Islami düğün nasıl olur?

Ayrintilı bir şekilde anlatacak gören yapan veya düşünen var mi?

1|0
12|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• düğün solun da çalıştım da genel de yemekli ve kuran okunur dualar dini hikayeler sohbetler öğledir ama onun yeri cami bence düğün salonların da içki gibi durumlar oluyor adam sahne de içki içiyor bir kaç düğün sonra orada kuran okunuyor pek hoşluk bir durum değil benim gözüm de

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • dervisedair. tumblr. com/post/149847992204/abi-bir-müslüman-düğünü-nasıl-olmalı
    Bu işinizi görebilir ✋

0|0
    0|0
  • Törenle başlar sonra yemek olur sonra da öyle işte dua falan edilir. Ama yemeğe dıdısının dıdısını çağırmaktansa tanıdığın veya tanımadığın fark etmez fakir ve aç insanları çağıracaksın. Gereksiz masraftan kaçınmalısın ayrıca

0|0
    0|0
  • Gelin ve Damat ayrı bölümler de oluyor. Genel de bazı camilerde bunun için ayrı bölmeler oluyor. Dua okunuyor ve pilav dağıtılıyor. Bu şekilde oluyor

0|0
    0|0
  • Annem babam, eşim ve iki tane bebişimmm

0|0
    0|0
  • Kadin erkek ayri olur. kuran okunur ilahiler soylenir sohbet yapilir bu kadar

0|0
    0|0
  • Güzel olur.

0|0
    0|0
  • Nikahlı sohbetli Kuranlı genelde de yemekli olur

0|0
    0|0
  • Hiç görmedim

0|0
    0|0
  • Ben 1 kere gittim. İlahiler falan çaldı hep

0|0
    0|0
  • Sohbetle başlıyor. Ama sohbet çok uzun sürerse insanlar sıkılıyor dinlemiyor. İlahiler söyleniyor. Kuran okunuyor ki bence oda kısa olmalı çünkü düğünde ki herkes çok takvali olmayabilir insanlar sohbet etmek istiyor neticede... bazı düğünlerde semazen gösterisi oluyor falan filan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• İslami düğün olmaz kuran ve tilavet eşliğinde güzel bir mevlüt verilir eğlence çalgı çengi ilahide dahil olmaz...

0|0
    0|0
  • Mevlutlu kuranli

0|0
    0|0
Yükleniyor...