Kendimi Geliştirmem İçin Bazı Şeyleri Öğrenmem Gerek:) Beni Aydınlatabilir Misiniz?

Şimdi biliyoruz ki Türk erkekleri, yabancı kadınlara-özellikle de Ruslara-düşkün. Hak veriyor muyum? Fazlasıyla. Genel olarak baktığımda kesinlikle bizim toplumumuzun kızlarından çok daha donanımlı ve akıllılar. Eski Türk kadınlarını katmıyorum bunun içine. Yeni jenerasyon Türk kızlarının çoğu çok boş yetişiyor. Erkekleri ne kadar donanımlı, tartışılır ama konu bu değil. Konu şu ki Türk erkeklerine bazı yönlerden hak versem de bu konuda, yine de merak ettiğim şu biz Türk kızları olarak yabancı erkek-Türk erkek ayrımı pek yapmayız, karakterini beğendiğimiz birisi bizim için yeterlidir. Ama siz, ortama bir yabancı kız girdiği anda bize resmen asker arkadaşı muhabbeti yapmaya başlıyorsunuz. Yani bu aslında güzel bir Türk kızı için de geçerli ama yabancılara pirenses gibi davranan erkekler bizim yanımızda neden magandalaşıyor bunu merak ediyorum. Sevgilimiz olmasanız, arkadaşımız olsanız bile bu bir kız için pek hoş değil. Özellikle de benim gibi biri için. Bu konuda erkek ve kadın kafasının farklı çalıştığını düşünüyorum ve şunu sormak istiyorum:
http://www.kizlarsoruyor.com/kisilik-karakter/q5648037-merak-ediyorum-bilmek-istiyorum-boyle-bir-kiz-hakkinda-ne
Karşınıza bu sorudaki gibi bir kız çıksa bile bu yabancı-Türk ayrımına devam edecek misiniz? Ona göre geleceğimle ilgili farklı planlara yönelebilirim çünkü:) Uzun oldu, eğer okuduysanız sabrınıza teşekkürler.

0|0

Erkekler Ne Diyor 9

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...