Merak ediyorum bu tipleri, özellikle onlar yorum yapsınlar neden?

kadınlar neden aldatır, çocuğu olupta yapanları biliyorum, yarın öbür gün askere gönderdiğinde veya kızını evlendirdiğinde düğününde nasıl gururlanıcak merak ediyorum, gerçi öyle yüzsüz öyle şerefsiz namusus kadınlar varki, kocasının yüzüne bakabilen hatta hiçbişey olmamış gibi devam edip kandıran var yıllarca

0|0
44

En İyi Kız Görüşü

• karaktersizler her yerde

0|0
    0|0
    • aynen, kadınlar erkeklere suç buluyor aldatıyor diye peki bir soru, hangi kadın istemezse erkek onunla olabilir? bunun cevabını bahane üreten kadınlara soruyorum, demekki bu işi yapanda yapılmasına izin verenlerde yine kadınlar

En İyi Erkek Görüşü

• Aldatmanın kadını erkeği olmaz diyorlar tam bir bullshit. Çünkü erkeklerin aldatma nedenleri arasında kadınların aldatma nedenleri bulunmaz. Hiçbir erkek karım bana sevgi göstermiyor diye aldatmaz. O yüzden bana kadınların gösterdiği bahaneler hep saçma gelmiştir. Yav bırak işte zevkine yaptın , farklı tadlar aradın , neden uzatıyorsun?

0|1
    1|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Kadını erkeği yok bunun, herkes yapar oldu. m

0|0
    0|0
    • kadın kutsaldır, Allah bile kıskanırmış kadın kulunu and olsun, cehennemi en çok zina eden kadınlarla doldurucam demiş kitapta hadislerde

• Aynı kafayla devam..

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 3

• Abicim kızlara atıyoz suçuda kör olmicaz bizde

0|0
    0|0
  • Karaktersizliğin cinsiyeti yoktur

0|0
    0|0
  • Sabah konuştuğu adamla gece kocasıyla nasıl yatıyorlar merak ediyorum

0|1
    0|0
Yükleniyor...