Escinsellerde formalite evlilik mantikli mi?

Lez ya da gay bireyin aile ya da sosyal baskidan kaynakli gostermelik bir evlilik yapmasi mumkunmu? Bu tarz arayisi olan var mi?

Güncellemeler:
3ay Lezbiyenle gay in sahte evliliginden bahsediyorum escinsel evlilik zaten kabul gorulmuyor ulkemizde

0|0
3|9

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Lezbiyen ve gay olanların birbirleriyle evlendiğini biliyorum aile yüzünden. Mantıksız geliyor bana evlenme

1|0
    0|0
    • 3ay

Aile baskidan kurtulmak amacli bir oyun olarak uygulaniyor mantikli değil zorundalik gibi bisey

• Mümkün değil.

1|0
    0|0
  • az kaldı sabredin verecekler

1|0
    0|0
    • 3ay

Belli aile yapilari bu tip durumlari kaldirmiyor. Benim gorusum tabi ulkemizde bole bir durum onaylansada cok yasanmaz.

• 3ay

Herkese ayni bakmamak lazim bakis acinizi degistiremem ama ben ataturkcuyum ve kendi cinsime asik bir insanim kimsenin onunde sov yapacak deilim baskalarini bilemem herkes kendi hayatindan sorumludur

• 3ay

9 bin tle ödemek istiyorsan istedin yerde uyap

• Führer ne kadar haklıymış yahudilerin yanına bu insanlarında koyarken mengele güzel deneyler yaptı eşcinseller üzerinde keşke veriler duruyor olsa

0|1
    0|0
  • yunanistana gitsinler Ancak orda evlnirler. Turkiyede cok sukur oyle bur sey yok ki zaten Turkiyede escinsel evlilige izin verirlerse benzin dokup yakarim bu ulkeyi

0|0
    0|0
    • 3ay

hiç merak etme zinayı serbest bırakanlar kemalistler ve koyu akpliler izin verecektir

• 3ay

Cvp yazmasaydiniz bende o tarz bir cvp vermezdim tabiki derdimiz basimizdan askin

• 3ay

kusura bakma

• Cinsel tercihimin bir önemi yok, iyi bir ücret verirsen yapabiliriz

0|0
    0|0
  • Bugun ciksa simit sarayi dese

Aslinda simitlerimizde hamur yok hepsi kartonpierden yapilma, caylarimiz fare kani
    Ayranlari sonradan dolduruyoz kasarlarida copten topluyoz
    Genede gider yerim aga

0|0
    0|0
  • ne kadar kötü bir kelime eşcinsel

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...