Neden birisine doktorum deyince, hemen bir rahatsizligindan bahsediyor?

Bugun aracima yakit alirken ayak ustu pompaci ile muhabbet ederken meslegimi sordu, doktor oldugumu soyledim ve belinde ki sikayetten bahsetti. Sikildim ama artik normal sohbet edemeyecek miyim?

Güncellemeler:
3ay Yeni cevaplar yok mu

0|0
19|4

En İyi Kız Görüşü

• Bilemiyorum banada bize bakarsın artık mezun olunca muhabbetleri başladı o değilde her bölümde kadavra meraklısı var mı bugün anatomi dersinde dün bir bugün iki saftiripin biri kadavra konusunu açtı psikopat mıdır nedir nasıl hoşuna gitti.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 18

• Bedava teşhis işte :) . doktor ayağına gelmss.
    benim abimede aynisini yapıyorlar ,, trajikomik bir durum ,, maalesef hep bunlarla karşılaşacaksin ;)

0|1
    0|0
  • Doktorları sevmiyorum. Elimden gelse hiç gitmem.

0|1
    0|0
  • Alismis turk ruhu belese gelsin saglik

0|1
    0|0
  • Hahaha makus kader 😄😄

0|1
    0|0
  • Hayır, yaşadığın ülkede hayatının sonuna kadar benzer muhabbetlerle muhattap olacaksın. Ekseriyetle komşular ve akrabalar tarafından. Ama bir yandan aynı seyi ben de yasamak isterdim. Doktorluk benim çocukluk hayalimdi, potansiyelime guvenmedigim için hiç o doğrultuda çalışmadım. Bambaşka bir bölüm seçtim. Yine de her seyin hayırlısı. Çok güzel bir mesleğe sahipsiniz, başarılar dilerim.

0|0
    0|0
  • Havalara gel

0|0
    1|0
  • Acile oğlu için kız bakmaya geliken ayak üstü bir de serum fizyolojik yiyen teyzelerin olduğu bir ülkede doktor bey şurada bir ağrı var olayı daha masum kalıyor bence

0|0
    0|0
  • ayy kıyamam doktor beey. ya benimde şu sırtımda ara sıra bir ağrı oluyor sence nedendir :p

0|0
    0|0
  • beleş doktor bulmuşlar kaçırmak olmaz

0|0
    0|0
  • Bugün nasıl hissediyorsun, hava çok güzel umarım günün iyi geçiyordur

0|0
    0|0
  • Çok tatlisin 😊takma kafana tipik halk iste

0|0
    0|0
  • Ya niye oyle diyosun ki bende cok sorarim mesela Şu an boynum ve basim agriyor kolestrolum yukselmis olabilir mi

0|0
    0|0
  • Doktor sevmem hiç konusmuyorum ben

0|0
    0|0
  • sorar tabiki banada soruyorlar din hakkinda

0|0
    0|0
  • Çok yavşıyorlardır sana hajsj

0|0
    0|0
  • Bu soruyu kaç defa sorsun cevabını alamadın mı

0|0
    0|0
    • 3ay

Moderator musun size ne? Bir sikintiniz varsa lutfen yonetimle konusun

• 3ay

Hayır doktor olduğunu ortaya çıkarmak hoşuna mı gidiyo

• 3ay

Kendi sorunla benim sorumu birlestir karari ver

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 3

• psikolojik

0|1
    0|0
  • Sen neden insanlara faydalı bir doktor olmuyorsun? Edeceğin 10 dakika muhabbetin 2 dakikasını karşındaki rahatsızlığı olan insana iyi olacak tavsiyeler vermen sana ne kaybettirir?

0|0
    0|0
    • 3ay

Nereden bileyim testini yaptirmadan. Muneccim miyim ben? Gitsin bir uzmana gorunsun

• 3ay

Galiba anlaşamıyoruz. Hocam, ben de zaten verebileceğin tavsiyelerden bahsediyorum. Rahatsızlığını belirtip, senden iyi olacağı bir tavsiye bekleyen insanların yanlışı bu rahatsızlığını burada ağır bir şikayetle dile getirmen kadar yanlış değil. Daha hassas olalım. Doktor, hipokrat yeminini sadece muaynanesinde reçete yazmak için etmemiştir. Tüm insanlığa, her zaman ve her yerde ilgisini göstermelidir. Kırıcı olduysam affola.

• 3ay

Yok kirici olma gibi bir durum yok, elbette hipokrat yeminin bir kismida bundan bahseder ama bilerek yanlis tedavi de uygulama der. Elbette verebilecegim tavsiyeleri veriyorum inanin iste ayri sikiliyorum bir de yolda orada isimin devam etmesi cok sikici

• Beynin çalışma sisteminden dolayı.
    Kelimeler hammedelerdir , resim, fotoğraf ise aklımızda görüntü oluşmasını sağlar.
    O yüzden renkler hemen her yerde beyni manipule etmede kullanılıyor.
    Bu sitede olduğu gibi :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...