Böyle bir durumda siz ne yapardınız?

Senelerdir evde ailevi sorunlarımız var artık okadar doldum ki sizinle paylaşmak ve fikirlerinizi almak istiyorum. Babam 47 yaşında ve senelerdir kumar oynayan içki içen karı kız huyu olan yalan söyleyen kardeşleriyle küsen kimseyle anlaşmayan biri ve senelerdir bir ekmek parası bile vermeden kendini beslettiriyor bize maaşını alır yer para yok der tartışma vs annem diğer anneler gibi kendini hakedemedi çocukları için savaşan bir birey olmadı boşanmadı ve halada boşanmamakta ısrarcı şu sıralar evkur ve yapı krediden evimize haciz gelecek emeklilik maaşını çektiği gibi yedi babam 5 gün gelmedi eve bursada çalışıyorum yalanı uydurdu. Eve geldi parayı çekip gidicem dedi bloke olduğunu maaşının halletmeden gitmeyeceğini söyleyip 1 haftadır evde oturuyor ne dışarı çıkıyor nede birşey hallediyor her zaman ki yalanlar işte Emekli olduğu günden beri çalışmıyor çalışmak zorunda borçları var kirada oturuyoruz senelerdir annem çalışıyor eve bakıyor. Babam iş vermiyorlar bana bahanesi uydurup 1 saat parkta oturup iş baktım yoktu yalanıyla eve gelen biri ve zor durumdayız evdeki herkesin psikolojisi allak bullak ben 19 ablam 25 yaşında senelerdir kısıtlanıyor eve en fazla 6 da girebiliyoruz. Evden gitmeyi düşünüyorum çünkü düzelmiyor hiçbirşey kafalar değişmiyor fikirlerinizi bekliyorum.

0|0
6|2

En İyi Erkek Görüşü

• Evden ayrılıp kendinize yeni bir hayat kurmanın yollarına bakmalısınız.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Evden gitmek yerine annene desgek olmalısın emin ol onun psikolojisi daha kötü durumdadır. Umarım kısa zamanda düzelir her şey

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 5

• evden ayrıl

1|0
    0|0
  • Annene destek olmalisin sen gidersenaileniz hepden parcalanir hem geride birakdiklarin ne olacak?

1|0
    0|0
    • 3ay

Senelerdir destek oluyoruz ablamla çok konuştuk düzelmiyor hiçbirşey

• 3ay

Umudunuzu kaybetmeyin ya

• 3ay

Küçük bir umudum var okuyup kurtulmak

• Sen okuyor musun çalışıyor musun

1|0
    0|0
    • 3ay