Sizce kız gıcık mı olmuştur üzülmüş müdür?

Şimdi anlatıyorum bayadır okulda karşılaşıp ta konuşmadığım eski okul arkadaşım olan bir kızdı taa ilkokuldan yani. Bugün şey oldu kız bir arkadaşım benim sınıfa geldi işte kapıdan baktı biraz değişiktir kendisi dedim napıyon la tam o esnada kapıdan çekildi o eski okul arkadaşım olan kız varmış arkasında manalı bir biçimde iyiyim sen napıyon la dedi dedim yok sana dememiştim p. (Değişik olan) Ye demiştim o sırada p girdi işte bir şeyler falan söyledi konuşuyom onla sonra diğer eski olanda girdi p ile konuştum eski olana hiç bakmadım bile işte söze girmeye falan çalıştı bir ara hatta sonra p çıktı eski olan sandalyenin üstündeydi bikaç sn baktı sonra gitti bu kadar

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Sana aşık

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bişi olmaz. Oda başkalarını üzüyor, s*ktir et.

0|1
    0|0
    • 3ay

Öyle üzecek bir kız değil ondan taktım kafaya yoksa diğerleri gibi olsa umrumda olmazdı

• 3ay

Geç olma'dan özür dile o zaman

• 3ay

En yakın pazartesi gibi duruyor

Kızlar Ne Diyor 3

• gicik da olmuştur üzülmüştür de. bana yapilsa ciddi anlamda kırılırdım yani. neden böyle bisey yapmak gereği duydun ki?

0|1
    0|0
    • 3ay

Bilmiyorum o anlık oldu yani

• 3ay

bazen bende de oluyo. sebebsiz yere tepki vermiyorum karsi tarafa. insanlik iste 😂😂😂. ama aranizda bir tartisma falan yoksa yapma bence kendinden sogutursun 😊

• 3ay

Yok ama hani uzun zamandır kurulmuşta bir samimiyet yok 3-4. Sınıfta aramız çok iyiydi sanırım kızlar bu eskide olanları çok iyi hatırlayıp günümüze yansıtıyor :) bir daha yapmam zaten de pek yaklaşmaz heral veya merak edip gelir ama gün içindeki hareketleri utangaç biri gibi gösteriyor

• hem üzülmüş hem gıcık olmuştur

0|1
    0|0
  • Üzülmüştür neden yaptın ki bunu

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...