Doğum gününü önemser misiniz, birilerinden beklentileriniz olur mu?

Merhaba KSCanlar.

Bugün benim doğum günüm, kimseden pek bir beklentim yok çokta önemsemem ama sevdiğim insanlarla bir araya gelmek, biraz eğlenmek güzel olurdu.

Peki siz doğum gününüzü önemser misiniz? Birilerinden çok özel bir beklentileriniz var mı bu gün ile ilgili?

0|0
21|4

En İyi Kız Görüşü

• Doğum günün kutlu olsun, küçükken çok önemserdim ama büyüdükce insan umursamıyor pek, yinede kutlanılmasını beklerim yani mesaj ile veya arama.

0|1
    0|0
    • 3ay

Teşekkür ederim, aynen öyle insan olgunlaştıkça ya "çok çocuksu" ya da "doğum günü nedir abi ya, yaşlanıyoruz neyini kutluyorsun boş işler.." gözüyle bakıyor dimi:) ama değerli insanlar kategorisinde yer alanlar bir mesaj bile atmazsa kırılıyor insan..

• 3ay

Aynen öyle ✋🏻

• 3ay

Teşekkürler 🕊

Kızlar Ne Diyor 20

• ben önemserim

0|1
    0|0
  • Mutlu yıllar :) ya ben onemserm ama onemsemem arasi bisey insan elbetteki hatrlanmak istior

0|1
    0|0
  • Doğum günün kutlu olsun diyeyim ilk önce 😊 Küçüklüğümden beri ailemle kutladım arkadaşlarımla birkaç kez. Ailemle olanlar da son senelerde pek tatlı geçmedi doğum günüm için pasta vs istemiyorum artık hediye falan versinler sadece. Onun dışında kutlamak için pek de umursamıyorum. Artık hevesim gitti, bu sene de bayrama denk geliyo köydeyiz 😐

0|1
    0|0
    • 3ay

Teşekkürler diyeyim ilk önce. Neden son senelerde pek tatlı geçmedi ki, bende genelde ailemle tartışırım kavga ederim ama bu tür şeylerde hep onlar ön planda olurlar. Mesela annemle konuşmuyordum az önce barıştık doğum günümden dolayı :) hediye olayında yardın beni :D seninde doğum günün şimdiden kutlu olsun:)

• 3ay

Son birkaç senedir annemle babamın arası bozuktu. Benim doğum günümde bile tartışacak şeyler çıkıyordu. Pasta yiyip kös kös oturuyorduk öylece. O yüzden istemiyorum. Gelecek doğum günümü kutladığın için teşekkürler 😊😄 (Annelerle küs kalmak çok can sıkıcı oluyor)

• 3ay

Aile arasında olur öyle şeyler, önemli olan pes etmemeleri zaten değil mi? Rica ederim. (aynen öyle oluyor) 😀😂

• Gecen ay dogum gunumdu beklentim vardi ama eve hirsiz girdi ve telefonumu caldi o sabah. Bunu beklemiyordum. Alcak hirsiz Çok yaşa

0|1
    0|0
  • önemserim, bu karşındaki insana verdiğin değeri gösterir.

0|1
    0|0
  • Önemserim tabiki de😄
    Babam unutmuş gibi yapmisti bir seferde adama 3gün boyunca trip attim, tank butda sevdiklerin hatirlmazsa üzülüp kirilirim, sevmedikleri kutlamasada olur😄
    Bu arada iyi ki doğdun.

0|1
    0|0
  • Önemserim. Mutlu yıllar

0|1
    0|0
  • Dogum gunun kutlu olsun benimde dogum gnum oldugu gun birilerinden sadece mesaj bekliyodum

0|1
    0|0
  • evet önemserim ve beklentim olur
    bu arada doğum günün kutlu olsun

0|1
    0|0
  • Önemsemem

0|1
    0|0
  • Keske o gunu dunya uzerinden silebilsek ama her yil hatirlaniyor 😐😐

0|1
    0|0
  • Önemserim ama kimseden bir şey beklemem

0|1
    0|0
  • Onemsedim

0|1
    0|0
  • Hayır beklentim yok

0|1
    0|0
  • beklentim olmaz

0|1
    0|0
  • Benimde yok beklentilerim hatta ilk defa bu sene arkadaslarimla kutlicam. Bu arada mutlu yillar 😊

0|1
    0|0
  • Onemserim :) ama kutlama seklinde degil soylesinler yeter

0|1
    0|0
  • Kimseden hiçbişey beklemiyorum

0|1
    0|0
  • Önemserim ve bazı kişiler dışında kimseden beklentim olmaz

0|1
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...