En güzel anınızı anlatırmısınız?

pek doğum günü kutlayan birisi değilim neyse işte bir gün sınıftayız doğum günüm. o gün tabi hiç beklentim yok bizim sınıftaki kızlar bana çikolata almışlardı üstünede çiçek yapıştırmışlardı çok duygulanmıştım en güzel anılarımdan bir tanesi bu sanırım

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• biraz trajikomik bir anıdır. şimdi ben 5 6 yaşalrındayken , bizim n-balkona sürekli güvercinler yuva yapardı. sonra işte bir dun bu güvercin yumurtlamış. sonra işte yavruda yumurtadan çıkmış ama bir karga gelmiş güvercin yuvasına yavruyu oldurup atmış balkona. ( yuva balkondakı dolabın üstündeydi. neyse işte ben tabi çok ağladım üzüldüm. sonra babamda yanımdaydı. beni öyle gördü geldi noldu felan dedi. kulu gösterdim. elliyodum tam beni geri çekti [ bu arada kuş et parçası gibi tüysüz ] sonra baba nolur gömelim dedim onu. sonra babamda tamam kızım gömelim dedi ve bunu derken yan taraftakı oyuncak kürekle kuşu aşagı attı. :D :D :D

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşlarla karpuz kabuğundan kayık yapmıştık

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hatırlanacak kadar güzel bir anı ne yazık ki yaşamadım

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Tartisma sonrasi birinin dislerini kirmistim, megerse sivil polismis, 1600 isvicre franki ceza ödedim ama degmisti dogrusu, en sevimli anilarimdan bitanesidir bu

0|0
    0|1
    • 3ay

hangi film

• 3ay

Burdaki polisler türkiyedeki gibimi saniyosun sen? Iki kilametreden anlicaksin polis oldugunu. Ebenin filminden

Yükleniyor...