Allahim beni kurtar bu çıkmazdan?

Biride ben aglarken bana sarilsa boyle sıkı sıkı gozumden akan her damla içini yaksa biride bana deger verse biride beni kaybetmekten korksa biride beni mutlu etse huzur verse. Biktim cevremdeki sahtelerden duy sesimi allahim yardım et bana. Arkadaslar oyle bir bunalimdayimki girdap gibi icine cekiyor sürekli biktim herşeyden nasil kurtulucam bundan bildiğiniz dua falan var mı cok zor durumdayim?

Güncellemeler:
3ay Dedim hafiz bu nasıl bir yüktür
Dedi sabret allah büyüktür.
3ay Ey yüce dost, ey yüce arşın sahibi! Ey yoktan var eden, var ettiğin yok eden Rabb’im! Ey her istediğini yapan Allah’ım! Arşın her yanını dolduran zatının nuru hürmetine, bütün mahlukata hükmettiğin kudretiinin azametine, her şeyi kuşatan rahmetiinin bereketine, senden istiyorum. Senden başka İlah yoktur. Ey çaresizlerin yardımına yetişen Allah’ım bana yardım et.

2|2
7|28

En İyi Erkek Görüşü

• Ulan bn bu dunyanin amona koyim senin aradiginin bin mislini verdim bee gozunden akan damlata omrum gitti aldigim nefesim oldu boguluyorum lan onsuz canima can ettim omrume omur lan bir arar biri ceker gider ulan bn onu kirmaya korkarim o bni param parca etti lan nefessiz birakti

1|0
    0|0
    • 3ay

Adalet ışte bende sevgiye muhtacim

• 3ay

Sevgimi bn ona can verdim omur verdum sevgi neki bn dunyami verdim

• 3ay

Kadinim dedim namusum dedim omrum dedim boguluyorum lan sensiz deliriyorum ln sensiz dedim

En İyi Kız Görüşü

• bol bol dua et Allah i hatırladikca rahatlarsin bu da olmazsa kendini bir odaya kapat ve kendinle yarim saat flan konuş yalniz kal emin ol bunu bende yapıyorum hiçte delilik değil buda olmazsa ve durum ciddiye giderse bir psikologa gorukmen iyi olabilir

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• derdini soylemeyen derman bulamazmis uzme kendini bu kadar mutlu olacagin seylerle ugrasmaya çalış seni uzenler kaybedenler utansin kendinj sev hicbirsey senden değerli degil unutma paylasmak istersen elimden geldigince dinlerim tavsiye vermeye calisirim Allah yardımcın olsun

1|0
    0|0
    • 3ay

Allah razı olsun

• 3ay

Seni takio ettim mesaj atarsan ordan konuşabiliriz

• 3ay

tamam geldim

• Açıkcası benımde aradığım şey bu sevgiyi paylaşmak herşeyimizle tek vucut olmak birini önemsemek önemsenmek.. ama tavsiyem içindeki huzuru bir nembe saglamak rahata ermek için namaz kılmalısın.

1|1
    0|0
  • Abi nedir bu sevgisizlik sorunsalı? :) zamanımızın gençlerinin alayında var bu sorun ama Sevgiyi afedersiniz öpen de gene onlar :)

1|0
    0|0
  • Ayetel Kürsi oku kötülüklerden korur
    Sakin ol ya insan seçmede biraz daha dikkatli ol daha temkinli davran düzelir zamanla😄

1|0
    0|0
  • Bazen saçma sapan birlikteliklerdense yanlız olmak daha iyidir

1|0
    0|0
  • Dertleşmek ve iyi bir dost sahibi olmak istersen konuşabiliriz

1|0
    0|0
  • Yaşadıklarını bilmiyorum ama ilerde böyle şeylere üzüldüğün için kendine kızacağından eminim.

1|0
    0|0
  • Yemek yap Çamaşır bulaşık yıka
    Unutursun

1|0
    0|0
  • Amaaan bos ver yak bir cigara

1|0
    0|0
  • Allah uçak kazası vermesin derim hep bu durumlarda

1|0
    0|0
  • allaha derdim var deme. derdine benim büyük bir allahım var de

1|0
    0|0
  • Guclu ol baska caresi yok

1|0
    0|0
  • Rabbim elbet yüzünü güldürecektir takılma dünyalık seylere hepsi gelip geçici hevestir

1|0
    0|0
  • adam gibi seveni eziyorlar

1|0
    0|0
  • Seni çok iyi anlıyorum sabırlı ol, dua et ve elinden geldiğince farklı şeyler düşünmeye çalış

1|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun

1|0
    0|0
  • ayetler kursiyi oku 7 defa kardesim

1|0
    0|0
  • Allah ferahlık versin.

1|0
    0|0
  • Ne oldu ne bu gerilim

1|0
    0|0
    • 3ay

Gördüğün gibi sessiz cigliklarimi bir tek allah duyuyor

• 3ay

Bisey gormuyorum, gostermiyorsun..
      Derdin nedir iki mantikli cumle konusursan herkes anlayabilir

• 3ay

Bilmiyorum bende

• seni kim üzdü bu kadar

1|0
    0|0
  • Amin diyeyim.

0|0
    0|0
  • Sen burda onu bunu takip ederek msjlasarak mi bulcaksin doğruyu allah akil fikir versin imtihandasin ama kaybetmek istiyosun yazik.

0|0
    0|0
  • Bu yüzden çevremdeki herkesi sildim zaten

0|0
    0|0
  • tanışmak ister misin?

0|0
    0|0
  • Benim gibi biri gerekli sanada

0|0
    0|0
  • Namaza basla allah sana bir yol gosterir. kani bes para etmez insanlara asiri deger verirsen gotu kalkar. tinlama kimseyi ortamini degis. seni sevecek deger vercek. arkadastan ote dost edin

1|0
    0|0
    • 3ay

Su an kendimden baska kimse umrumda degil zaten. Allah iyi insanlarla karsilastirsin

• 3ay

amin cumlemizin kardesim

• Emin ol ayni durumdayiz ve ayni şeye hasretiz😕

1|0
    0|0
    • 3ay

Bende sorunu beğendim

Kızlar Ne Diyor 6

• Kıyamam ben sana

1|0
    0|0
  • Allahım, duy sesini

1|0
    0|0
  • Allah şifa versin neyin var böyle

1|0
    0|0
    • 3ay

Bilmiyorum

• 3ay

Allah razi olsun

• 3ay

amin cümlemizden

• ne diyosun ya

1|0
    0|0
  • Namaz kıl. İçindeki sıkıntıyı götürür.

1|0
    0|0
  • Allahın her ismi şifa isimlerini tesbih çek Rabbim yardımcın olsun

1|0
    0|0
Yükleniyor...