Kızlar, Neden Teşhircilik Yapıyorsunuz?

Tayt, Dar Pantolon vb. şeyler giyerek vücudunuzu neden teşhir ediyorsunuz. Güzel Görünmekse biri baktıgında neden rahatsız oluyorsunuz. ?

0|0
3

En İyi Kız Görüşü

• Bende bilmiyorum giyenlere sormak gerekli.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sananeeeee sananeeee sen gözüne sahip çıkmak zorundasın ben istersem full transparant çıkarım dışarııı senin benim nasıl giyinmemi etkileyecek hakkın yok senin bana bakmaya hakkın bana dokunmaya hakkın yok bu teşhircilik değil özgürlük bir kadın ne isterse ne zAman isterse giyer.!! Son!!

0|0
    2|0
    • 3ay

teşhircisiniz işte kalçalarınızı gögüslerinizi teşhir etmekten erkeklerin dize bakmasında rtahrik oluyor zevk alıyorsunuz bu kadar basit ... SON!!!

• 3ay

Eee ben tayt giyiyorum diye bişey mi dedim giyenlerin hakkını savunuyorumm canım benim sen oku al bir baştan sana laf anlatılmaz bak sen bakk tayt giyene de bakk dekolte giyene de bakk sonraa mini etek giyene de bakk kuranda da yazıyomuş bak diye yaa hani sen müslümansın türksün ya bak bak anca bakarsın zatennn eksimi de ver ben gidiyorum

• 3ay

Lan canım biz türkiyeysek doğumuz arap medeniyetleri batımız avrupa ben niye avrupanın doğusuna bakıyım biz türkiye de değilmiyiz yaaa sen hem sapıksın hemde baya baya beyin özürlüsün yazık lan

• teşhir eden rahatsız olmamalı

0|0
    0|0
    • 3ay

oluyor işte :D bu sabah iş yerine gelirken bitane kız vücudunu öyle teşhir etmişki istemeden bende baaktım cocugun biri çok dikkatli bakınca kız hakaret etmeye başladı cocuga ama çocuk haklı teşhir etmiş cocugun suçu ne :D

Yükleniyor...