Bazı profillerde, hatta çoğunda profil resimleri yok. Varsayılan resmi kullanıyorlar. Neden? Özgüven eksikliği olabilir mi? Kendilerini güzel ya da yakışıklı mı bulamıyorlar mı aceba. Çok merak ediyorum neden olabilir ki?

Yok o değilde Çok malı gibi duruyorlar. 😂😂

Güncellemeler:
3ay Çok malı değil, Çin malı olacaktı pardon kendi kendine değişmiş 😂

0|0
24|35

En İyi Erkek Görüşü

• Oyle olsaydi ben de foto koymazdim şu tipime baksana 😂

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• çünkü herkes burayı feysbuk ya da instagram gibi görmüyor. anonim takılmayı seviyorum, zaten foto koysaydım bu kadar rahat soru soramaz cevap yazamazdım. yhaa pen çoq qüselim yhaaa bakın profilimeee demek için böyle saçma şeyler sormana da gerek yok. işte geliyorum senin gibi salakları benzetip gidiyorum. ifşa olmanın manası yok. güzelim hatta daş gibiyim de demiyorum fpto koyan yine koysun ama bence aranıyorsunuz.

3|0
    0|0
    • 3ay

Alakası yok kutunu kapatirsin. Kimse rahatsız edemez. Madem sorun buysa eğer. Aranan sizsiniz be ne kadar cinsel soru varsa anonimler sormuş. Nekadar olay varsa anonimler yaşamış. Ne kadar istekli kız sapık erkek varsa sizde mk. Kim aranıyor acaba?

• 3ay

dedi kenar mahalle varoşu.

• 3ay

👏👏tebrik zeki kız yorumunu çok beğendim 😘😘

Erkekler Ne Diyor 34

• kendi seçimleridir
    insanlar buraya resim koyarak kendilerine olan güvenleri ispatlayacaklar diye düşünmüyorlardır

0|0
    0|0
  • Gerçek adım kullanılıyorsa kendi fotoğrafım, nickname kullanılıyorsa farklı bir fotoğraf. Özgüvenle alakalı bir durum değil.

0|0
    0|0
  • Yakışıklı değilim, ondan başka da kimsenin beni tanımasını istemiyorum. Beşiktaş'ın logosundan yakışıklı birşey var mı ki bu hayatta onu koyayım. Asaleti yeter!

1|0
    0|0
  • Arada kendi resmimi koyuyorum arada manzara resmi koyuyorum. Kafama göre takılıyorum anlayacağın. Bunun ozguvensizlikle alakasi yok, tercih meselesi.

Bu sitede bir cok kız cok güzel olduğu halde fotograf koymuyor mesela. Sitenin nasil bir yer oldugu belli sonuçta.

1|0
    0|0
  • Öncelikle merhaba. Bak ben buradaki eski üyelerdenim ve profilim asla değişmez. Bu özgüven eksikliği değil insanlara güvenmemektir. Ben buradan gerçekten benimle anlaşabilen insanlara kendimi gösteririm ve burası internet ortamı olduğu için böyle kalmayı tercih ediyorum. İnsanları tanımadan ön yargı yapman da hoş değil ayrıca.

1|0
    0|0
    • 3ay

👏👏👏👏

• 3ay

Bütün panda cinsi ayı alemi toplanmış mk. Bitanede abaza kızların gazına gelip atara gelmiş :) Ankara Etimesgutta oturuyorum ben. Buyurun gelin ve doğal güzellik görün ;) Birde ben göreyim siz özgüven abidelerini 😂

• 3ay

@Hicranda_Gönlüm Birincisi terbiyesiz bir kız olman senin karaktersizliğin bu yüzden ben senin gibi karaktersiz olmayacağım. Söylediğin tüm hakaret ve küfürlerden sen sorumlusun ve sana ait hepsi. Ayrıca baktım ve senden çok daha güzellerini gördüm kendini güzel sanıyorsan bence bunu tekrar gözden geçir. Ha bir de eğer çevrendeki erkeklerden duyduysan ona da açıklık getireyim yeri gelmişken. Biliyorsun bizim ülkedeki "erkekler" ya da sapıklar damacanaya bile tecavüz ediyorlar. Yani senin tipine bakmıyorlar bacak arana bakıyorlar bil istedim. Hadi sana özgüveninle mutluluklar. Ve bir tavsiye; İnsanlara ön yargılı davranma tanı öyle konuş.

• Alakası yok bende bulmuyorum ama koyuyorum

1|0
    0|0
  • Öyle uygun görüyolar demek :D

1|0
    0|0
  • Ya soru soranlara ne demeli gizli kullanıcı olarak 😂

1|0
    0|0
  • Fotoğraf paylaşınca özgüven abidesi mi oluyor insan? Ben sosyal paylaşım sitelerinin hiç birinde fotoğraf paylaşmayı sevmem ki fotoğraf çekmeyi de hiç ama hiç sevmem. Ama şunu da belirteyim çektiğin fotoğraflarda milyon kere oynamış biri olarak öz güven konusundan bahsetmen gerçekten komik.

