola düşmeden sahip çık. ne şekilde yapıyosan yap ama onu bırakma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ergenlikten bence bir psikiyatra falan gotur belki iyi gelir

0|0
    0|0
Yükleniyor...