Türk kızları neden bu kadar egoist , kısa ve itici?

Neden böyleler? Birde bir tripleri var yeminlen savunma mekanizmalari , zaten guzel de degiller kisalar bucurler vucut desenleri duzgun degil ustune birde bir egolar neden boyle bu kozlar?

Güncellemeler:
3ay guncel
3ay guncel 2 saldirin beyler up up up

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• kurban olun siz türk kızına

0|0
    0|0
    • 3ay

Sen ayrısın little kendini bu güruha dahil etme
      Fitness a devam bir tik kalmış 👌

En İyi Erkek Görüşü

• ya bitane bakımsız kız vardı erkek arkadaşı yok bakımsız dediğim güzel değil yani, hadi ilgi göstereyim dedim yani kısaca çirkini bile dediğin gibi kasıntı egoist ilgi gösterdinmi bir havalar, sonra aşık olunca birine terketti beni adi şerefsiz erkekler hep aynı hep aynı diyolar iyi oluyor bunlara

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 3

• Biz erkeklerin yüzünden çünkü. O kadar çok değer veriyoruz ki egoları tavan yapıyor. Biz Türk erkekleri kızlara bel bağlamış gibiyiz. Türk erkeği eşektir. Kızlar için kendi ideallerimizden vazgeçiyoruz. Çok şükür melek olanları hâlâ var.

0|1
    0|0
  • Kısa olmaları ne güzel işte, yumuşak mısın, uzun kız mı arıyosun seni kollayacak , kasları da olsun mu adonisi felan?

1|0
    0|0
    • 3ay

onlari savunarak asil yumusakligi sen yapiyorsun su an

• 3ay

kardes boyun kisa tamam anladik

• 3ay

Ya bende yorum yaptım seni ciddiye alıp ne boş adamlar var ya

• A. mi çok değerli bir sey sanıyorlar

0|0
    0|0
    • 3ay

aynen ya valla ortasında çizgi dört tarafı et parçası olan :) ne kıymetli ya, avrupada böyle bişey yok ya hep onlar istediklerini yapacaklar yaşıcaklar erkeklerin hakkı yok istemeye

Yükleniyor...