Bu kadın dayaklık değil mi şimdi😠😶😒👊😕😤😑?

Abimin karısı tam bir saygısız. Ufacık şeylerden kavga çıkarıyor. Geçen gün de annemi aramış bağırıp çağırmış abime onlarla konuşmayacaksın demiş annem yine sesini çıkarmamış. Annemi ağlattı ben de onu artık görmezden gelmeye karar verdim. Benlik bir durum yokken bana beddua etmiş ben sizden çok çektim sizin kızınız da çeksin diye. Hiçbir şey de yapmadık doğru dürüst gitmiyoruz hiçbir şeylerine karışmıyoruz bile evleri desen dayalı döşeli ama bize hiç yardım etmediniz diyor. Sizce bu tam dayaklık değil mi?

0|2
24|31

En İyi Erkek Görüşü

• İşte niye evlenmiyoz? Bu yüzden gerçekleşen tatsız tuzsuz ufak tefek çekişmeler soğutuyor insanı. Boş ver üstüne gidildikce olaylar daha büyür içinden çıkılmaz bir hale bürünür. Millet birbirine dır dır ederken olan çoluk çoçuğa oluyor. Çocuk sağlıklı yetişemiyor.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Belki abim yengene kötü davranıyordur o yüzden o da size paylamıştır. Eğer durup dururken böyle bir şey yaptıysa da çok ama çok saçma. Derdi neyse artık

0|0
    0|0
    • 3ay

Yok ya abim aşırı pasif hep onun tarafında. O dedi diye annemi engellemiş sen düşün.

• 3ay

Erkek dediğin de masaya yumruğunu vurur yani. Sırf karı sözüyle annemi engellenir

Erkekler Ne Diyor 30

• Yapıştır bi'tane ağzının ortasına. Sonrasını onlar düşünsün.

0|0
    0|0
    • 3ay

Bana gelmiş gel dövüşelim diyor. Kıskançlık başka bir şey değil.

• 3ay

Zaten öyle. Anneme dedim sen torununu çok görmek istiyosan git ama ben asla görüşmem dedim.

• 3ay

En iyisini demişsin. Annene müdahale etme zaten. Sen şahsi olarak hiçbir şekilde görüşme.

• Bunu bir erkek sorsa linç edilirdi :D

dayahlık

1|0
    0|0
  • kardeş huysuz bir kadınmış? Yapcak bir şey yok huyu böyle kendini değiştiremez böyleleri

0|0
    0|0
    • 3ay

Dayağı yiyecekte hayırlısı.

• 3ay

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir demiş atalarımız. Kinlensin umrumda değil ben de ona bayılmıyorum.

• 3ay

*mına koy o zaman :D

• Bana kalsa ıslak odunla döverim de ben dış kapının mandalıyım :) abin eğer bu kadar çirkefliğe ses etmiyorsa helal olsun çok hayırlı evlatmış orrr.. Neyse

0|0
    0|0
    • 3ay

Aynen katılıyorum. Sırf o dedi diye annemi telefondan engellemiş sen düşün.

• 3ay

Bunu şımartmışlar kıçını kaldırmışlar ama bana sökmez.

• 3ay

Döv ağzına ağzına vur parçala onu Nil! Aslansın sen beee! 😁😁

• Abin kılıbık kusura bakma da ben bedeni ağır odetirdim. O kadında da memnuniyetsizlik ve tahammülsüzlük var. Genelde boyle seyler sevgide azalma olursa olur en basit şeye bile tahammül edemez insan

1|0
    0|0
    • 3ay

Zaten suç abimde. İkisinin de yüzünü bile görmek istemiyorum. Bana en ufak bir laf daha ederse naparım bilmiyorum.

• 3ay

Çözülür insallah o kadinin tedavi gormesi lazim bence

• valla tam dayaklık... babamın ıkıncı karısı da bu sekıdleydı.. babam oyle bır canına okudu kı.. bır ay muddet verdı evı terketmesı ıcın..

0|0
    0|0
  • Bunların hep abini üzmeye yönelik davranışlar olduğunu düşünüyorum. Bence yengen normal bir kadın değil.

0|0
    0|0
  • Döv sen de.

