Işık sesten hızlı ise, neden trafikte yeşil ışıktan önce korna sesi geliyor😅?

Işık sesten hızlı ise, neden trafikte yeşil ışıktan önce korna sesi geliyor😅?
Bence bu bir hastalık. Sanki uçacağız dur bir vitese takalım.
Trafikdeki bu tarz insanlar için ne düşünüyorsunuz?

0|1
7|13

En İyi Kız Görüşü

• Çocukken onlarin cingiragi olmamış ondan böyle

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• trafik lambasının uyuşukluğu o. yoksa burda bir yeşil ışık lambası var.. öyle aceleci öyle sabırsız ki senin kırmızı yanmadan geçebilmen için iri adımlar atman yetmiyor koşturman şart.. sonra üzerine araba sürüsü gelirken sen yolun ortasında kalmamaya çalışıyorsun.. bizde çifte tehlike:)

0|1
    0|0
  • ironik

0|1
    0|0
  • Çünkü burası Türkiye

0|1
    0|0
  • Öndekilerin ışığı görmediğini düşünüyorlar :D

0|1
    0|0
    • 3ay

Bazıları görmüyor çünkü telefonla uğraşıyor fakat bunu yapanlar hastalık haline gitirmiş sürekli dırt dırt.😄

• Aslında o kornaya basanlar en öndekiler kafalarını kaldırıp ışığa bakarken boyunları agirmasin diye basıyorlar. Koca yürekli şoförler 👏👏👏

0|1
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 12

• Öncelikle çok güzel bir soru ve ifade olmuş:)) güldürdün:)

konunun tek açıklaması anlayışsızlık ve empati yapamamak..

Bİr gün acelesi var adamın önğnde yavaş giden ya da ışıkta biraz geciken insana hemen korna ve küfür...

Öbür gün yavaş yavaş evine giderken arkadan korna yapana acelen ne iki bekle deyip küfür eden de yine aynı insan

Acemiliğini henüz atamamış kullanıcılar olabileceğini anlamayan ama sanki keni hiç acemilik yapmamış gibi hareket eden aynı insan...

Ben sarı da korna yapan olursa yavaş harelet ederim:) bir gün arkama çok yanaşan birine fren gaz yaparak takla attırıyordum az daha.. Ama onun dıiında çokça anlayışlı ve çözümcüyüm.. Araya girsin diye hemen gazlarım vs.

yurt dışında 8 gün bir yerde kaldığımda tek korna duymadım.. Yine yapan bizim arkadaşlar oldu.. Bİr de korna ile selam adetimiz var.. Bırakmak lazım:)

neyse sonuç olarak bu empatiyi yapamamak , ama farklı zamanlarda her ikimkonımda da olup aynı davranışı sergilemek zaten ülkedeki bir çok temel konunun çözülememeainin nedeni.. Zihniye meselesi...

0|1
    0|0
  • Hahaha Türk milleti "))

0|1
    0|0
  • daha yeşil yanmadan sarı da arkadan kornaya abaniyor ya en sinirlendiğim şey. bir de Türkiye de boş yere korna basmayacaksin kaç kavgaya şahit oldum malesef😐

0|1
    0|0
  • Bizim memlekete ses daha hızlı 😁

0|1
    0|0
  • Çünkü Türkler ışıktan da hızlıdır :)

0|1
    0|0
  • Vakidin nakit olduğunu bilen, bilinçli insanlar tarafından yapılan bir eylemdir.
    Amacı 'haydi yürü' değildir.
    '0.7 saniye sonra yeşil yanacak, eğer başka bir şey ile oyalanıyorsan bırak' demektir.

0|1
    0|0
    • 3ay

Orası öylede öndeki adam vitesi takıp debriyajda bekleyemezki. 2-3 sn vermen lazım.

• Sarı da kalkışa geçiyorlar.

0|1
    0|0
  • Çünkü o kornanin basinda bir Türk vatandasi oturuyo 😂

0|1
    0|0
  • hele ki ışıkta korna basana hastayım bir alay saygısız beklemeye tahamülü olmayan indanlar

0|1
    0|0
  • kültürsüzlük insanların insanlara tahamülü kalmamiş

0|1
    0|0
  • işte burada içses olayı devreye gırıyor ((: hislerimiz kuvvetli , o ışığın geldğını hıssedıyoruz

0|0
    0|0
    • 3ay

Abicim ne hisse anlamadım. Heralde ışık ile sesi denk getirmeye çalışıyor.😄

• Yav aradas ne zeki toplumuz be

0|0
    0|0
Yükleniyor...