Babam çok kufur ediyor?

Arkadaslar babam çok küfür ediyor adamin agzinda besmele gibi küfür saçma sapan herşeye küfür ediyor. Bir gün cidden dikkat ettim kufursuz geçirdiği bir gün bile yok en küçük bir şeyde hemen başlar kufur etmeye sadece evde boyle ben sakin birisiyim fazla umursamam bu zamana kadar hep kufur ediyordu ses çıkartmıyodum ama belli bir yaştan sonra insan aliniyor ister istemez anneme karşı da öyle annem de alıştığı için bişey demiyor onun o dilinde içinde kötülük yok diyor ama ettiği küfürler de kaldirilabilicek türden değil ne yapmalıyım sizce konuşun falan demeyin çok anlayışsız birisi ona bunu güzellikle tatlı dille bile anlatsam yine küfürle karşılık verir.

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• oyun oyna onla ama anneyi de dahil et mesela olduk olmadık şeylere bas küfürü aynı baban gibi annen de iki de birde kızı. ağzı iyice bozuldu dışar da daha fena herif sayen de sağol yani gibi laflar etsin bak o zaman yavaş yavaş dank eder ama 2 gün sürmesin bu oyun siz tartışana kadar anladın sen beni 😊

1|0
    0|0
    • 3ay

Babamın yaninda kufur edicek kadar yürek yemedim agzima sicar😑

• 3ay

Hayko baba ya kufurbaz😑

• 3ay

neyse bende farklı ortam da büyümedim belli süre sala sitir et oluyorsun tabi sen bayansın ama olsun sende aynısını dersin günü gelince.

En İyi Kız Görüşü

• Allah sabir versin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Yapacak birşeyin yokki en kısa zamanda kaçmaya bakacaksın :D

0|0
    0|0
  • Uyarman lazim..

0|0
    0|0
  • Sende sov

0|0
    0|0
  • Tak kulakligini müzik dinle duymamak icin

0|0
    0|0
    • 3ay

Ona bile kizip küfrediyor butun gun telefon elinde muzik dinliyosun hiçbir işe yaramıyosun diye

Kızlar Ne Diyor 3

• bağır da kendine gelsin biraz

0|0
    0|0
  • Sende küfür et devamlı bir sorun olduğunu anlar

0|0
    0|0
  • Boşver

0|0
    0|0
Yükleniyor...