0|0
    0|0
  • Bana gore özgüven eksikligi

1|0
    0|0
  • kesinlikle özgüven sorunsalı :)

1|0
    0|0
  • Bu sitede oldugumu bilmesini istemedigim kişiler var

1|0
    0|0
  • Burada şimdi profil fotosu koymadı diye özgüven eksikliği var diyemeyiz.. Özgüven çok başka bir konu.. Ayrıca güzellik de göreceli bir kavramdır..

1|0
    0|0
  • insanların beni sadece dış görünüşümle beğenmelerini hiç sevmedim. çok yakışıklı olduğumu söylerler. ama görüşlerimin ve karekterimin tipimin ardında bırakılması bana en büyük hakarettir.

1|0
    0|0
  • Belki fotosuz profil gizem katıyordur o kişileri bilemeyiz ki...

0|0
    0|0
  • Senin resmin varda ne işe yarıyor , beyin sıfır..

2|0
    1|0
  • sen kendi tipine bak kaşların boya felan hadi onu geçtim kültür seviyeni merak ediyorum cahil olup özgüveni çok olan çok var

0|0
    0|0
  • haklısın

0|0
    0|0
  • Çoğu tipsiz diğer kısımda özguven eksıklıgı, sevgılısınden kocasından habersız sitede takılanlar vs diye gider.

0|0
    0|0
  • Üç profil açıp kapatan biri olarak daha yeni yeni kullanmaya başladım kendi resmimi. Özgüven eksikliği mi?; hayır. Sadece canım istemedi.

0|0
    0|0
  • Gerek duymuyorum, yakışıklılıkta göreceli bir kavramdır sarışın mavi gözlüyüm beni beğenen de var beğenmeyen de

0|0
    0|0
  • Aşık oluyorlar aşık😂😂

0|0
    0|0
  • Tercih meselesidir.

0|0
    0|0
  • Profildeki resim bana ait

0|0
    0|0
  • Uğraşmak istemiyorlardır :D

0|0
    0|0
  • cok tipsizim keske olsem

0|0
    0|0
  • Biz de her zaman var

0|0
    0|0
  • Aceba değil acaba. Dayanamadım kusura bakma😞

1|0
    0|0
  • Bilemiyorum :)

0|0
    0|0
  • Olsada olur olmasa da olur ama olsa daha samimi olur😋

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 23

• Bence özgüvenle alakası. Yok bunun tanıdıklar görmesin diye bile olabilir insanların tercihlerine saygı duymak lazım :)

2|0
    0|0
  • Resim koymanin gereksiz ve sacma olduğunu düşünüyorum

3|0
    0|0
  • Herkesin kendi tercihi bisey diyemeyiz

1|0
    0|0
  • Sevmiyoruz koymuyoruz zorunda da degiliz :D

1|0
    0|0
  • Yok ya rahatsiz edilmek istemiyorlar bence

1|0
    0|0
  • Ya ozguveni yoktur onlarin, ya da pek sevmiyolardir pp yapmayi falan😅

1|0
    0|0
  • Bu soru neden az görüş almış çok merak ediyom zpkjh

1|0
    0|0
  • Herkesin hayatına kimse karışamaz

1|0
    0|0
  • Kullanmak istemeyebilir ne var ki bunda

1|0
    0|0
  • Özgüven eksikliği

1|0
    0|0
  • çirkin ya da tıpsız olduklarıı dusunuyorlardır

1|0
    0|0
  • Alakasi yok.. Bazilari harbiden çok guzel kizlar.. Ama tercih meselesi diyelim

1|0
    0|0
  • Koymak istemediğim için

0|0
    0|0
  • genelde 26-27 yaş üstü kızlar resim koymuyor sanırım yaşlı göründükleri için sgfh

1|0
    0|0
  • herkes senin gibi kendini sergilemek istemiyor ondan

0|0
    0|0
  • insanların kendi kişisel tercihleri yargılamak yerine saygı duymalısın

1|0
    0|0
  • böyle dha tatlı

0|0
    0|0
  • Yok canim kendini beğenmemezlikten değil o kimliğini gizli tutmak amaçli bunu anlamaman çok doğal 😘

0|0
    0|0
    • 3ay

Madem kimliğin bukadar gizli gelme abi siteye. Burada belirsiz profiller ardına saklanıp her haltı yemelerini mi anlayalım? Bana ks'yi anlatma sen yokken ben vardım burada oldu olası aynısınız mk

• 3ay

Hadi o halde bana göre benzemeyen birşeyler göster yok mu resmin? 😂 Sabahın ayazında yüzüne işenmeyecek bir kızın dramısın resmen 😂 Küfre baş vuran cahil bir ergen... Bravo güzel kız 😂

• 3ay

Belli oluyor kenar dilberi yasin 22 ama aklin 12

• Keyfim nasıl isterse öyle

0|0
    0|0
  • Keyifleri öyle istiyo

0|0
    0|0
  • kimse sanal ortamda resmini paylaşmak zorunda değil
    bak ben de kullanmıyorum istedğin kadar gıcık olabilirsin

0|0
    0|0