Okulda veya çalıştığınız iş yerinizde genelde tek takılanlar hakkında neler düşünüyorsunuz?

Sosyal medyada pek fazla aktif olmayan ve genelde tek takılanlar hakkında neler düşünürsünüz?

1|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kendimden örnek veriyim. Sevdiği insan aldatmıştır onu, kardeşi dediği kişiler esas ona düşman olanlardır. Sonradan fark etmiştir. Kısacası bütün güvenini s. kmişlerdir onun. İnsan sevmezler genelde bir kaç kişi dışında. ve de en ÖNEMLİSİ hayatına birisini bir arkadaş olarak çok zor alırlar. En önemli örneği şahsımdır. Her yerde böyleyim. Üniversitede bile.

1|0
    0|0
    • Üniversitede sorun oluyor mu yalnızlık

• Diğerleri gibi olmamak iyi bişey o zaman?

• Yani. Bana göre güzel.

En İyi Kız Görüşü

• Farklarına varmıyorum.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• İçine kapanık, çekingen, yalnızlıktan hoşlanan, fazla insan canlısı olmayan tipler olduklarını düşünürüm. Ama bu fikrim onları tanıyınca mutlaka değişir. Çünkü hiçbir şey göründüğü gibi değildir.

1|0
    0|0
  • Tek takılıyorum ne olacak ki?

1|0
    0|0
  • bende onlardan birisiyim , şımarıklıgı , cıvıklıgı , el şakalarını sevmem küfürlü konuşan insanları sevmem düzgün birisi olsa konuşurum ama diğer türlü yüzlerine bile bakmam selam verir geçerim

1|0
    0|0
    • Ciddi , ağırbaşlı?

• evet ama yakin olduklarina karsi gayet samimi zevkli birisiyim ve emin olki o gorduklerin daha şakacidir diğerlerine göre

• samimi

1|0
    0|0
    • Evet ama büyük çoğunluk digerlerini seçiyor

• Çünkü onlar insanlarla muhabbet kuruyor. Bizim farkımız onlar insanlara zarar verir biz pek veremeyiz yakınımızdakilere

• ben ikisinin tam ortasındayım :D okulda çalışıyorum ama tek takılamıyorum ya 60 küsür öğretmen 5 müdür yardımcısı var :D

1|0
    0|0
  • Kimseye ihtiyacım yok ben bana yeterim aynı benim durum hep onlar geliyor yanıma 😁

1|0
    0|0
  • Ben öyleyim. Sosyal medyam burdan ibaret. Burayada arada giriyorum.

1|0
    0|0
    • İnsanların tepkileri neler oluyor peki sosyak medyanın olmamasina. ya da tepkileri var mi desem daha doğru

• Anladım. Teşekkürler :)

• Rica ederim.

• Evet yaa cidden neler dusunurler acaba bnde merak ettkm ben sormaliydim bunu 😂😂

1|0
    0|0
  • herkes asosyal çıktı ya la bende sizdenim

1|0
    0|0
  • ne yani diğerleri gibi her hafta bir sevgilimiz mi olsun :D

1|0
    0|0
  • Bende öyleyim bu tür insanlarla ilgilenin çıkın

1|0
    0|0
  • iyi oldu bunu sorduğun bende merak ediyordum :D

1|0
    0|0
  • benim gibi mesela.

1|0
    0|0
  • Kendisiyle muhattap olmadan hiç bir şey düşünmem

1|0
    0|0
  • ortama alısamadı, sıkıntısı var, manevi maddi sorun hersey olabilir konusurdum ben olsam

1|0
    0|0
  • Onlardan biriyim nolmus

1|0
    0|0
  • asıl onlardan korkk

1|0
    0|0
  • ne düşüncem bişey düşünmem

1|0
    0|0
  • bağnaz

1|0
    0|0
  • Adam gibi adam

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 8

• O benim knk

1|0
    0|0
  • Pasif

1|0
    0|0
    • Sosyal medyada aktif olmadığı için mi yoksa tek takıldığı için mi seni pasif olarak düşündürdü

• Memeye bacağa bakacak ama art niyetsiz :D

• Samimi buluyorum çünkü öyle kişiler genel olarak ortamdaki kişilerden farklı oluyorlar. Farklılık iyidir.

0|1
    0|0
  • bana daha cool geliyorlar :D

0|1
    0|0
  • Öylesi daha iyiymiş insanların iki yüzlülüğünden de yalnızlık iyidir

0|0
    0|0
  • Beni anlatmissin

0|0
    0|0
  • O benimdir genelde 😀😀

0|1
    0|0
  • Gerçek hayatta tek takılanlar sosyal medyada aktif olurlar canım bilmiyosun demekki

0|0
    0|0
Yükleniyor...