Hayatınızdan, yaşam şartlarınızdan, çevrenizdeki kişilerden memnun musunuz? Birde benim durumuma yorum yapar mısınız?

Ben 1996 lıyım. 21 yaşındayım hemen hemen. 2011 de annem babam ayrıldı. annemle anneannemin evinde yaşıyorum 2011 ağustostan beri. babamın evi çok güzeldi, semti güzeldi. anneannemin evi eski, köhynemiş bir ev. Babamın bana zerre faydası olmadı 2011den beri bana. üstüne üstelik bana hiçbir zaman faydası olmadı. sadece ve sadece çok güzel yedirir içirirdi. Bu adam 2011 den sonra maddi manevi arkamda durmadı. üstüne üstelik karılarla gezdi, onları evinde misafir etti. bardaki discodaki düşymüş kızlara harçylık vb verdi. birde onların fotolarını bana gösteriyor. hava atıyor. ama bu yaptıkları beni derinden üzüyor hep. arada bir konuşurum onla. bu en son hareketinden dolayı konuşmuyom onla vede bayramdada gitmeyecem yanına. beni bu böyle çökertti. annemi çok seviyorum. ama teyzelerimi, dayılarımı, anneannemi zerre sevymem. bunlarda benim yıkanmama, yememe karışan insanlar. resmen bana sığıyntı muamelesi yapıyorlar. çok zeki biriydim ama bunlar yüzünden okuyamadım. benim geçtiklerim marmarada okuyor, tıp okuyor şimdi. ben iki yıllığı bitiremedim maalesef. halbuki bunların yemeğinide yemem. annemin verdiği harçlıkla idare ederim haftadan haftaya. ama güzel yıkanırım banyoda allah var d. d. bu tür insanlar artık moralimi feci şekide bozmaya başladı. yaşıtlarımdan olgunum. misal 30 yaşında bir kadınla evlenebilecek kapasitedeyim. sigara hiç içmedim. alkolde kullanmıyorum. Boyum iki metre yapılı biriyim. yemeyi içmeyi seven biriyim doğal olarak. bana hergün 15 temmuz gecesi yapıldığı için moralim bozuk oluyor ve bu seferde aşırı yemek yiyom. tatlı vb. ideal kilomda olsam türkiyede rakibim bulunmaz yakışıklılık konsunda. kilom olsa dahi hayla yakışıklı buluyom kendimi. Beyfendi, ağır, olgun elit biriyim. kıza, kadına çok iyi davranırım öyle böyle değil. son olarakta 12.250 liram vardı. borsaya girdim, birazda altından kaybettim. param 11.000 e düştü. param vadelide şu an. daha oynamayacağım paramla. Nasıl bir yol çizim kendime? Başka ilde yaşamak istiyom. adana sıkıyor beni.

• MEMNUN DEĞİLİM
    27% (3)33% (1)29% (4)Oy Ver
  • MEMNUNUM
    73% (8)67% (2)71% (10)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
3ay Benim şu adanada başıma gelenler fetullahçıların başına gelmedi yaa. Gideceğim başka bir ilde kendime sıfırdan bir hayat kuracam. Eğlenceli yanlarıda var hayatımın. ama sıkıldım artık bu hayattan. ben banyoda yıkandımmıydı kendimi diyarbakırdaki Türk askeri gibi hissediyorum yaa. d. d. anneannem yürüyemiyor. ben yıkanırken o aşağıda hdp gibi çılgına dönüyor. neymiş efendim suda çok duruyormuşum d. d.
3ay canım ne isterse yiyom, içiyom. geziyom ama. artık yeni bir hayat istiyorum sıkıldım bu köhynemiş sistemden

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Değilim çalışmak istiyorum

0|1
    0|0
    • 3ay

umarım güzel bir hayatın olur. ben kimseye muhtaç değilim. ama artık hayattan sıkıldım. çevremdeki insanlar beni sıkıyor yaa. yeni bir hayatım olsun istiyorum.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...