1100 tl para biriktirdim , biliyorum fazla para değil ama bununla neler yapabilirim sizce?

tavsiyelerinizi beklyiorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :D

0|0
23|35

En İyi Erkek Görüşü

• Minik, beynine yatırım yap.
    Yani kendine güzel faideli ve seçkin eserlerden oluşan bir kitaplik kur. Ama öyle birden 100 kitap alarak değil. Birer ikişer alıp okuyarak. Cengiz Aytmatov, Sevinç Çokum, Yavuz Bülent Bakiler, Peyami Safa, Tarık Buğra vb gibi nitelikli eserlerin sahiplerinden teşekkül eden bir kitaplik... Bundan daha değerlisi olmaz senin yaşındaki birisi için.

1|0
    0|0
    • 3ay

Sonunda benim gibi düşünen birisi daha 👏 Helal olsun.

• 3ay

@BeygirliPrens Dediğinize katılmıyorum bir cümleyi yanlış yazdı diye yerden yere vurulmaz, Livanelinin ne kadar aydın ve saygı deger bir insan olduğunu bütün turkiye biliyor şarkılarıyla besteleriyle

• 3ay

@PoleStar19 içinde bulunduğu toplumun değerlerine yabancı, onu sürekli hakir gören, tepeden bakan, cehaletle suçlayan birisi, aydın falan olamaz. Hangi toplumun değerleri ile aydınlandı ise, o toplumun aydını olsun. Benim milletimin aydını falan olamaz. Olsa olsa, sömürgeci tipli, zihni iğdiş edilmiş, elindeki kırmızı şarap bardağı ile kendini entel zanneden züppe olur.

En İyi Kız Görüşü

• Eğer istersen edebiyat, genç, kurgu, spiritüel, gizem vb. kendi tarzında kitaplar alabilirsin. Ayrıca odanda sana yetecek kadar, hoş ve mütevazi bir marangoz yapımı kitaplığın olabilir. Şimdilik o parayla 15-20 kitap alırsın mesela ve en fazla 2-3 aya bitirirsin kitaplarını. Ayy çok şeker oldu. ❤ 👍

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 34

• Ben 2000tl biriktirmistim oyss biriktirmeyi ozleidm

0|0
    0|0
  • Düzenli olarak biriktirme şansın varmı?

0|0
    0|0
    • 3ay

evet var zaten düzenli biriktirdim bunuda

• 3ay

O zaman bir altın hesabı açabilirsin kendine :)

• bendede var o kadar gel banka soyak

0|0
    0|0
  • parayı biriktirirsin, sonra sen parayı değil para seni harcar. üç kuruşluk itibarını ayaklar altına salar. sonra bir bakmışsınki biriktirdiğin para bitmiş ve sen bunun farkına vardığında ise amacının ne olduğunu hala anlamamışsın bile...

0|0
    0|0
  • yemek ıslarla kankilerine boğazda, sevinsinler :)

0|0
    0|0
  • Bekle biraz daha ufak yatırımlar yaparsın bence

0|0
    0|0
  • dolabı yenilerdim

0|0
    0|0
  • Bence ne yapmak isteğine bağlı-- örneğin telefon alırsın yani en azından paraya tekrar dönüştürmek için.. Buradan aldığın tavsiye ile aldığın şey ile mutlu olacağını zannetmem.

0|0
    0|0
  • Altın al ya da döviz yaptır.. TL olarak tutma.. Döviz için Dolar öneriyorlar bu aralar..

0|0
    0|0
  • ota boka harcama kanka dursun kenarda bende biriktiriyorum 115 bin tl param var 120 bin lazım az kaldı arabayı allıcam

0|0
    0|0
    • 3ay

ne alcaksın

• 3ay

Subaru wrx sti alırsam sıfır olucak birde bmw 3 20i lere takıldı kafam bmw 2. el olcak olursa

• forexe yatırim yap. kullanmayı öğrenmiş olursun. belki böylelikle yılda 3 4 katina çikarabilirsin

0|0
    0|0
  • Anca tatil yaparsın

0|0
    0|0
  • Biriktirmeye devam edebilirsin 😉

0|0
    0|0
  • beni yemeğe çıkara bilirsin :D

0|0
    0|0
  • Kurlara yatiranilirsin kafan basiyorsa

0|0
    0|0
  • Evde çocuklar aç, bana bağışlayabilirsin. Bencillik yapıp hemen ne yapabilirim diyorsun.

0|0
    0|0
  • hiç bişi yapma biriktirmeye devam et

0|0
    0|0
  • Canlidan tek maç yapistir

0|0
    0|0
  • harca işte kıyafet falan

0|0
    0|0
  • vallah hayat cok pahalı :D gozunun nuru o para harcaması hıc kolay olmayacak senın ıcın

0|0
    0|0
  • sakla kışlık alırsın :)

0|0
    0|0
  • alışveriş yap

0|0
    0|0
  • Bir bankada likit fona baglat. Tabi amac yatirim ya da parayi cali$tirmak ise. ya da doviz al.

0|0
    0|0
  • Dolar al.

0|0
    0|0
  • Hesap numarama gönder değerlendirmesini yapim

0|0
    0|0
  • Bana ver kanka krediyi ödeyim :)

0|0
    0|0
  • Harcama dursun kenarda o parayla bir tishort bir ayakkabi birde yemek yersin 😁

0|0
    0|0
  • telefon alsana ya da bana gönder

0|0
    0|0
  • bana cep telefonu alabilirsin mesela :D :D

0|0
    0|0
  • güzel bir masaja gidebilirsin

0|0
    0|1
  • Erkekler Devam