Sevgilimle yaptığım plan bana zarar verir mi acaba iptal mi etmeliyim, detaya bakar mısınız?

Dün sevgilimle konuştuk. Daha önce de birlikte kalan çiftiz. Tekrar bir plan yaptık. Sonra ben burç yorumumuzu okudum ve cinsel hayatta yeni, beklenmedik şeyler olacağını söylüyordu. Annem de gece bir rüya görmüş. Onun tabirinde de ailedeki birinin kötü bir şey yapacağı ve onun ailede büyüyüp arapsaçına döneceği yazıyordu. Korktum ben de. Sevgilimle kötü bir şey yaşama gibi bir niyetimiz yok ama bu olanlar bana ilişki yaşayacağımız ve sonrasında pişman olacağımızı falan düşündürdü. Acaba bu planı iptal mi etmeliyim? Olabilir mi bu tarz şeyler? Yani rüya ya da burç yorumu gerçek olabilir mi?

Güncellemeler:
3ay Ayrıca kategori yanlışsa değiştirin modlar ✋

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bence daha sevgilinle birlikte kalma planları yapmak için acele ediyorsunuz şeytanın işi belli olmaz pişman olacağın şeyler yaşayabilirsin

0|0
    0|0
    • 3ay

Acele etmiyoruz. Yani 3 senelik ilişkimiz var ve aileler de ilişkimizi biliyor

• 3ay

Ailelerin ilişkinizi bilmesi Başbaşa kalmak için planlar yapmanızı gerektirmiyor aksine daha dikkatli ilişkinizi yaşananız lazım

En İyi Kız Görüşü

• Gitmemen senin için daha hayırlı. Aynısı olmasa bile benzeri başıma geldi. Ailem sevgilimi bilmiyordu öğrendiler. Elbet senin hayatın sen bilirsin ama rüyalar gerçekleşiyor. Dinimizde buna yer verilmiş. Rüya tabiri yapan peygamberler var

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Rüya ya da burçlarda yazılanların gerçek olması çok zor.

0|0
    0|0
  • Allahım korktuğunu şeylere bak :D iyiye yor mutlu ol devam et niye canını sıkıyonki iki üç yazıdan

0|0
    0|0
    • 3ay

Ama ablam, annem hepsi benzer rüyalar görmüş ve tabirleri de hep aynı. Hatta rüyasında "ayrılacaksın o çocuktan" diye tehdit ediyormuş beni. E burç yorumu da benzer bir şey dediği için kurt düştü içime. :/

• 3ay

Doğru ama ailelere falan gider ileride istemediğimiz şeyleri yaşarız diye korktum işte :)

• 3ay

Aynı şeyi tekrar diyim olcaksa olur zaten bu endişe niye :D olacakla öleceğe çare yok sen doğru olanı yapmaya devam edcen sadece gerisinin senle alakası yokki

• Daha öncede birlikte kaldıysanız bişey olmadıysa güveniyorsundur ateşle barut genede

0|0
    0|0
  • senin aklın beynin yokmuda burçlara ruyalara inanıyorsun... taşıma o saksıyı boşa

0|0
    0|0
  • Tam kaşar ya git gitte düzdün seni

0|0
    0|0
    • 3ay

Yaşın 35'e dayanmış. Muhtemelen sokak sokak kız arıyorsun. Ağzından salyaların aka aka millete saldırıyorsun. Bir de gelmiş bana kaşar diyorsun. Yav he he. Hadi naş.

• Sevgiliyle baş başa kalıyorsunuz sonra tecavüze uğradım diyorsunuz hadi ordan

0|0
    1|0
    • 3ay

Tecavüze uğradım demedim. Uğrayacağım da demedim. Zaten birlikte kalıyorsam bazı şeyleri bilerek kalıyorum demektir. Bunun hesabını sormak da senin gibi tanımadığım insanlara düşmez.

• 3ay

Seni çok düzmüşler de herhalde can atıyorsun. Defol hadi naş. Beyinsiz korkak sünepe.

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

• Planı iptal etme ama bunları bildiğin için dikkatli davran sevgilinede anlat o da dikkatli olsun illa bişey yapacaksınız diye bişey yok sizin elinizde olan bir durum sadece dikkatli olmanız gerekiyor

0|0
    0|0
  • Olucakların önune gecemezsın

0|0
    0|0
  • İptal et

0|0
    0|0
  • vazgeç

0|0
    0|0
  • Ateşle barut yan yana durmaz

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...