ARKADAŞ ORTAMINA RESET ATMAK?

Başlıktan da anlaşıldığı gibi artık bunu yapmak istiyorum çünkü arkadaşlarım tarafından sallanmıyorum liseye ilk başlarken bile öyle bir ortamım vardı ki insanın aklı hayali durur herkes beni arardı herkes her şeyini ilk bana söylerdi ve nerde olay var ben orada olurdum sonra lise ikiye geçtik haklı olduğum bir tartışmada kimse arkamda durmadı sonra yavaş yavaş zaten bir herkese sinirlendim ama yinede kendimu geri çeksemde konuştum geçenlerde de yine eskisi gibi olduk derken bu arkadaş benim eskiden sevdiğim ve acilmanin sonu iyi bitmedigi çocuğun kardeşiyle cikmaya basladi durduk yere ve sonra bulustular buda ilk bana yalvardi gel felan diye her seye ragmen kabul ettim tam hazırlanip cikicam sevgilisi olan arkadasini cagirdi emrivaki ile beni sap durumunda birakti ve ben gitmedim sonra aksam alttan aldi ozur diledi yalvardi yine iyi konuşup mesafe koyucam bir sure dedim onu bile kabul etti sen yeterki mutlu ol diye gecen ben snapchatten sevgilisinden ayrilan kuzenim icin o kisiye diss attim alakasi yoktu kendi üstüne alınmis durduk yere snapte yok mutsuzlugundan mutluluk cikariyorsun yaziklar olsun alttan aldım pisman ettim diye bir ton sey yazmis bende dedim ki o sana degildi herkes her şeyi ustune alincaksa ohoo diyip madem bir daha konusacaksak once guven problemimizi çözmeliyiz diyip konuşmadim ama bu sefer tamamen o haksizdi hic ozur dilemedi ben onu iki sene boyunca her seyinde yaninda oldum o da benim ama şimdi değişti kendisi de kabul ediyor 10 yillik arkadasim desen evlerde birlikte kaldigimiz yedigimiz ictigimizin ayri gitmedigi dogum gunumde elin sanaldakileri bile dusunup bir seyler yaparken nice mutlu yillara kanka yazdi aramadi bile telefonla ben herkesin her seyini ince ayrintisina kadar dusunup yardim ediyorum ama artik kimse beni sallamiyor bir sey anlatinca ondan bahsetmeyelim vs diyorlar artık sıkıldılar bence cunku sevgilim yok ya artik ezik görüyorlar ama biktim hepsinden soğudum nasıl davranıp onları mort etmeliyim

0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...