Michael Jackson Ölmedi Haberini Duymuş Muydunuz?

Arkadaşlar birazdan söyleyeceğim şeyler alıntıdır. Yeni gördüm haberi. Gerçekten çok şaşırdım ama haber çıkalı yıllar olmuş.
İlluminatiyi hepimiz biliyoruzdur. Bilmeyenler için de kötü bir örgüt deyip geçeceğim uzatmayayım. İlluminati ünlüleri hedef alıyor. Katılan bir daha çıkamıyor ya ölüsü çıkıyor ya da ölü sandıklarımız.
Bunlar bir sitede gördüğüm yazılar

Michael Jackson Ölmedi Haberini Duymuş Muydunuz?

Bu da Michael Jackson un ambulansla kaçtığı iddia edilen görüntüleri

Evet arkadaşlar siz Michael Jackson un öldüğüne inanıyor musunuz? Ben inanmıyorum. İlk öldüğü sıralarda da hayaleti ile ilgili bir video çıkmıştı. Bunların hepsi bir oyun. İnsanların aklına gerçekten öldüğünü yerleştirmek için kurdukları bir plan. İllumşnati gerçekten korkunç bir örgüt ve bir çok ünlü destekliyor. Bizde o iğrenç insanlara para kazandırıp daha kötü şeyler yapmalarına olanak sağlıyoruz. Bir çok ünlü öldü bir çok insan acı çekti.
Miley Cyrus - Hannah Montana iken sevilen tatlı bir genç kız imajındaydı. Ama bir anda Wrecking Ball la değişti ve şu an durdurulamaz dereceye geldi. Bir ropörtajında ağlamış ve onların zorlandığını kurtulamadığını ima etmişti.
Michael Jackson da saklanıyor mudur sizce?

0|0
9|24

En İyi Erkek Görüşü

• Evet yaşıyor hatta öldüğünün haberi yapıldığı gün inanmadım düğün merasimide çok saçmaydı
    Müslüman oldu ve Bahreynde yaşıyor.
    Elvis Presley, de aynısını yaptı daha doğrusu yapmış
    Birde ben onun son halini gördüm yakalandığı bir hastalıktan dolayı yüzünün anatomisi bozulmuş

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yani ne kadar doğru bu bilgi hiç bilgimiz yok Allah bilir..
    ama gerçekten ilimunati üyesi ise başı büyük belada çünkü kolay kolay pes ettirmez bu örgüt ve çok gizli bir örgüttür sadece adı bilinir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Elvis presley balon gibi şişti öldü Michael Jackson pis şekilde öldü ve Miley Cyrus Uyuşturucu bağimlisi şizofrenik kişilikler.

1|0
    0|0
  • Simge olmuş isimler için hep çıkar bu tarz haberler, çok örneği var.
    Usame bin ladin
    Kaddafi
    Adolf hitler
    Saddam Hüseyin
    Sadece ilk aklıma gelenler bunlar. Araştır bir dünya şey bulursun bunlarla ilgili. Komplo teorileri her zaman çıkar bu tarz sen bakma medya ve sosyal medya geçmişte çok kez ölüyü diriltmiştir, diriyi öldürmüştür.

1|0
    0|0
  • Ölmemiş olabilir ama olayın illiminatiyle alakası olduğunu sanmıyorum , adam sokaakataa hayranlarından yürüyemiyodu bile sürekli bir ilgi bu insanı bir yerden sonra kötü hissettirir, rahat bir yerde kendi kendien yaşamak için ölmüş olaarak kendini göstermiş olabilir ama ölmüştür heralde sdkf

1|0
    0|0
    • 3ay

illuminatiyle ilgisi var tabi ki şarkılarının içinde hep onlardan korktugunu söylüyordu
      they dont care about us.
      klibini. izle altyazılı

• Hatta 2 yıl önce yeni şarkısı piyasaya girdi ölmüş olamaz :D :D :D

https://www.youtube.com/watch?v=YlJvMU-5NyA,

Adamın kemikleri fosilleşti dehala bu konulara kafa patlatıyorsunuz

0|0
    0|0
  • Fatih Sultan Mehmet te yaşıyor..

