Biz İsa'ya inanıyoruz hristiyanlar neden Muhammed'e inanmıyor?

Gizli Üye
Biz İsa'ya inanıyoruz hristiyanlar neden Muhammed'e inanmıyor?
Allah'ın gönderdiği kitaba (incil) inananlara neden kafir diyoruz? Kur'an tek doğru mudur? Önceki gönderilen kitaplar yanlış mı? Müslümanlar dini silahla yaymaya çalışırken Hristiyanlar neden yaymayı müslümanlar kadar istemiyor? Bu işlerde bir gariplik var.
Deli deli sorular uyutmadılar yarın merakımı gidermek için İncil alıyorum
Biz İsa'ya inanıyoruz hristiyanlar neden Muhammed'e inanmıyor?