Pazar günü seçim olsa oyunu hangi partiye atarsın? İdeolojinize tam uygun olan bir parti var mı sizce?

Ben Türk Milliyetçisiyim. Atatürk merkezli çağdaş milliyetçiyim. Türkçülere, Turancılara sempati duyarım. Onlar 999.9 milyemse ben 995 milyemim. Çünkü ben onlardan biraz farklı düşünüyorum. Benim ideolojime tam uygun bir parti yok. Çünkü ben ajdar gibiyim biraz. d. d. Ben bu zamana kadar 4 oy kullandım. 3 nü Akpye attım. Önümüzde bir seçim olsa % 99.75 oyumu yine akpye atabilirim. Atarımda zaten. Ya bende bir gariplik var ya da bugünün chpsinde, vatan partisinde. Ben Atatürk hayranıyım. Ama bugünün chpsi bana samimi, sıcak gelmiyor. Her zaman chpyi öz annem gibi çok sevmek istemişimdir. Ama olmuyor olamıyor. Chpnin kardeş türküler mitinginde bence ne işi var yaa. Tunceliye dersim demesi. Uludereye roboski katliamı demesi daha neler neleri var. Bu chpden dolayı iştahla akpye oy atıyorum. chp böyle olmasa akpde bu konumda olmasa mhpye oy atabilirdim. Lakin akp olduğu müddetçe mhpye oy atamam. mhpyi seviyom yoksa. belki duruma göre mhpye oy atarım önümüzdeki seçimde. Ben bu arada Tayyibide kıyısındanda köşesindende olsa çok severim. Ben dindar değilim hemde. Lakin benim kafa yapım <3 Erdoğanla <3 çok yakın. Bende istediğim bir şeyin yapılmasını, olmasını çok isterim. kafama koyduğum bir şeyi ama erken ama geç yaparım. Hem akp, Tayyip benim kanımdan, canımdan. Onlar Osmanlı hayranı. Bu aralar onlarda Atatürke olan değeri artırdılar. Akp binalarındaki Atatürk resmi vb.

• AK PARTİ
    36% (4)38% (6)37% (10)Oy Ver
  • MHP
    9% (1)19% (3)15% (4)Oy Ver
  • CHP
    55% (6)19% (3)33% (9)Oy Ver
  • VATAN PARTİSİ
    0% (0)6% (1)4% (1)Oy Ver
  • SP
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • DSP
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Haydi hdpYİDE YAZDIM
    0% (0)18% (3)11% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
3ay <3 Tayyip Paşa <3 herkese dersini veriyor. moralini bozan oldu mu külliyeye çağırıp bir de üstüne fıryça atıyp görevden alıyor. seviyom ben bu adamı yaa. aynı benim gibi. Tayyip paşanın önündeki tek taş hayin fetullah. onuda tam anlamıyla hakkından gelirse meydan Tayyip paşanın. Tayyip tepki gösterince o havaya kalkan kaşlarına kurban olum.
3ay <3 Erdoğanı <3 çok sevdiğim için zaten akpyi destekliyom oy atıyorum. Hem Türkçüyüm, Milliyetçiyim, Atatürkçüyüm vede Erdoğanı seviyorum. Sağlam taş olmasa abd, fetö ve öbür köpeykler bu kadar çok uğraşmazdı. Hem mimikleri, hitabeti, ses tonu, hareketleri iyi bir lider olduğunu gösteriyor. Asil bir adam bu. nasıl Atatürk menderesi beğenip sevmişse. bende Atatürkü çok iyi anlayan biri olarak Erdoğanı seviyorum

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Türkçü milliyetçi olup akpye oy atman çok mantıksızca ben Türkçüyüm ve oy kullandığım zaman oyumu hepara vermistim daha sonra hicbirine verme geregi duymadim.

0|1
    1|0

En İyi Erkek Görüşü

• Mhp dedim ama normalde Atatürkçüyüm chp adam olsa atıcam ha mhpmi doğru dzgün oda değil ama yinede akp/hdp gibi alanen ülke zararlısı partilere oy atmam

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 4

• Alayına hdp diyoruz.. Sağın zulmü varsa halkın hdp si var.

1|0
    1|3
  • Ldp niye yok

0|1
    0|0
  • Tam demeseydin olurdu da hic biri tam uymuyor.

0|0
    0|0
  • İnadına yine HDP yine HDP

0|0
    1|1
Yükleniyor...