Mükemmeli arıyorum yalnız mı ölücem?

hoşuma giden konularda başarılı olmadıkça kimseden hoşlanamıyorum hani biri geliyo mesela çok güzel yemek yapıyo ama dans edemiyo ya da atıyorum çok güzel resim çiziyo mükemmel dövmeler çıkarıyor ama başka hiçbir konuda iyi değil ben de itici buluyorum şahsen kendimi her konuda yetiştirmeye geliştirmeye çalışan biriyim en ilgilenmediğim alanda bile bilgim fikrim vardır yani karşımda da böyle birini bekliyorum bulamıyorum 2 yıldır yalnızım bu takıntım yüzünden nabıcam

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• yas ilerledikce secicilik artiyor

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Kendinle barışmalısın. Dünyaya bakış açını değiştir ve rahatla. Bunu sen yapmazsan ya da yapamazsan merak etme yapacak bir güç var. Ama senin yapman en iyisi.

0|0
    0|0
  • Bir insan 1 iş icra etmeli o işinde en iyisini yapmalı bir çok işte en iyi olamaz kimse ama 1 işte en iyisi olabilmek mümkündür

0|0
    0|0
  • çok fazla özellik arama yürüdüğün bu hayat yolunda attığın her adımi bilen ve yaninda olan, her düştüğünde elini uzatıp hadi kalk yolumuza devam edelim diyen birini bulduğunda dahada başka bişey istemezsin

0|0
    0|0
  • Hay kicimin kenari;)

0|0
    0|0
  • sen mükemmelmisin

0|0
    0|0
  • Umarım.

0|0
    0|0
  • Takıntı değil o ego ego

0|0
    0|0
  • Cok iyi boyle devam et

0|0
    0|0
  • Kusursuz dost arayan dostsuz kalır

0|0
    0|0
  • bulursun belki

0|0
    0|0
  • evet benim. gini

0|0
    0|0
  • resim müzik spor her bir bok yaparım taliplerimi bekliyorum

0|0
    0|0
  • o zaman yalnız kalırsın

0|0
    0|0
  • ne anlamda yanlızsın? dost arıyorsan dertleşecek akrep e gel :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Mükemmel insan mı var

0|0
    0|0
  • Muhtemelen sen de aradıklarına göre kofsundur,,
    Gelişmeye devam et. Bilginin sınırlarını zorladıkça tepeden bakmayı bırakıyorsun.

0|0
    0|0
  • Sen neysen anca o kadari bulabilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...