Özellikle cuma namazını kılacak erkekler ve bütün KS halkı bana dua eder misiniz?

Artık doğum yapmam lazım ama bir türlü doğuramadım. 3 gündür her sabah uyandığımda doğurdun mu tarzı mesajlar geliyo gülsem mi ağlasam mı bilemedim. Ben elimden geleni yapıyorum ama müslümanın müslümana duası daha makbuldür. Hayırlısıyla sağ salim doğum yapmam için dua edin.

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• Allah hayırlısıyka agrısız bir dogum nasip eylesin. ederiz inş.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Insallah yaparsin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Sende et 🙌🏾👍

1|0
    0|0
  • inşallah doğrurursun

0|0
    0|0
  • ALLAH ım hakkında hayırlısı ne ise onu versin :)

1|0
    0|0
    • 3ay

Amin

• 3ay

Bende hep çok güzel bir duygu derdim ama yaşayınca anladım ki çok güzel bir duygu demek o kadar yetersiz ki bunu anlatmak için nasıl bir duygu diye sorulduğunda susup kalıyorum anlatacak bir kelime yok çünkü. İnşallah Rabbim isteyen herkese nasip etsin kimseyi bu duygudan mahrum bırakmasın

• 3ay

Amin canım benim saglıklı sıhatlı olsun bebegin eli ayagı düz olsun

• Allah kolaylık versin
    Analı babalı buyumesine yardımcı olsun :)
    Sezeryan mı normal mı olacak
    Kız mı erkek mi

0|0
    0|0
    • 3ay

Amin inşallah sezeryan olsaydı çoktan doğmuştu ama normal olacağı için paşanın keyfini bekliyoruz

• 3ay

Gecmiş olsun şimdiden :)

• 3ay

İnşallah

• Paylaşmayin şoyle seyleri ya. Ben de cocuk sahibi olmak istiyorum imreniyorum. 😒
    Allah hayırlısıyla kucağınıza almayi nasip etsin. Sizlere bağışlasın. Sağlıklı uzun ömrü olsun inşallah.

0|0
    0|0
    • 3ay

Rabbim sanada nasip etsin inşallah

• Bence. cikmasin. dunyanin derdi. cok😂 saka bir yana. allah sag salim evladini kucagina versin insallah

0|0
    0|0
    • 3ay

Çıksın çıksın 😀 amin inşallah

• İnşallah allah hayırlı bir evlat nasip eder lan cenabetler siz uzak durun durum tehlike

0|0
    0|0
  • Ben dua bilmem

0|0
    0|0
  • Allah yar ve yardımcın olsun

0|0
    0|0
  • namaz kılmıyom

0|0
    0|0
  • Allah yardmcn olsun dualarmz seninle

0|0
    0|0
  • Demek rahatı yerinde onun :D

0|0
    0|0
    • 3ay

Bozmaya da çalışıyorum aslında

• 3ay

9 ayı doldurdunmu

• 3ay

Doldurduk

Kızlar Ne Diyor 4

• Rabbim kolaylık versin en az ağrı ile sağ salim evladınızı kucağınıza alırsınız inşaallah

1|0
    0|0
  • bir avazda doğurursun inş canım :)
    Allah sağlıklı evlat nasip etsin.

0|0
    0|0
  • Dogrursun vakti zamani geldiğinde acele olmasin. Mesela ben 7 aylık dogdum annemler çok zorlandi. Yani seninde bebegin saglikli sag salim. olsun

0|0
    0|0
    • 3ay

Bizim 9 ayımız bitti ama 😔 inşallah sağ salim doğsun da biraz sabrederim artık

• Insalah en kisa zamanda agrisiz acisiz kolayca dogurursun canim Allah yardimcin olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...