Kara delikler solucan delikleri gelecek?

karanlık maddeler kara delikler uzay zamanın evrenin her yerinde değişik akması
bu konular hakkında neler düşünüyyorsunuz
solucan delikleri hakında ne düşünüyorsunuz zamanda yolculuk yapılabilir mi
veya tarihte gelecekten geldiğini iddaa eden insanlar hakında neler düşünüyorsunuz

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• zaman yolculuğu yapmak için ışık hızına ulaşmak lazim ve ışık hızına ulasan katılar enerjiye dönüşüp yok oluyor gelecekten geldim diyenler eğer doğruyu söylüyorsa ki bence olabilir ilerde ışık hızına ulaşabilmişiz demektir kara delikler bence bir giriş noktası başka bir yere veya başka bir zamana tahminimce hem başka bir yere hemde zamana çünkü uzayda zaten zaman hızlı geçiyor bilmeden geleceğe gidersin ama nere gideceğini bilemem daha yeni farkedilen beyaz delikler var bide buda dışarı madde veriyor ve bence buda kara delikten girdiğin yerin çıkışı olabilir :D

1|0
    0|0
    • 3ay

uzayın heryerinde zaman farklı akıyor yani benim düşünceme göre her zaman uzayda zaman hızlı denilemez

• 3ay

olabilir boyle birsey varsa bazı kara delikler geçmişede götürebilir

En İyi Kız Görüşü

• kara deliklerden geçerken ışık hızından bile hızlı oluyorsun zaten normal bir maddenin ışık hızında ilerlemesi bile o kadar imkansızken kara delikten geçebilmek imkansızdır kara maddeler madde ve antimaddelerin birbirini yok etmesi sonucu oluşur ışığı kırar zamanda yolculuğu da riskli ve zor buluyorum ama bilim karşımıza ne getirir bilemem çok değişik şeyler duyuyoruz

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• şu an için sanmıyorum, manyetik çekim gücüne karşı direnç sağlanırsa belki

0|0
    0|0
  • Benim çok sevdiğim bir konu. Hatta bu konu hakkında bir sunumum var :) Hiç bilmeyen adama da anlatmak çok zor 😄 Bence zaman yolcuğu mümkün daha detaylı konuşulabilinir.

0|0
    0|0
  • millet daha akşam eve gidene kadar perişan oluyor trafikte bu sorun çözülmemiş kara delik ne

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• zamanda yolculuk yapılabilir ben gelecekten geliyorum

1|0
    0|0
  • Biraz araştırmıştım olabilir

1|0
    0|0
  • Olabilir hersey Allahtan.

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...