Tesettürlü kızmı açık kızmı?

Benim kız kardeşim açıktı. Ve o kadar yazlıkta mahallede arkadaşları vardı ki kız erkek. Ama bu sene kapandı yazlıktaki arkadaşları tarafından dışlandı yazlıkta havuza almadılar suyu kirletiyo haşama diye. Mahallede arkadaşları tarafından dışlandı ve hep ağlıyo nasıl destek olurum ona?

0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Çevresindeki insanların gerçek yüzleri ortaya çıktı ayirim yaoan sahte yüzlü kişilerden kurtuldu kardeşin onlar için mi kapandi ALLAH için mi o yüzden doğru olanda asla üzülmesin doğru şekilde hayatını sürdürmeye devam etsin ALLAH yolunda olsun ondan istesin dualar etsin mükafatını o insanlar değil RAB verecektir buna inansin hayatına yeni bir sayga gibi düşünsün onu seven bedeni ya da kiyafeti için değil kişiliği karakteri için sevmeli hatta o kardeşin doğrular ibadeti ve dualari ile bence ALLAHIN sevdiği kul olsun insanlari kafaya takmasın kimseye yaranmaya çalışmasın kendi olsun doğru olsun elbet dogru olanlarda onu bulacaktır üzülmesin üzülerek isyan eder buda ina ceza olur ama şükür eder ALLAH için devam ederse her şeyi layigi ile yaşar bunuda aşılamak öğretmek sana düşer destegini eksik bırakma

0|0
    0|0
  • 100 kere hakkım olsun, 100'ünde de tesettürlü hanım hanımcık kızı seçerim.
    Açık kızlara sözüm yok, bana uzak Allah'a yakın olsunlar.

1|0
    0|0
  • Sen gez onunla. yaptıklarının yanlış olduğunu söyle arkadaslarının zaten öyle insanlar hep yarı yolda bırakırdı seni de

0|0
    0|0
  • Haysiyetli ve kişilikli olan varsa diğerleri teferruat..

0|0
    0|0
  • Hangisini beğenirsem

0|0
    0|0
  • Açık kız kişisel inançlarımdan öttürü tercihimdir. Ama insan ayırt etmem. İnsan insandır ve öyle yapmaları ne olursa olsun yanlış. Yanında olduğunu belli et göster.

0|0
    0|0
  • Allah için kapanan biri bazı şeylere sabredecek

0|0
    0|0
  • fark etmez.. en hayırlısı olması ıcın dua ederım..

0|0
    0|0
  • Sen destek ol üzülmesin, insanı elbiseyle bilmem ne ile kıyaslayanlardan uzak dursun

0|0
    0|0
  • Karekterlu huyu suyu guzel kiz

0|0
    0|0
  • ben açık kız seçerim de yapılan da çok ayıpmış

0|0
    0|0
  • Önemli olan insan olsun, önemli olan karakter. O örümcek kafalılara takılmasın. Kimse kimseyi dış görüşüyle yargılayamaz.

0|0
    0|0
  • İçi temiz olsun da dışının nasıl olduğunun bir önemi yok bence..

0|0
    0|0
  • tesettürlülerle ilgilenmiyorum

0|0
    1|0
  • İffetli ahlaklı olduktan sonra kapanmış kapanmamış önemlimi? Allah için kapanır benım için degil

0|0
    0|0
  • Açık kız. Kapalıları sevmiyorum.

0|0
    1|0
  • ben açık seviyorum

0|0
    0|0
  • namuslu kız..

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 5

• Kapanıp acılması kötü olabilir. Daha yaşı küçükse bir konus onla. Iyice emin olsun nasıl olmak istediginden. Basortusunden utanırsa daha cok gaflete düşer. Ve dıslanmasıni anlamadım. Benim arkadaslarımın hepsi kapalı sayılır. Simdiye kadar ne ben onları dısladım nede baskalarını. Bilmiyorum cocukluk yapmislar bence. Uzulmesine gerek yok. Kapalı insanlarla tanısıp arkadas olsun 😊

0|0
    0|0
  • Nasıl insanlar var ya sinirlerim bozuldu. Kardeşine daima kararina saygi duydugunu hissettir ve yaninda ol. Onu oldugu gibi kabul etmeyecek insanlara da ihtiyaci yok

0|0
    0|0
  • Açık

1|0
    0|0
  • Umursamamasini ve bunun onun tercihi olduğunu birilerinin onu yargılamasının birseyi değiştirmeyeceğini önüne bakması gerektiğini şöyle kendi için doğru olanı yapıyor emin olsun

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...