Tüm yemekleri yapan kadınlarken, en iyi aşçılar neden erkektir?

Soru basit ve tartışmaya musait

Neden her gün yemek yapan kadınlarken dünyaca ünlü aşçılar erkektir? :)

0|0
7|39

En İyi Erkek Görüşü

• Kadınlar yemeği tamamen yapıp yemek için yaparken erkekler mükemmeliyetçi davranıp mühendislerin tamamen erkek olduğu gibi şaheser yaratmak için çabalarlar ve bu yüzden en iyi aşçılar erkeklerdir

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• çünkü kadınlar için normal bir şeydir yemek yapmak :) bu yeteneklerini paraya dönüştürmüyorlar :) erkekler ise yapıyor :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 38

• Sadece yemek konusunda değil. Dünyada her alanda en başarılı olanlar erkeklerdir. Ne de olsa erkeklik; çok saygın, başarılı ve kaliteli bir müessesedir.

0|0
    1|0
  • Çünkü aşçılar para kazanır.

0|1
    0|0
  • Erkekler üşengeçtir ama kabul etmek gerekir ki, neredeyse çoğu sektörde erkekler daha yeteneklidir. Cinsiyetcilik yapmıyorum ama gerçekler böyle.

0|0
    0|0
  • Daha iyi yapıyorlar demek ki

0|0
    0|0
  • Kadın yemeği yapmak için yapar. O kastettigin erkek aşçılar ise bundan keyif alır. Bir insanin yaptığı şeyi sevmesi lezzet katar

0|0
    0|0
  • Bunu aşçı (bayan) 5 yıldızlı tatil köyünde çalışıyor. Bana demiştiki çok yorucu bıraktım. Ben de dedim nasıl o zaman hep ünlü aşçılar erkek? O da bayanların fiziksel olarak bu işe müsait olmadığını söyledi. Uzun süre ayakta kalıp, çalışmak.

0|0
    0|0
  • gerçekten tartışılır

0|0
    0|0
  • Çünkü erkek yanı şeyi hiç sorgulamadan defalarca yapabilir

0|0
    0|0
  • Erkekler usendiginden yemeği kadına yaptırıyor tabi kadın çalışmıyorsa
    Çalışan bir kadınla evlensem yardım ederim bu akşam çorba makarna ve kızartma yaptım noodle takıntı oldu çeşit çeşit yapıyorum

0|0
    0|0
  • erkekler azicik daha ustun zekalidir

0|0
    0|0
  • Çünkü tekinin mesleği, diğerinin sorumluluğu.

0|0
    0|0
  • Cinsiyetçi ayrımcılık oysa kadın da erkek de bir birinine üstünlük taslıyamaz 9 ay 10 gün bebek taşısınlar çok üstünlerse

0|0
    0|0
  • Erkekler kafalarını verdikleri her konuda iyi iş çıkarırlar kadınlar yemek yapmayı bir çile haline getiriyor erkekler zevk alıyor

0|0
    0|0
  • Erkekler yaptıgı işi aşkla yapar bu sebepten erkekler işte daha başarılıdırlar işin ne oldugu önemli degildir onlar için

0|0
    0|0
  • Endüstriyel mutfakla ev mutfağı çok farklı aşçıların çoğu da ev mutfağına girmez

0|0
    0|0
  • Kadınlar evde deneme yanılmayla yemek yapar. Dünyaca ünlü erkek aşçılar, ilk başladıkları günden itibaren kitabına ve usulüne uygun öğrenirler. İlaveten en ufak bir hatasında işine son verilir.

0|0
    0|0
  • Erkekler zorluklara alışıktır ee zor dönemler yaşamadan bir yere varılmıyor kadınlar hamarattır ona sözüm yok ama hızlı ve sürekli çalışma gerektiren tempoya ayak uyduramazlar

0|0
    0|0
  • Çünkü erkekler bu işin eğitimini aliyor. Okuyor. Ama kadinlar gerek duymadan yemek yapiyor. Ee doğal olarak daha bilgili olan eğitimini almis olan basarili oluyor. Kadin ascilarda var ayrica dünyaca ünlü

0|0
    0|0
  • çünkü kadın zorunlu yaptığını düşünerek yapar ve çok iyi bir aşçı olamaz :( istisnalar hariç)
    ama erkeler nadir olsa da işini severek yaptığı için en iyi aşçılar genellikle erkelerdir
    bu her işte böyledir

0|0
    0|0
  • Biraz cinsiyet ayrimciligi olucak ama 😂 erkekler iş konusunda her zaman en iyi 😂

0|0
    0|0
  • Çünkü sevgimizi katıyoruz :))

0|0
    0|0
  • Kafa meselesi

0|0
    0|0
  • bencede bir terslik var

0|0
    0|0
  • Erkekler her şeyi kadınlardan iyi yapar. Maharet bunu yaptırmakta

0|0
    0|0
  • Çünkü erkekler uğraştıkları işte genelde kadınlardan daha iyi oluyorlar :D

0|0
    0|0
  • Bir aşçı olarak cevap vermem gerekirse, meslek olarak bakıyoruz ve sürekli geliştiriyoruz. Ayrıca bir ev mutfağı ile profesyonel bir mutfak çok farklı. Gerçek bir atmosferde daha yaratıcı yemek ve tabaklar çıkabiliyor ortaya. :)

0|0
    0|0
  • Kadinlar malzemeden calar erkekler yaparken hakki ne ise onu koyar

0|1
    0|0
  • Biz yaptık mı tam yaparız :D

0|0
    0|0
  • hergun yapmadillari icin 😄

0|0
    0|0
  • Çünkü kadın tüm yemekleri yapabildiğini zanneder

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

• Dünya'da ve Türkiye'de de var. Kadınlar evleriyle ve çocuklarıyla meşgul çoğunlukla keşke birileri bu yükü hafifletse de dünyaya açılsa mutfağımız, el sihrimiz değil mi ama?

0|0
    0|0
  • Çünkü erkek baskısından yine kadına sıra gelmemiştir 😅

0|0
    0|0
  • Erkekler meslek hayatına erken atıldığı için

0|0
    0|0
  • Kuaförlerde de öyle. Erkekler daha iyi kadinlardan

0|0
    0|0
  • kadının yaptığı yemeğin karşılığı elbette beğeni ama +para olmadığı için. iş değil o yüzden:)

0|0
    0|0
  • Gizli yetenek

0|0
    0|0
Yükleniyor...