2|0
    0|0
  • Ne ölmemesi, saçmalamayın lütfen ! Adamın ruhu evinde Moonwalk yaparken göründü, siz daha ne diyorsunuz? :)

1|0
    0|0
  • ya bunların hepsi dikkat çekmek için bir ara da adolf hitler ölmediği ve fransa yaşamış diye bir iddaa atmışlardı bunların hepsi reyting için sonra reklam için para kazanacak kanallar ya da siteler ;)

1|0
    0|0
  • Öldüyse öldü... Ölmediyse ölmedi... :/

1|0
    0|0
  • Umrumda değil açıkçası

2|0
    0|0
  • Elbette ölmedi hatta Galile bile yaşıyor söylentiye göre.. İnan mayın bu tür sansasyon haberlere..

0|0
    1|0
    • 3ay

İnanıyorum çünkü gerçek. İlluminati yi araştırmıştım bir zamanlar neler yapabileceklerini biliyoruz

• Alper Tunga da ölmedi mi acaba? :D

1|0
    0|0
  • Ya gidin yaa😄 Öldü işte herif. Rahmetli oldu.

1|0
    0|0
  • Severim dinlerim ama öldü

1|0
    0|0
  • bana ne âmk gebermiş gebermemiş sanki bana geberiyo.

0|0
    2|0
  • Yaşasada bana faydası yok.

1|0
    0|0
  • aman bağane yav

0|0
    0|0
  • Yılmaz Güney ölmedi
    Ahmet Kaya ölmedi

Hep bir gizemli hareketler falan milleti şapıyolar:/

0|0
    0|0
    • 3ay

jdhdsn hiçte. bu illuminatiyle bağlantılı

• 3ay

Yuh sanki gazoz ikram ettim töbe Allam töbe:/

• 3ay

jsjjaj tamam master sakin ol. 😂

• Benim bu konuda kafami kurcalayan tek şey neden böyle birşey yapsın ortadaki çıkar ne?

0|0
    0|0
    • 3ay

Yakalanırsa öldürülür. İlluminatiye karşı çıkan ünlülerden biri. They dont care about us sarkısını alt yazılı izle orda bile var bir . gizem

• 3ay

Fakat daha büyük bir sorun var bu cümlede illimunatinin erişemediği herhangi bir yer yok ve de bizlerin okuduğu gordugu şeylerin fazlasını görüyorlar öldürecekler ise çoktan bulur yaparlardı

• 3ay

Belki de bulamadık süsü veriyorlar. Yerlerini bildikleri şüphesiz tabi. Planlarına akıl sır erdirilemiyor

• Ya rahat bırakın adamı öldü işte

0|0
    0|0
  • Öldü

0|0
    0|0
  • CSB nedir bilir misin?

0|0
    0|0
  • Kesin illuminati'den saklanıyor.

0|0
    0|0
  • ölsede ölmesede iluminati kötü bir örgüt degil aslında iyi amaçları var.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Bizene bea niye kafana takıyorsun 😂

1|0
    0|0
  • Umarim
    Paul Walker de olmemistir

1|0
    0|0
    • 3ay

Umarım. Ama sanmıyorum o ölmüştür. Çünkü illuminati şarkıcıları hedef alıyor

• 3ay

O yüzden onun öldü gibi göstermesi normal ama paul eceliyle ölmüştür 😂 Allah rahmet eylesin

• 3ay

Amiiiiin 😭😭 haklisin

• ne kadar cokkk severdim ya djjdud

1|0
    0|0
  • Ha ölmüş ha ölmemiş :D bana bir faydası veya zararı yok

1|0
    0|0
  • Öf kanki başka işin yok muydu :D

0|1
    0|0
  • Bu haberi var ya yıllar önce facede bin kere yayınlamışımdır 😅 İnanıp hayranı olan da oldu :D bende hala inanmam öldüğüne

0|0
    0|0
  • Normal hayatta diziye döndü

0|0
    0|0
  • çok duydum

0|0
    0|0
Yükleniyor...