Türkiyede özgüvenli insan olmak?

Dikkat ettiğim bir şey var Türkiyede özgüvenli insanlar sevilmiyor hemen kaba yorumlar geliyor. en basitinden burda kızın biri kendi resmini paylaşmıs tatlı normal hemen bissürü gereksiz aptal yorum. ve genelliklede kadın kadına sahip cıkmayıp daha kötü beter yorum yapıyor. sizce neden böyle?

1|1
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Çünkü gerçek hayatta dışa vuramadıpı kişiliğini burada açığa çıkarıyor.
    Notmal hayatta kıskandığı veya çekemediği insana karşı bişey diyemez içi içini yer ve sahte konuşmalar, gülücüklerle karşılar onu. Ama iş sanal ortama gelince içindeki tüm kini nefreti kıskançlığı kusacak bir kurban bulmuştur artık. Ve gerçek kişilik açığa çıkarılır umarsızca. Yani böyle bişey işte bana göre

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Zor sey..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bunu yapanların çoğu aptal bence hani daha çok karakter meselesi ya ben hayatım boyunca birkıza veya erkeğe çirkin demedim. Birşey söylemeden önce kendimizi söyleyeceğimiz kişi yerine koyarak söylesek böyle bir sorun ortadan kalkar ki bunu yapmayanlarda bunu düşünemeyecek kadar beyinsizdir bence.

1|0
    0|0
  • Malesef Türkiye'de özgüvenli insanlar Özgüvenli olmakla narsistlik ve egoistlik arasındaki çizgiyi pek bilmiyorlar.

1|0
    0|0
  • Özgüvensiz olanların, özgüvenli olanlara saldırması deniliyor buna..

1|0
    0|0
  • kadına sahip çıkmak? erkekklerin gözlerine nefs sevdirildiği halde başınızı totonuzu açaçacaksınız sonra bir de nefs? zerre umrumda değilsin

0|0
    0|0
  • Türkiyede özgüvenli olmak için sarışın olmak gerekiyor.

0|0
    0|0
  • Yoo seviliyorlar

0|0
    0|0
  • Çünkü burdakilerin hepsi ruh hastası normal olsak burda işimiz ne:))

0|0
    0|0
  • Bibersiz günler seni bekliyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...