Kendimi Geliştirmem İçin Bazı Şeyleri Öğrenmem Gerek:) Beni Aydınlatabilir Misiniz?

Şimdi biliyoruz ki Türk erkekleri, yabancı kadınlara-özellikle de Ruslara-düşkün. Hak veriyor muyum? Fazlasıyla. Genel olarak baktığımda kesinlikle bizim toplumumuzun kızlarından çok daha donanımlı ve akıllılar. Eski Türk kadınlarını katmıyorum bunun içine. Yeni jenerasyon Türk kızlarının çoğu çok boş yetişiyor. Erkekleri ne kadar donanımlı, tartışılır ama konu bu değil. Konu şu ki Türk erkeklerine bazı yönlerden hak versem de bu konuda, yine de merak ettiğim şu biz Türk kızları olarak yabancı erkek-Türk erkek ayrımı pek yapmayız, karakterini beğendiğimiz birisi bizim için yeterlidir. Ama siz, ortama bir yabancı kız girdiği anda bize resmen asker arkadaşı muhabbeti yapmaya başlıyorsunuz. Yani bu aslında güzel bir Türk kızı için de geçerli ama yabancılara pirenses gibi davranan erkekler bizim yanımızda neden magandalaşıyor bunu merak ediyorum. Sevgilimiz olmasanız, arkadaşımız olsanız bile bu bir kız için pek hoş değil. Özellikle de benim gibi biri için. Bu konuda erkek ve kadın kafasının farklı çalıştığını düşünüyorum ve şunu sormak istiyorum:
http://www.kizlarsoruyor.com/kisilik-karakter/q5648037-merak-ediyorum-bilmek-istiyorum-boyle-bir-kiz-hakkinda-ne
Karşınıza bu sorudaki gibi bir kız çıksa bile bu yabancı-Türk ayrımına devam edecek misiniz? Ona göre geleceğimle ilgili farklı planlara yönelebilirim çünkü:) Uzun oldu, eğer okuduysanız sabrınıza teşekkürler.

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Aslında güzel bir soru olmuş sen şimdi erkekleri güzel anlattın ve çok haklsın tam tersi olunca mesela sen yanında sevgilin varken böyle bir şey yapsan yine erkek nedense sana dünyayı zindan ediyor değil mi erkeik nedir kadınları yanında hayatında biri varken ya da yokken abazan şekilde arzulamak bakmak ve bunun hesabını da haklı çıkmak için yalan dolanla haklanmak aslında sen haklsın erkekler yetinmeyi bilmez elindeki ona yetmez bir güzel kiz ya da Seksi kız görsün olay bitiyor
    Diğer bir gerçek kadında erkekten daha basit oluyor kadın en ufak şeyde soğuyabiliyor en ufak şeyde ayrılıp intikam besleyebiliyor kadının intikamı ise çok daha ağır oluyor ve o kadar prof oynarki en masum benim hissini verir
    Burda sen haklsın erkek yetinmeyi bilmez kadında malesef gözü dışarı kaydımı hiç affetmez erkekten daha çirkin olur

0|0
    0|0
    • 3ay

Kadınlarla ilgili dediğin şeyler biraz doğru ama mesela ben yani bunu kendimi iyilik meleği gibi göstermek için demiyorum, gerçekten öyleyim, trip atmak bana göre değil neyse derdim söylerim ya da çözülemeyeceğine inanıyorsam içime atarım, netim bir şeye "evet" dediysem yaparım,"hayır"dediysem yapmam, başkasının işime karışmasından hoşlanmam, kimsenin işine karışmam, deli gibi kıskanırım ama bu, onun hayatıdır isterse aldatır isterse bana çok sadık kalır benim yapabileceğim en üst şey onu terketmek ya da yanında kalmak seçimini yapmaktır, beni kıskanmasından hoşlanırım ama bana zorla bir şey yaptıramaz ya da bundan dolayı soğuk yapmamalı, küsmemeli, aldatmamalı. O yüzden beni, sadece milletime bakıp tipik tripli Türk kızı diye etiketlemeleri bir haksızlık gibi geliyor

