Okulda veya çalıştığınız iş yerinizde genelde tek takılanlar hakkında neler düşünüyorsunuz?

Sosyal medyada pek fazla aktif olmayan ve genelde tek takılanlar hakkında neler düşünürsünüz?

1|0
9|30

En İyi Erkek Görüşü

• Kendimden örnek veriyim. Sevdiği insan aldatmıştır onu, kardeşi dediği kişiler esas ona düşman olanlardır. Sonradan fark etmiştir. Kısacası bütün güvenini s. kmişlerdir onun. İnsan sevmezler genelde bir kaç kişi dışında. ve de en ÖNEMLİSİ hayatına birisini bir arkadaş olarak çok zor alırlar. En önemli örneği şahsımdır. Her yerde böyleyim. Üniversitede bile.

1|0
    0|0
    • 3ay

Üniversitede sorun oluyor mu yalnızlık

• 3ay

Diğerleri gibi olmamak iyi bişey o zaman?

• 3ay

Yani. Bana göre güzel.

En İyi Kız Görüşü

• Farklarına varmıyorum.

1|0
    0|0
    • 3ay

Neler yaparak farkettirir kendisini?

• 3ay

bu özgüven eksikliğindendir.

• 3ay

Buda baya bir büyük sorun yani

Erkekler Ne Diyor 29

• Tek takılıyorum ne olacak ki?

1|0
    0|0
  • İçine kapanık, çekingen, yalnızlıktan hoşlanan, fazla insan canlısı olmayan tipler olduklarını düşünürüm. Ama bu fikrim onları tanıyınca mutlaka değişir. Çünkü hiçbir şey göründüğü gibi değildir.

1|0
    0|0
  • bende onlardan birisiyim , şımarıklıgı , cıvıklıgı , el şakalarını sevmem küfürlü konuşan insanları sevmem düzgün birisi olsa konuşurum ama diğer türlü yüzlerine bile bakmam selam verir geçerim

1|0
    0|0
    • 3ay

Ciddi , ağırbaşlı?

• 3ay

evet ama yakin olduklarina karsi gayet samimi zevkli birisiyim ve emin olki o gorduklerin daha şakacidir diğerlerine göre

• samimi

1|0
    0|0
    • 3ay

Evet ama büyük çoğunluk digerlerini seçiyor

• 3ay

Çünkü onlar insanlarla muhabbet kuruyor. Bizim farkımız onlar insanlara zarar verir biz pek veremeyiz yakınımızdakilere

• ben ikisinin tam ortasındayım :D okulda çalışıyorum ama tek takılamıyorum ya 60 küsür öğretmen 5 müdür yardımcısı var :D

1|0
    0|0
  • Kimseye ihtiyacım yok ben bana yeterim aynı benim durum hep onlar geliyor yanıma 😁

1|0
    0|0
  • Evet yaa cidden neler dusunurler acaba bnde merak ettkm ben sormaliydim bunu 😂😂

1|0
    0|0
  • ne yani diğerleri gibi her hafta bir sevgilimiz mi olsun :D

1|0
    0|0
  • Bende öyleyim bu tür insanlarla ilgilenin çıkın

1|0
    0|0
  • iyi oldu bunu sorduğun bende merak ediyordum :D

1|0
    0|0
  • benim gibi mesela.

1|0
    0|0
  • herkes asosyal çıktı ya la bende sizdenim

1|0
    0|0
  • Kendisiyle muhattap olmadan hiç bir şey düşünmem

1|0
    0|0
  • Ben öyleyim. Sosyal medyam burdan ibaret. Burayada arada giriyorum.

1|0
    0|0
    • 3ay

İnsanların tepkileri neler oluyor peki sosyak medyanın olmamasina. ya da tepkileri var mi desem daha doğru

• 3ay

Anladım. Teşekkürler :)

• 3ay

Rica ederim.

• ortama alısamadı, sıkıntısı var, manevi maddi sorun hersey olabilir konusurdum ben olsam

1|0
    0|0
  • Onlardan biriyim nolmus

1|0
    0|0
  • asıl onlardan korkk

1|0
    0|0
  • ne düşüncem bişey düşünmem

1|0
    0|0
  • genel de ben tek takılırım çünkü yönlendirilmek ten hoşlanmam kafam rahat oluyor bazı insanlar çok boş konuşuyor kafam şişiyor yani kafam ne eserse onu yaparım iş yerin de görevim varsa yaparım bana yeter ki kimse karışmasın işin içine bir kaç kişi daha girdimi orta bir sorun oluyor herkes birbirini üstüne atıyor 1 kişi yaparsa derim ben yaptım giderim düzeltirim bu kadar :)

0|0
    0|0
    • 3ay

Evet orası doğru aslında. Nerde çokluk orda..

• 3ay

hatası kabul etmiyorlar bir de onu hatasını sen düzeltiyon bir işe başladın mı bu olayları çok karşına çıkacak en güzel işi bir kişi yapması bir de gezerken bazılar arkadaş çok fazla bir yere takılıyor sıkılıyorum hele mağazalar ürünü deniyor deniyor inceliyor sonra bir şey almadan çıkıyor sen de onu bekliyon

• bağnaz

1|0
    0|0
  • Adam gibi adam

1|0
    0|0
  • bende öyleyim insanlar iki yüzlü.

0|0
    0|0
  • ya çok darbe yemiştir huzura çekiliyordur . ya zekidir kimse kafasına uymuyordur, ya da a normaldir iletişim sorunları vardır , hiç birini yadırgamıyorum , tecrübeyle sabiitir en aktifide kalmıstır yapmıstır , çünkü bazen öyleside gerekiyor.)

0|0
    0|0
  • Benden bahsediyor. Ne düşünüyorsunuz benim hakkımda

0|0
    0|0
  • Sosyal değilim ama iş icabı mecbur sosyalleşmem gerekiyor hiç hoşlaşmıyorum :(

0|0
    0|0
  • sanane bşiradere

0|0
    0|0
  • ben de tek takılırım hem de her yerde

0|0
    0|0
  • Bence en iyisini yapıyolar

0|0
    0|0
  • huzur arıyor derim.

1|0
    0|0
    • 3ay

Az insan çok huzur diyorsun 😉

• 3ay

hayır o sözü öyle kullanmam. doğru insan çok huzur diyorum.

Kızlar Ne Diyor 8

• O benim knk

1|0
    0|0
  • Pasif

1|0
    0|0
    • 3ay

Sosyal medyada aktif olmadığı için mi yoksa tek takıldığı için mi seni pasif olarak düşündürdü

• 3ay

Memeye bacağa bakacak ama art niyetsiz :D

• Samimi buluyorum çünkü öyle kişiler genel olarak ortamdaki kişilerden farklı oluyorlar. Farklılık iyidir.

0|1
    0|0
  • Öylesi daha iyiymiş insanların iki yüzlülüğünden de yalnızlık iyidir

0|0
    0|0
  • bana daha cool geliyorlar :D

0|1
    0|0
  • Beni anlatmissin

0|0
    0|0
  • O benimdir genelde 😀😀

0|1
    0|0
  • Gerçek hayatta tek takılanlar sosyal medyada aktif olurlar canım bilmiyosun demekki

0|0
    0|0
Yükleniyor...