0|0
    0|0
  • o afedersin abinin hıyarlığı. niye ayar vermiyo karıya

0|0
    0|0
    • 3ay

Ben de bunu anlamıyorum sözünden çıkmıyor resmen. O dedi diye annemi engellemiş.

• dayaklık

0|0
    0|0
  • dayaklık

0|0
    0|0
  • Kiz kavgasi en sevdigim doverken videoya cekte youtubeden parada kazanirsin izlenme basina saka bir yana dogru duzgun bilmeden yorum yapmak dogru degil belki siz haklisiniz ya da haksizsiniz

0|0
    0|0
    • 3ay

Olay aynen yazdığım gibi. Nankörlük ve saygısızlık hat safhada.

• 3ay

O tam bir pasif sırf karısı dedi diye annemi engellemiş.

• 3ay

Mubabbeti kesin gitsin ozaman oyle erkek evlattan hayir gelmez cikart hayatimdan engelle her yerden bosuna kendine stress yaratma silin hayatinizdan gitsin

• ya kızlar lütfen ilk aşklarıyla evlensinler. mantık muntuk zırttık gibi sebeplerle evleniyorlar aklılları eskide kaldığı için hayatı zindan ediyolar insanlara

0|0
    0|0
  • Olaylar şiddetle çözülmez ve daha da körükler bence ilk başta medenice konuşun kısasa kısas zaten kötü olan ilişkileri daha da körükler ayrıca geri adım atmayı da öğrenin

0|0
    0|0
    • 3ay

Haklı olduğum konuda geri adım atamam. Hele de karşımda iletişime geçilemeyen haksız olduğu halde beni bastırmaya çalışan biri varsa asla atamam.

• 3ay

Ben olayın iç yüzünü bilmeden tarafsız şekilde yorum yapmaya çalıştım

• Evet tam dayaklık nerden bulduysa bu kadını abin :)

0|0
    0|0
  • Nedeninin ne olduğunu bilmeden yorum yapmak doğru olmaz , belki siz haksızsınız.

0|0
    0|0
    • 3ay

Nedeni yok kaşınıyor. Biz en ufak kötülük yapmadık abimin bizle görüşmesini istemiyor.

• 3ay

Dayak yemeyi hak etmiyor , ama sana bir tavsiyede bulunayım , abinin eşini düşün sonra yüzünü düşün kafası ile birlikte ardından Kaş'ları ile saçlarının arasını hayal et sanki boşluk var gibi kafasının içini hayal et sonra orada bir miktar su veya Ateş topu ya da Oray'ı tamamen karanlık düşün , eğer Ateş düşünürsen başı çatlayacak gibi ağrır durduk yere , su düşünürsen uykusu gelir sürekli bitkin kalır , eğer boş düşünürsen ve karanlık olduğunu hayal edersen seni unutmaya başlar ve istemsizce seninle uğraşamaz.

• Valla onu hizaya getirmesi gereken abin, iş onda bitiyor. Ayrıca evet dayaklık hem de ne dayak :D

0|0
    0|0
    • 3ay

O tam bir pasif ve pısırık.

• 3ay

Abim bana ne zaman abilik yaptı ki umrumda değil ezik hepsi de.

• 3ay

hahaha :D yırt o zaman ağzını :D

• Kadına şiddete karşıyız biz. Ama sen hak ediyor diyon bir kız olarak

0|0
    0|0
  • dayaklık

0|0
    0|0
  • Çirkef gelin

0|0
    0|0
  • abini afaroz edin hepiniz rahat edin..

0|0
    0|0
  • Dövim mi

0|0
    0|0
  • hani hiçbirşey şiddeti haklı kılmazdı

0|0
    0|0
  • Aynn oyle tam haketmis bu

0|0
    0|0
  • Degil

0|0
    0|0
  • falakaya yatıracaksın vericeksin kırbacı vericeksin kırbacı

0|0
    0|0
  • Dayaklık ama abinde suç okadar kılıbık sümsük olmasın

0|0
    0|0
  • Düşman g. tüne böyle gelinler.