• 3ay

Olabilir tabii:)

• 3ay

O halde mesajını bekliyorum rica etsem tabiki

Erkekler Ne Diyor 9

• rus kizlarin ya da yabanci kizlarin sizden ustun bir yani yok ya da sizden daha zeki degiller Turk erkeklerin onlara ilgisi daha kolay elde edille bilir olmasi yataga giden yolun kisa olmasindan dolayi ve birde trip atmak ya da tutarsiz davranislar sergilmk gibi huylari minumum seviyede ve onlarin Turk erkeklerini begenme sebeplerinden biride sahiplenilme ve kiskanilma duygusu hoslarina gidiyor Turizm sektorunde calismamdan ve Antalyada yasyor olmamdan dolayi bu konuda tecrubeliyim ve bildigim seyleren biride gercekten rus kizlari daha sadik gozu disarda degil

0|0
    0|0
    • 3ay

Zekilikten bahsetmedim zaten akıllı olmaktan bahsettim ki aslında bence daha da zeki olabilirler, emin değilim. Tabii ki genelleme yaparak konuşuyorum. Her iki millette de istisnalar olacaktır. Saydığın davranışların olmaması bence zaten onlar daha üstün yapıyor ama şöyle bir şey var onların bizden üstün olması bizim suçumuz çünkü kendimizi geliştirmeye yönelik bir şey yapmıyoruz. Yani kesinlikle kapasiteyle alakalı olduğunu düşünmüyorum.

• 3ay

bu konuda yorum yapmicam daha fazla yankis anlasilabilir o yuzden susuyorum bence cevaolarim gayet acikkayici

• 3ay

Peki, teşekkür ederim cevabın için:)

• kardeşim konu şu yabancı kızlar yatağa daha kolay atılır ve ciddi olmazsın onlarla sadece eğlence ama türk kızlarına daha ağır davranırsın daha gerçek olursun onların yanında çünkü sana yalancı karaktersiz denmesini istemezsin ayrıca emin ol ki yabancı kızlar tam bir pislik türk kızlarının eline su bile dökemez ( istisnalar hariç 😁)

0|0
    0|0
    • 3ay

Ben hiçbir zaman klasik bir Türk kızı gibi düşünemedim, benim ahlak anlayışım daha farklı, kalıplarım daha az ama bir yabancı kız gibi de olamam. Çünkü ülkemi de seviyorum, dinimi de seviyorum ve oralardaki kadar rahat bir ortamda yaşamıyorum. Her zaman daha fazla dikkat etmek zorundayım. Bu yüzden de sevgilim değil ama bir arkadaş grubumdaki erkeklerin bana nasıl bakacağını ya da ortama farklı biri girdiğinde benimle olan samimiyetlerini ne kadar koruyabileceklerini kestiremiyorum

• 3ay

ilk önce arkadaşlarının seni tanıması için ortam hazırla bak inan her şey istediğin gibi olacaktır sonra ( tabi erkek arkadaşların hödük değilse 😂)

• 3ay

Şu anda olduğum yerden mutluyum aslında sadece ileride tanışacağım kişiler için bir soruydu yani onlar böyle bir ayrım yaparsa tepkimin nasıl olması gerektiğiyle ilgili

• Türk veya diğeri diye düşünmüyorum, ama şu bir gerçek ki dediğin gözlem de var Türk Kızları biz Türk erkekleri gibi kendilerini geliştirmiyorlar. Son iki yıldır amacım için kendimi buna adadım. Önceki sorudaki özelliklerin sıradan insandan farklı buda güzel :) Ama asıl benim için değerli olan bireyin kendisinin mutlu olması. Eğer kişi kendisi mutlu değilse (hedefi, tutkusu, yaşam amacı, hobileri, değerleri, kendine saygısı, sevgi) yoksa onun başkasından mutluluk beklemesi aptalca bir yaklaşım.

