Neden bazı kızlar kendilerini erkeklerden güçlü sanırlar?

Ben 1.70 boyundayım bazı kız arkadaşlar boyları benden uzun ya da sporcu olduğu için benden güçlü olduklarını düşünüyorlar sizce haksız mıyım sonuçta onlar sporcu ya da uzunda olsa kızlar

0|1
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Ben 165im ama güçlüyümdür, kollarım güçlü. çocukken de güçlüydüm bilek güreşinde sınıftaki kız erkek herkesi yenerdim. Şimdi spor yapan erkeklerden güçlü değilimdir ama normal erkeklere göre iyiyim. Sonuçta kızlar deme, daha güçlüsü çıkabilir. Çocukluktan sanırım böyle bir algı yerleşmiş. Benim kuzenimde de vardı. Kızlar güçsüzdür diyordu. Ben de onun tersini göstermek için bilerek yenilmek yerine az biraz canını acitiyordum bogusurken. Bu algisi kirilsin, yanlis oldugunu gorsun diye. Sen de böylesin anlasilan

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Karşılık vermeyip hamlelerinden kaçarken ezik gibi görünüyorsun ya işte o noktada kız kendini bir şey sanıyor. Halbuki ağzına bir tane vursan elinin tersiyle haddini bilecek :))

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kendimden örnek vereyim iri bir kızım ama uysal kibar biriyimde. Benimle tanışanlar dövüştüğume inanamiyorlar ve ogrenciklerinde kendilerini eziyorlar. ya beni dovebilirmisin sen den korkmak lazım falan diye. güçlüyum ama hiç insanlara karşı üstünlük taslamaya çalışmadım. ve şunu söyleyeyim eğer bir kız sana üstünlük taslamaya çalışıyorsa buna inancı yoktur özgüvenini yükseltmeye çalışıyordur. zarar verecek kız bunu belli etmez

0|0
    0|0
  • Eğer dövüş sanatı biliyorlarsa seni alt edebilirler. Normal şartlarda alt etmeleri zor. Allah bu konuda erkekleri daha üstün yaratmıştır fakat unutmamak gerekir ki güçlü olsanızda biz kadar zeki ve kıvrak değilsiniz :) Buradada Allah bizi daha üstün yaratmış :)

0|0
    0|0
    • 3ay

Kıvrak tamamda orda zeki değil kurnazlık yazıcaktın

• 3ay

:D neden kadınları ezmek gibi bir çaban var anlayamadım Sarah Ponce, Michelle Waterson, Erin Toughill gibi kadın dövüşçülerde var.

• 2ay

Var yok demiyorum ama milyonda milyarda bir

• bazı kızlar güçlü hacı hele esenler çingenesi olanlar...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• erkek dayağı yemediler ondandır

0|0
    2|0
    • 3ay

Aynen bunlara sopa terapisi lazım

• 3ay

başkasının yumruğunu yemeyen biri kendi yumruğunu demir sanarmış bu söz çok hosuma gidiyo ve cokta doğru

• bilmem

0|0
    0|0
  • Dayak yemeyen kızdır

0|0
    1|0
Yükleniyor...