Arkadaşlar haftasonu konsere gidiyorum babamdan para istedim vermemek için sırf tatsızlık çıksın diye bize sormadan bilet aldın dedi ve bana bağırmaya başladı izin vermiceği bişey değil bu sırf konuyu değiştirmek olsun diye yaptı bunu ama ablama gözümün önünde kredi Kartı verdi onu söyledim kıyas yapma dedi ben ondan para istemezsem kimden istiycem bir şeyler yazar mısınız çok üzgünüm

Güncellemeler:
3ay Çalış diyorsunuz ama ablama çalıştığı halde para veriyor diyorum tabi ki çalışırım ama her para istediğimde böyle gerginlik mi çıkacak

1|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• Milletin derdine bak bizim her günümüz öyle adam kavga edecek konu arıyor ottan boktan konu buluyo arada ablam bile diyo ne sacma şeyden tartışıyrsunuz diye bilmediği olayda bile direk bana cıkışır haklı olduğum olayda olayı bilmedi halde bana el kaldırdı o el inseydi beni son görüşü olurdu ama yapmadı zaten halinize sukredin biraz

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Başka zaman gidersiniz, üzülmenize değmez.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Belki bu çıkardığı tüm sorunlar senin konsere gitmeni istemediği içindir. Yoksa bir baba evladına niye para vermesin.

0|0
    0|0
  • çalışmayı düşünmen lazım galiba artık

0|0
    0|0
  • Haklısın Kardeşim kimin konseri nerde yapılacak

0|0
    0|0
  • çalışmayı dene

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben babamdan böyle şeyler için para istemiyorum biriktiriyorum giderken o zaten veriyor bana. Babanızın kıymetini bilin ben zamanında çok üzdüm yarın bir gün toprak olucaklar baba herşeydir.

0|0
    0|0
  • babanla küs konuşma bir süre

0|0
    0|0
  • ablan hesap veriyor mu ki sen çalış kendi paranla git istediğin yere

0|0
    0|0
  • sabır

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...