0|0
    0|0
    • 3ay

Benim zaten yapmaktan mutluluk duyduğum ve mutluluk duyacağım şeyler diğer soruda paylaştığım şeyler ama şöyle bir çelişki var, sevgilimi daha rahat seçebilirim yani bende neye dikkat ettiğini daha rahat anlayabilirim ama arkadaş seçmek biraz daha zor, yani seni sırf çok eğlencelisin diye mi seviyor, ortama farklı biri geldiğinde hemen seni satacak mı, yoksa gerçekten olgun biri mi, bunu ayırt etmek zor oluyor.

• 3ay

''Doğru kişi olmak, doğru insanı bulmaktan çok daha önemlidir.
      Sen doğru kişi olursan doğru insanı da bulursun.''(Zig Ziglar-Hayat Boyu Flört)
      Burada uzun vakit geçirdim şimdiye kadar, sana ve kimseye de tavsiye etmiyorum, insanın bu sitede sağlık da olsa psikolojisi zayıflıyor :D
      Görüşmek üzere, iyi akşamlar.

• 3ay

Teşekkür ederim:) Bana bir zararı dokunmadı

• Saçmalik :)

0|0
    0|0
  • Abi nolursa olsun, yurtdışı hatunları fazla özgürlükçü... Ben bizim memleketteki hatunların orta direk olduğunu ve iyi olduklarının görüşündeyim.. İnanç da önemli...

0|0
    0|0
    • 3ay

Ama kızlı erkekli arkadaş grubunuz var diyelim ve önünüzden bir yabancı kız geçiyor ya da sizinle tanışmak istedi ya da o kız da arkadaş grubunuzda, diğer kızlara erkek muhabbeti yaparken o kıza el bebek gül bebek bakmıyor musunuz?:) Şimdi dürüstçe cevap ver lütfen.

• 3ay

Yani bu siz Türk erkeklerine bağlı bir şey:)

• 3ay

Evet belki :)

• ya bosver sen onu bunu sunu olay guzellik doluluk degil bizm erkekler yabanci girdumu onnla ilskoye girmek ister cunku bizim kizlara gire daha kolay olacagini disunur ki bizim kizlarimiz yabancilardan guzel

0|0
    0|0
    • 3ay

O belki eskiden öyleydi de ben şimdi öyle olduğunu düşünmüyorum çünkü anlaşılan bir şey var ki Türk kızlarının attığı çamur Rus kızlarına bulaşmıyor, Rus kadınları gerçekten sadık ve evde de gayet iyiler. Yani aldatmaları ya da basit olmaları gibi bir durum yok. Bunu farkeden erkekler yabancı kızlarla, Rus kızlarla evleniyor zaten.

• yaa tabi

0|0
    0|0
  • Kitap oku

0|0
    0|0
    • 3ay

Sorunun detayını okudun mu?:)

• 3ay

Türk erkekleri Türk kızlarıyla asker arkadaşı muhabbeti yapıyor:) Kendim için geliştireceğim zaten ama sırf birikimli bir insan olduğum için de daha çok ilgi görmek de hoşuma gitmez, o kadar birikimli biriyken sırf milletimden dolayı haksızlığa uğramak da:)

• 3ay

Haklısın meyve veren ağacı taşlarlar

• Asker arkadaşı muhabbeti. Lafı kesin bana kapaktır 😂

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bu yabancı Türk ayrımı değil yalnızca bir erkek telefonda hiç görmediği bir bayanla konuşurken bile ses tonu değişir. bu sanırım hormonlarıyla alakalı

0|0
    0|0
    • 3ay

O olabilir de, hiç başıma gelmedi ama mesela yanımda bir arkadaş grubu var diyelim hiçbir sorun yok sonra birden bir yabancı kız geçiyor, erkekler bir anda o kızları kız yerine koymaktan çıkıyor,"Bana ayarlasana."filan muhabbeti dönüyor. Onlar da kız yani resmen ezmek bu. Türk erkeklerinden yapmayanları da var tabii ama onlar da bayağı üst, elit kesim yani.

• 3ay

Heyecandır, karakterize bir olaydır. Sorgulama eğlencesini çıkar.

Yükleniyor...