0|0
    0|0
  • tekme tokatlık

0|0
    0|0
  • boşver sen klasını bozma o kendi bulur zaten

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 23

• Bunu biz bilemeyiz abinin agzi var dili var o karusi ise sizde annesi kardesiniz savunmanizi yapamiyorsa bunu abiniz ile konusin

0|0
    0|0
  • Niye uğraşıyorsunuz ki kendi haline bırakın zaten abin evlenmiş, o ordan sıkıştırıyor birde siz konusursaniz arada bırakırsınız abini tavsiye etmiyorum

0|0
    0|0
    • 3ay

Biz konuşmuyoruz sorun orda. O sayıp duruyor annem susuyor üstüne engelleniyor telefondan. Arada kalan biri yok hep karısını pohpohlayan biri var.

• 3ay

Annene destek ol kimse ondan daha onemli değil. İstediği kadar konuşsun gelini farketmez hiç canını sıkmasın degmeyecek insanlar iÇin

• 3ay

Kadını ağlattı bana durduk yere beddua etti gel de yolma.

• beraber dövelim bence temiz dayağı hakediyor

0|0
    0|0
  • olan abine oluyor. tatlı dille orta yol bulun

0|0
    0|0
  • Onunda sorunları var yani belki de o haklidir.

0|0
    0|0
    • 3ay

Biz karışmıyoruz annem de ben de ağzımızı açmıyoruz gitmiş kadını ağlatmış bana beddua etmiş bu mu haklılık😒

• 3ay

Sadece olayi senin tarafindan dinleyerek kadini suclu bulamam

• Evet. Benim halam gibiymis😒

0|0
    0|0
  • Kadın dövülmez ne yaparsa yapsın ama evet sinir birisi hayatınızdan çıkarın abin ile sadece görüşmek daha mantıklı abin bence sözünü geçirmesi gerekiyor bir erkek olarak ama yinede dayak doğru olmaz

0|0
    0|0
    • 3ay

Annemi ağlattı😠 Abimde suç ondan da nefret ediyorum prim verdiği için.

• 3ay

O tam bir pasif karısını tutuyor ondan da tiksindim.

• 3ay

Üzücü

• Adres ver fişini çekelim knk 😂😂

0|0
    0|0
  • Suç gelinde değil ona yüz veren abinde. Annenle görüşme nasıl diyebiliyor?

0|0
    0|0
  • Eminim olay senin anlattığın gibidir.

0|0
    0|0
  • Evet canim tam dayaklik. Hatta dayak az gelir. Işkence lazım. Bende de aynı dert var. Seni en iyi ben anlarım.

0|0
    0|0
  • Abin canım mı? keşkül beyinli mi? ağzını açıp neden iki kelime etmiyor

0|0
    0|0
  • Kimileri böyle kıymet bilmiyor ışte

0|0
    0|0
  • Çirkef gelin almisiniz katlancaniz artık

0|0
    0|0
  • Kesinlklr 👍bulmus bunuyo sende gorumcelik yap

0|0
    0|0
  • abinin onu konuşturmaması lazım hata abinde

0|0
    0|0
  • Fazlasıyla öyle😑

0|0
    0|0
  • Aynı şeyi yaşadım ama dayımla

0|0
    0|0
  • Dayaklık

0|0
    0|0
  • Dayaklık anam dayaklık hatta dayak az bile

0|0
    0|0
  • Allah ıslah eylesin ya nasıl gelin o öyle

0|0
    0|0
  • O hiç dayak yememiş belli.

0|0
    0|0
    • 3ay

İş yerinde kadının biri dövmüşte akıllanmamış.

• 3ay

Bide ben döveyim kesin akıllanır 😀😀

• Sustukça tepenize çıkar böyleleri. Cevabını vermediğiniz sürece çok çekersiniz

0|1
    0|0
    • 3ay

Ben 2 sene önce bayramda kavga ettim evden kovdum zıvanadan çıkmıştı. Bir süre pıstı şimdi yine azdı ama hala benim yüzüme konuşamıyor.

• 3ay

Annem de engellemesine çok darıldı. Pişman olsa da affedilmez böylesi ki ben de affetmem ama annemi bilemem tabi.

• 3ay

Evladı sonuçta affeder

Yükleniyor...